Skoči na vsebino

KTM Duke vs. Husqvarna SM 610


klemn

Priporočene objave

Če le maš dnar za bencin:D

Hecam se, vrjetno da se da bolj udobno kot pa na husi, ker ma širši sedež.

LP

Če prej voziš xjr1300 je xt660 pravi šparovček :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo vozu že slučajno obe husqvarni 610, z elektronskim vbrizgom in z uplinjači? Zanima me če se razlika zelo pozna? Gledu sm na zupinovi strani pa majo 36kw napisanih. A ma ajnšpricer tok manj konjev al je kaka napaka al kaj? Nej bi mel 39kw, kolkr sm gledov stare modele.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo! Mene pa zanima glede husqvarne nekaj. In sicer Model TE 610 letnik 2008 Ter model SM610 2008. Ali je premer sprednjih vilic pri obeh enak?? Ali so mogoče na obeh modelih enake vilice? Pa so jih pri sm modelu samo stršali? Ali je zadnji blažilnik enak? Razmišljam namreč, da bi kupil Te 610, ter nataknil nanj supermoto platišča. Ali so na vseh SM(husqvarna) modelih enaki distančniki Ali so potrebne predelave?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je vilca pri teh motorjih ki imajo oba( Enduro in SM) modela vilce iste, le vzmeti se verjetno zamenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Imam eno tehnično vprašanje v zvezi z husqvarno te 450 l 2007.

Pri zaprtem plinu, ko motor malo zavira (npr po klancu navzdol) mi poka na izpuh, če dodam vsaj malo gasa pokanje preneha.

Motor drugače dela ok, odzivno gasa je normalna, vžiga topel kot hladen normalno pri polnem plinu ne ''trokira'' ali kaj podobnega.

Menjan je izpuh z original husqvarninim kitom, saj so ti letniki morali biti zaradi euro 3 bistveno bolj zadušeni od l 2006 kar mu je odvzelo precej kw zato je husqvarna ponudila originalen kit za zamenjavo.

Zanima me, če je ta pojav normalen ali je mogoče kaka finta v nastavitvi uplinjača ipd.( tega še nisem nič prestavljal, da si nebi pokvaril zagona motorja).

Svečko sem že menjal in ni sprememb.

Prosim za konkreten odgovor ter SREČNO 2010; Zx_R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam eno tehnično vprašanje v zvezi z husqvarno te 450 l 2007.

Pri zaprtem plinu, ko motor malo zavira (npr po klancu navzdol) mi poka na izpuh, če dodam vsaj malo gasa pokanje preneha.

Motor drugače dela ok, odzivno gasa je normalna, vžiga topel kot hladen normalno pri polnem plinu ne ''trokira'' ali kaj podobnega.

Menjan je izpuh z original husqvarninim kitom, saj so ti letniki morali biti zaradi euro 3 bistveno bolj zadušeni od l 2006 kar mu je odvzelo precej kw zato je husqvarna ponudila originalen kit za zamenjavo.

Zanima me, če je ta pojav normalen ali je mogoče kaka finta v nastavitvi uplinjača ipd.( tega še nisem nič prestavljal, da si nebi pokvaril zagona motorja).

Svečko sem že menjal in ni sprememb.

Prosim za konkreten odgovor ter SREČNO 2010; Zx_R

No meni deluje enako, vendar ne na istem motorju. Sem pa enkrat na forumu prebral, da naj bi bilo to zaradi prebogate mešanice bencin-zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!