Skoči na vsebino

TRAVCA...zelenela je


Zigc

Priporočene objave

Koliko časa ostane trava v telesu?Se da to kako prekriti v urinu, kako jo dobit čim prej iz telesa??, se sploh da???

NUJNO NUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!

A se da travo v urinu pogruntat, tut tko kakor d je en zravn tebe pohav pa je pač mal dima tut men šlo v pluča?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh šit upam d nou šlo tok delč...  :afro1:

Sam res a se da to kj prej vn dobit kakor u 1 mescu???(iz urina)

Če pohaš, ti gre iz krvi v 36 urah, iz urina pa v približno 10-50 dneh, odvisn od pogostosti in temeljitosti... To lahko pospešiš s povečano telesno aktivnostjo in če piješ ogromno tekočin.

Sicer je pa lestvica taka:

- ko pohaš prvič, ti gre iz telesa v cirka 4,5 dneh

- če pohaš enkrat mesečno, gre iz telesa v cirka 5-7 dneh

- če pohaš orenk do trikrat mesečno ti gre iz telesa v cirka 20 dneh

- če pohaš enkrat tedensko, se pucaš cirka 20-30 dni

- če pohaš dnevno, se pucaš do 50 dni...

Preden boš šel na test, pij ogromno vode.

Ni čudežnega sredstva, ki bi ti rapidno zmanjšalo vsebnost THC v urinu.

THC je sicer raztopljen v maščobah. Kis in podobna sredstva tu ne pomagajo. Morda dieta z veliko količino vlaknin, pa ogromn rdečga mesa.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tnx stari, ne en problem je k smo mel sistemtski pregled, pa sm na dom dobu RAZGLEDNICO tko na drugi strani k je naslov use piše d morm še 1x na dodatn pregled, starci so prec pogruntal zakaj se gre :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tnx stari, ne en problem je k smo mel sistemtski pregled, pa sm na dom dobu RAZGLEDNICO tko na drugi strani k je naslov use piše d morm še 1x na dodatn pregled, starci so prec pogruntal zakaj se gre  :huh:

Hja, povej jim pač, da si dovolj odrasel, razgledan, previden, izobražen in odgovoren, da lahko počneš tudi to... Kwa pol, če je nezakonito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na testu se lahko pokaže tudi po štirinajstih dneh in to celo tudi, če nisi sam užival travo, ampak si bil samo zraven, ko se je kadilo, tko da se s tem ni za zajebavat.....si lahko prehiter ob izpit, če si zraven ko npr. kolega enga zrola. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, povej jim pač, da si dovolj odrasel, razgledan, previden, izobražen in odgovoren, da lahko počneš tudi to... Kwa pol, če je nezakonito?

Ubistvu starci misljo d gre za mal trše droge, pač rave pa to :grim

Na testu se lahko pokaže tudi po štirinajstih dneh in to celo tudi, če nisi sam užival travo, ampak si bil samo zraven, ko se je kadilo, tko da se s tem ni za zajebavat.....si lahko prehiter ob izpit, če si zraven ko npr. kolega enga zrola. :cry:

O hudo stari, torej js sploh nism pohu, pac u enm diskacu biu folk pa kadi use neumnosti, torj js sploh nc ne vem :closedeyes: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudo stari, torej js sploh nism pohu, pac u enm diskacu biu folk pa kadi use neumnosti, torj js sploh nc ne vem  :closedeyes:  :yea2:  :yea2:

zigy zigy :devil: :D kam gre ta svet :D :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm na a to je bil sistematsk pregled v šoli?

a oni tud to preverjajo? no ja krvi ti 100% niso pregledali za kakšn x al pa to ker je postopek predrag, da bi kar vsem preverjali

urin pa khm....ne vem kva majo oni to za gledat(ne mislim urin ampak za droge .) ) :nono:

Popravljeno . Popravil Bossek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudo stari, torej js sploh nism pohu, pac u enm diskacu biu folk pa kadi use neumnosti, torj js sploh nc ne vem  :closedeyes:  :yea2:  :yea2:

Ne se prehiter veselit. Policista prav velik to ne bo zanimalo, ampak ga bo samo zanimalo to, da si na testu pozitiven!! The funny thing is...............DA MU SPLOH NE MOREŠ UGOVARJAT IN JE ZAKON NA NJEGOVI STRANI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDEN NA WC-JU ODAŠ URIN V LONČEK PLJUNI SLINO IN SI ZMAGAL -DELUJE TUDI PRI HEROINU MOJ SOSED JE TAKO STARCE NATEGOVAL DVE LETI 100% PREVERJENO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slina ne deluje :BUA: edina šansa je da spremeniš bazičnost testnega vzorčka s kakšnim pripravkom (poglej na konoplja.org - tam so maherji :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slina ne deluje  :BUA:  edina šansa je da spremeniš bazičnost testnega vzorčka s kakšnim pripravkom (poglej na konoplja.org - tam so maherji  :P  )

ŠE ZMERAJ TRDIM IN DAM ROKO V OGENJ DA DELUJE BIL POLEG V PRAKSI IN TUDI KOLEGICA JE ENA GLAVNIH V LABORATORIJU NA METELKOVI IN TUDI PRAVI DA TO DRŽI KER MORAJO DOSTIKRAT IMETI PRI LJUDEH OPAZOVALCA DA NEBI PLJUNIL ALI JIH ZXXXXXL NA KAK DRUG NAČIN :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Popravljeno . Popravil trco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, jest ko sm prvič pohal sm pohal direkt en dan pred sistematskim, oz. nekako 7h ur prej k smo ga meli zjutrej, kadil sm pa po polnoči...

In oni NE SMEJO preverjat prisotnosti THCja v urinu, ker naj bi to blo kao, nezakonito, drugo je če te stari vržejo na THC test...

Tko da je skrb PO MOJE odveč, je pa lahko pizdarija s starci če kej posumijo in to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če od dimnega fotr bere to mu bo pa takoj jasno, brez kakšnih posebnih testov ali je pohal ali ne....

dokaz se nahaja en post višje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, jest ko sm prvič pohal sm pohal direkt en dan pred sistematskim, oz. nekako 7h ur prej k smo ga meli zjutrej, kadil sm pa po polnoči...

In oni NE SMEJO preverjat prisotnosti THCja v urinu, ker naj bi to blo kao, nezakonito, drugo je če te stari vržejo na THC test...

Tko da je skrb PO MOJE odveč, je pa lahko pizdarija s starci če kej posumijo in to...

Ja dddd itk se ne sekiram zarad drugih, sam staci me skos zajebavajo zrd tega k me ni skor nč doma!

TRCO: bom za sigurno se 1x plunu notr u tork k mam se 1x za oddat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dddd itk se ne sekiram zarad drugih, sam staci me skos zajebavajo zrd tega k me ni skor nč doma!

TRCO: bom za sigurno se 1x plunu notr u tork k mam se 1x za oddat  :lol1:

ja sej še nekrat zarad thc-ja te pa itak ne kličejo razen če je test nekdo naroču (šola/tastari) brez panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dddd itk se ne sekiram zarad drugih, sam staci me skos zajebavajo zrd tega k me ni skor nč doma!

TRCO: bom za sigurno se 1x plunu notr u tork k mam se 1x za oddat  :lol1:

2X plun, da bo za zihr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dddd itk se ne sekiram zarad drugih, sam staci me skos zajebavajo zrd tega k me ni skor nč doma!

TRCO: bom za sigurno se 1x plunu notr u tork k mam se 1x za oddat  :lol1:

reč kolegici, naj se ti poščije v lonček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!