Skoči na vsebino

Protest!!!


Priporočene objave

To je protestna akcija proti DEŽJU VSAK VIKEND!

NANAŠA SE NA SPLOŠNI POZIV, DA SE 24. septembra 2005 NE HODI V NARAVO

Stalno deževje nam počasi vzbuja strah. Zadnji čas je za reakcijo... Vsi prizadeti ste poklicani, da nekaj postorite. Ključni dan je 24. september 2005. Če na bo šel ta dan nihče v naravo, se lahko začne narava zavedati nesmisla vsega tega dežja.

Tudi mi imamo moč in moramo jo uporabiti.

Pošlji to pismo čimveč uporabnikom, povej naprej in sodeluj pri borbi z naravo, saj so možnosti za zmago zagotovljene.

------------------------------------------------------------------------------

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej okej jaz sem za!

24. bom protestno in vse naravne pojave ignorirajoč 24 ur nepretrgoma sedel v gostilni. Začel bom 23. ob 23.59 in končal 25. ob 0.01.

Vabljeni vsi somišljeniki in anti-deževniki :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ti maš pa grooozn velik cajta :yes:

Ne, sam copy-paste obvladam ;)

PS: dons sm gledu fičkote ... sj sm to prav vidu zanč napis na tvojmu terencu, a? Hribar pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj storim jaz, ki živim sredi narave? Če sem doma sem v naravi, če grem od doma v mesto, moram skozi naravo. Moram pa biti zjutraj in zvečer doma, da nakrmim živali. In sem v začaranem krogu. In bom izpadel špilferderbeer :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je protestna akcija proti DEŽJU VSAK VIKEND!

NANAŠA SE NA SPLOŠNI POZIV, DA SE 24. septembra 2005 NE HODI V NARAVO

Stalno deževje nam počasi vzbuja strah. Zadnji čas je za reakcijo... Vsi prizadeti ste poklicani, da nekaj postorite. Ključni dan je 24. september 2005. Če na bo šel ta dan nihče v naravo, se lahko začne narava zavedati nesmisla vsega tega dežja.

Tudi mi imamo moč in moramo jo uporabiti.

...

Ampak se mors pa tud v vse vtaknit... Pa pejt tankat 1. oktobra ce se ti zdi poziv neumen, sej ti ni treba vsem ostalim razlagat, da so kreteni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!