Skoči na vsebino

KTM Duke vs. Husqvarna SM 610


klemn

Priporočene objave

Jaz sem pol leta cincal med SM 610 in SMC 660, nekako je bilo že sigurno da bom vzel 610 pa sem se potem zadnji hip premislil in sem kupil Husqvarno SM 450, je precej cenejša kot 610 in 660 pa verjetno ni kakšne velike razlike v vožnji.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je model sm 450 zelo všeč vendar ima preveč pogoste servisne intervale tako da s tega stališča mi 610 bolj ustreza.Če bi jih imel na 5000 km bi ga takoj vzel, moči ima dovol pa še lažji je za ene 15 kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Pol je kr 90 k dražja od podobnih KTM-ov (smc ali lc4, ki so 1.860.000). Škoda, k mi je bolj všeč.

So morda pri akrapoviču že razvili kakšen hud izpuh? Originalen je lep, akrapovič pa bi še dal zvok in moč :yes:

natančni podatki - cenik:

HUS_SLO_06_jul_MPC.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pol leta cincal med SM 610 in SMC 660, nekako je bilo že sigurno da bom vzel 610 pa sem se potem zadnji hip premislil in sem kupil Husqvarno SM 450, je precej cenejša kot 610 in 660 pa verjetno ni kakšne velike razlike v vožnji.

450 in 610/660 sta precej različna motorja. 450 je ozka,lahka,bolj dirkalna... onedva tadrugedva pa tud za kšno daljšo cestno furco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm lc4 640 je registriran za 2 osebi ,husqvarna 610 je tudi za 2 ,sm 450 in 510 pa za 1. Glede štarterja imajo vsi elektro start s tem da ima ktm nožni+elektro.To je za letnik 2006.Letnik 2005 smji pa ima 510 samo nožni sm450 pa oba N+E.Drugače fantje google dela čudeže ne bit preleni.

Popravljeno . Popravil boris22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm lc4 640 je registriran za 2 osebi ,husqvarna 610 je tudi za 2 ,sm 450 in 510 pa za 1. Glede štarterja imajo vsi elektro start s tem da ima ktm nožni+elektro.To je za letnik 2006.Letnik 2005 smji pa ima 510 samo nožni sm450 pa oba N+E.Drugače fantje google dela čudeže ne bit preleni.

mene bol zanima i. 2000, pa nism na google nič pametnega najdu (pa tudi časa mi primankuje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se kako je z rezevnimi deli za husqvarno letnik 2000 jaz sem na sejmu v CE dobil informacijo da ni problem z deli do 5 let starosti motorja. Supermoti so kar naviti motorji in jaz osebno nebi kupoval 5 let star supermoto. Raje zberi malo več denarja ali pa kupi kakšen enduro v stilu kawasaki kle ker ni preveč navit. Če pa bi že kupoval 5 let star supermoto bi zbral ktmja lc4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se kako je z rezevnimi deli za husqvarno letnik 2000 jaz sem na sejmu v CE dobil informacijo da ni problem z deli do 5 let starosti motorja. Supermoti so kar naviti motorji in jaz osebno nebi kupoval 5 let star supermoto. Raje zberi malo več denarja ali pa kupi kakšen enduro v stilu kawasaki kle ker ni preveč navit. Če pa bi že kupoval 5 let star supermoto bi zbral ktmja lc4.

sem že mel transalpko, pa sm jo prodal, ker mi ni ustrezala. jaz bi rad motor za počet vragolije, pa da je za 2 osebi, če greš kraj na kakšen krajši izlet...

po moje je tudi ful odvisno, kdo je vozu 5 let tak motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da je odvisno od ful faktorjev kje je bil vožen na dirkah ali po cesti,kako je bil servisiran....Potem glej ktm z lc4 motrorji. (Duke,625,640) Za okoli miljon sit dobiš kar ohranjenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da je odvisno od ful faktorjev kje je bil vožen na dirkah ali po cesti,kako je bil servisiran....Potem glej ktm z lc4 motrorji. (Duke,625,640) Za okoli miljon sit dobiš kar ohranjenega.

kako pa naj vem da motor ni bil vožen na dirkah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa naj vem da motor ni bil vožen na dirkah?

Če ga je vozil kak dirkač si lahko prepričan, da je bolje vzdrževan kot bi bil sicer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že mel transalpko, pa sm jo prodal, ker mi ni ustrezala. jaz bi rad motor za počet vragolije, pa da je za 2 osebi, če greš kraj na kakšen krajši izlet...

po moje je tudi ful odvisno, kdo je vozu 5 let tak motor?

kolk dnarja pa planiraš dat? Mi mamo eno testno SM l.06. cca 1000 km prevoženih, dvakrat bolj pogosto menjano olje kot običajno itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk dnarja pa planiraš dat? Mi mamo eno testno SM l.06. cca 1000 km prevoženih, dvakrat bolj pogosto menjano olje kot običajno itd..

manj kot sprašujete za husqvarno :(

cca 1 miljon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo verjetno ta husqvarna.

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=918086

Drugače ta motor je idealna izbira če hočeš imet motor ki je homologiran za 2,pa servisne intervale na 5000 km.Italjani ga kar hvalijo edina težava ker se je pojavila pri tem modelu je bla da so se rade pojavile težave pri merilniku hitrosti in pumpica za benzino je včasih puščala. Samo to je blo pri letniku 2005. Drugače za tiste ki so imeli te težave si šel na servis od husvarne in tam so ti zadevo poštimala brez problemov. Pri husqvarni je treba upoštevat da ti dajo 2 letno garancijo pri nakupu novega motorja.

Tukaj imate topic za ta model ki obsega kar 308 strani.

http://www.ultramotard.com/bb/ftopic47193....ed28bb3c323623f

Drugače alternativa temu modelu je ktmjev model smc 625. Čeprav lc4 je zdej kar star motor zamenjal ga bo sc4. 690ccm,uplinjačev več ne bo, naj bi imel cca 65 KM. Model 690 2007 mi ni glih pri srcu. Meni osebno je husqvarna dosti lepša. Pa še 2 leti garancije dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo verjetno ta husqvarna.

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=918086

Drugače ta motor je idealna izbira če hočeš imet motor ki je homologiran za 2,pa servisne intervale na 5000 km.Italjani ga kar hvalijo edina težava ker se je pojavila pri tem modelu je bla da so se rade pojavile težave pri merilniku hitrosti in pumpica za benzino je včasih puščala. Samo to je blo pri letniku 2005. Drugače za tiste ki so imeli te težave si šel na servis od husvarne in tam so ti zadevo poštimala brez problemov. Pri husqvarni je treba upoštevat da ti dajo 2 letno garancijo pri nakupu novega motorja.

Tukaj imate topic za ta model ki obsega kar 308 strani.

http://www.ultramotard.com/bb/ftopic47193....ed28bb3c323623f

Drugače alternativa temu modelu je ktmjev model smc 625. Čeprav lc4 je zdej kar star motor zamenjal ga bo sc4. 690ccm,uplinjačev več ne bo, naj bi imel cca 65 KM. Model 690 2007 mi ni glih pri srcu. Meni osebno je husqvarna dosti lepša. Pa še 2 leti garancije dobiš.

kaj pa te husqvarna

husqvarna

a kdo pozna ta motor

na žalost si trenutno ne morem privoščiti motorja za 2 miljona.

Popravljeno . Popravil Matej111
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej husvarni zna bit problem z dobavljivostjo kosov. Najbolje da pokličeš kakšega prodajalca Husqvarn v Sloveniji in se pozanimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej husvarni zna bit problem z dobavljivostjo kosov.

Rezervne dele za vse HUSQVARNA modele dobavljamo tedensko ali maksimalno na 14 dni...vsaj zadnjih 5 let je že tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervne dele za vse HUSQVARNA modele dobavljamo tedensko ali maksimalno na 14 dni...vsaj zadnjih 5 let je že tako...

Super me prav veseli da je tako. Slišal sem ene par informacij da je problem pri motorjih starejših od 5 let oz starejših modelih.Če pa je res da se maksimalno čaka na kos 14 dni potem ni druge kot pohvalit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zdravo! Zanima me model husqvarne sm 610! Ali vozi kdo od forumašev ta motor? ali je bolje vzeti model z uplinjači ali z elektronskim vbrizgom? na koliko km se dela generalni servis? katerega serviserja priporočate za servise? Je v okolici velenja sploh kakšen? Dobre in slabe stvari tega motorja? Ali je 5900 ugodna cena za 2007 letnik?koliko kaj pride šortni izpuh, če ga kdo ima?

Hvala za odgovore, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zanima me model husqvarne sm 610! Ali vozi kdo od forumašev ta motor? ali je bolje vzeti model z uplinjači ali z elektronskim vbrizgom? na koliko km se dela generalni servis? katerega serviserja priporočate za servise? Je v okolici velenja sploh kakšen? Dobre in slabe stvari tega motorja? Ali je 5900 ugodna cena za 2007 letnik?koliko kaj pride šortni izpuh, če ga kdo ima?

Hvala za odgovore, LP

živjo, omenjen motor sm kupil letos, pri modelu z frgazerjem je poraba mal manjša, drgač ni bistvenih razlik, za servis se kar na zupina obrni. za ror pa tkole, tut jest sm mel načrt menjat, sam ko sm se neki cajta vozil pogruntal da ma čist hud zvok :naughty: , sicer akrapovič ne proizvaja za ta model, se pa obrni na leo vince ali aarow,

P.S. po ornk ovinkastih cestah te cbr-e in yzf-jke gledajo u ror :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!