Skoči na vsebino

Križarji hočejo, da jim MOL vrne Križanke


SiR

Priporočene objave

Hvala SymRu. Lep odgovor. Če je mogoče kak vernik  (katerekoli vere) na forumu, ki verjame v boga, naj mi prosim napiše, kaj ga je prepričalo v to verovanje nadnaravnega.

ko sem spoznal da sem bog mi ni bilo težko začeti verjeti v mene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem spoznal da sem bog mi ni bilo težko začeti verjeti v mene  :whistle:

:OK: Ampak ne vem katere vere oziroma kateri bog. Sicer pa se poraja večno vprašanje ali je bog vsemogočen. Nikakor ne najdem odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ampak ne vem katere vere oziroma kateri bog. Sicer pa se poraja večno vprašanje ali je bog vsemogočen. Nikakor ne najdem odgovora.

Jaz pa boga ne :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo pri vseh vernikih (tistih pravih) je, da verjetno sami prav ne vedo v kaj verjamejo. Ali verjameš vse kar flanca župnik, ali pa si ateist. Mislim da srednje poti ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo pri vseh vernikih (tistih pravih) je, da verjetno sami prav ne vedo v kaj verjamejo. Ali verjameš vse kar flanca župnik, ali pa si ateist. Mislim da srednje poti ni.

Verjemi, mnogo srednjih poti je .) V bistvu je ateizem tudi svojevrstna religija, saj naj bi "pripadnik" veroval v neobstoj kakršnega koli božanstva. Torej ponovno...veroval, oz. bil prepričan, kljub temu, da nima dokazov ne za eno in ne za drugo opcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba ponovit dogodke iz 1941 do 1945.

Sicer mal skrajšat, ampak "pospravt" do konca.  :ninja:  :ninja:

cerkven pohlep nima meja  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :BUA:

se strinjam z obema...

Če pa pomislim tako, kot se dela in misli pri nas ($$$), se prav dobro spomnim (po ustnem izročilu), da so imeli moji predniki leta 423 v lasti skoraj vso slovenijo... :lol1: najbolje da grem to denacionalizirat.... kot Cerkev... :hmm:

Pa še to: a kdo ve kako se včlaniš v križarje..... bi se včlanil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ampak ne vem katere vere oziroma kateri bog. Sicer pa se poraja večno vprašanje ali je bog vsemogočen. Nikakor ne najdem odgovora.

Seveda ni - sicer ne bi tako zajebal "človeštva"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bit križar...zašiješ dva traka počez na jakno iz pazi to... rdeče cunje :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bit križar...zašiješ dva traka počez na jakno iz pazi to... rdeče cunje  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Kinky.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, mnogo srednjih poti je .)  V bistvu je ateizem tudi svojevrstna religija, saj naj bi "pripadnik" veroval v neobstoj kakršnega koli božanstva. Torej ponovno...veroval, oz. bil prepričan, kljub temu, da nima dokazov ne za eno in ne za drugo opcijo.

ATEIST - brezbožnik (oseba ne veruje v boga, verske nauke ter nadnaravne pojave); po Avatarjevo VERJAMEM, DA NE VERJAMEM:

V srednjem veku bi že zgorel :huh: , mogoče bom zdaj pod novo vlado tudi :?

666 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod hudoben,

s podpisom "666" niste vec ateist po razlagi, kakrsno ste podali zgoraj.

verjamete v anti-krista (totegale -> :devil: ), ergo ste "vernik". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod hudoben,

s podpisom "666" niste vec ateist po razlagi, kakrsno ste podali zgoraj.

verjamete v anti-krista (totegale -> :devil: ), ergo ste "vernik". :P

Saj vernik si tudi, če ne verjameš v božanstva. Važno je le, da verjameš v nekaj. Po mojih izkušnjah je najbližje "neverovanju" v karkoli nihilizem. Vendar je v polni meri zelo depresiven za posameznika, oz. deluje izčrpavajoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa verjamem, da nekje po nebu ali vesolju potuje gromozanski špricar, ki bo napojil vse tega željne ko pade na zemljo. Že nekaj krat sem na prostem stal z tablo: "O veliki špricar, pridi med nas".

S še nekaj somišljeniki razmišljamo, da bi ustanovili sekto: "Večni šipon"!

Zato me lahko po PM-ju kontaktirate vsi, ki bi se nam želeli pridružiti!

P.S.: Samo pravi in resni verniki!

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S še nekaj somišljeniki razmišljamo, da bi ustanovili sekto: "Večni šipon"!

Zato me lahko po PM-ju kontaktirate vsi, ki bi se nam želeli pridružiti!

Viš, ne bo šlo - sem bol na janževec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa verjamem, da nekje po nebu ali vesolju potuje gromozanski špricar, ki bo napojil vse tega željne ko pade na zemljo. Že nekaj krat sem na prostem stal z tablo: "O veliki špricar, pridi med nas".

S še nekaj somišljeniki razmišljamo, da bi ustanovili sekto: "Večni šipon"!

Zato me lahko po PM-ju kontaktirate vsi, ki bi se nam želeli pridružiti!

P.S.: Samo pravi in resni verniki!

Ni švoh biznis, sam dosti konkurence je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verujem v Zlatorog.

Moje prepričanje je, da je najprej obstajalo pivo.....ki je imelo brezmadežno spočetega sina,katerega ime je bil Zlatorog.....in on je previ stvarnik dobre volje in širokega srca!!!!!!

Vsi,ki v to ne verujete......boste pomorjeni z ognjem in mečem.....pravovernih!!!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezmadežno spočetega sina,katerega ime je bil Zlatorog..

Ime je dobil po svoji barvi in okusu ki spominja na kozorogov urin...med gnojnim vnetjem mehurja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime je dobil po svoji barvi in okusu ki spominja na kozorogov urin...med gnojnim vnetjem mehurja. :P

BOGOKLETNICA!!!

Je... take zakone, da te za to izjavo niti skurti ne smemo! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!