Skoči na vsebino

TRAVCA...zelenela je


Zigc

Priporočene objave

Sem nekje 99,9%, da te ne kličejo zaradi kajenja trave in vsebnosti THC-ja v tvojem urinu. Kličejo te iz kakega drugega razloga. Saj oni ne gledajo v krvi vsebnosti le tega ali alkohola ampak druge stvari.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tnx stari, ne en problem je k smo mel sistemtski pregled, pa sm na dom dobu RAZGLEDNICO tko na drugi strani k je naslov use piše d morm še 1x na dodatn pregled, starci so prec pogruntal zakaj se gre  :huh:

Kdaj pa maš ta ponovni pregled?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa ostane trava v telesu?Se da to kako prekriti v urinu, kako jo dobit čim prej iz telesa??, se sploh da???

NUJNO NUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!

A se da travo v urinu pogruntat, tut tko kakor d je en zravn tebe pohav pa je pač mal dima tut men šlo v pluča?????

Do tri tedne ostane v urinu.

Lahko si pozitiven tudi pri pasivnem kajenju, kar sicer ni noben izgovor. Pravno formalno si pac se vedno pozitiven, kar pomeni da si tudi bil zadet.

Pri nas denimo ne bi delalo, ce bi tvoja kolegica ali prijatelj oddala urin. O tem kako preverimo in kaj delamo, pa ne bom pisal javno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Preden boš šel na test, pij ogromno vode.

...

Kar dela samo pri ljudeh, ki jih v resnici ne zanima ali si pozitiven ali ne. Pri tistih, ki jih to zanima to ne rata, preprosto zato, ker niso slepi in vidijo, da si pil ogromno vode pred oddajo urina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDEN NA WC-JU ODAŠ URIN V LONČEK PLJUNI SLINO IN SI ZMAGAL -DELUJE TUDI PRI HEROINU MOJ SOSED JE TAKO STARCE NATEGOVAL DVE LETI 100% PREVERJENO

:lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol:

razen če je imel v ustih kakšno spojino, ki je upočasnila delovanje testerja.

Drugač pa: urinske teste je zelo lahko preslepiti, če se samo malo poglobiš u delovanje le tega in riskiraš tistih par tisoč sit za testerje :OK: pol pa experiments :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če od dimnega fotr bere to mu bo pa takoj jasno, brez kakšnih posebnih testov ali je pohal ali ne....

dokaz se nahaja en post višje....

Sej itak že ve, k me je enkrat vprašu pa sm mu reku da sm enkrat probu, sam da zdej ne poham kr mi ni zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen če je imel v ustih kakšno spojino, ki je upočasnila delovanje testerja.

Drugač pa: urinske teste je zelo lahko preslepiti, če se samo malo poglobiš u delovanje le tega in riskiraš tistih par tisoč sit za testerje  :OK:  pol pa experiments  :kva2:

Me veseli, da nasi pacienti tega ne berejo. Sploh ne vejo kolk lahko nas je okrog prnest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na licitaciji Hudojčkov je blo možno kupiti tudi "lažni urin" !

Brskanje po telesnih tekočinah

Zanimiv članek in komentarji. Me pa zelo zanima, kako bi bilo, če bi folk zamenjal množično žretje alkohola ob vikendih in bi raje pokadili kakega. Pomoje ne bi bilo nobenga pretepa, vsi bi bli mirni, pa še drugo jutri bi blo mnogo lažje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike, zvecer dvakrat kozlas, prides ob petih zjutri domov, mama se opazi ne, zjutri (po kosilu torej) spijes 3 litre vode, scijes ko vidra, se 2x das dol, pa si v eni uri cist ok. sam prvic lahk mas probleme z erekcijo.

NiSeZgodiloVPetekPress. :whistle: :D

glede soli sm slisu neki, sam po moje je vse skup bolj/manj lari fari. itak pa tega ze skor eno leto ne prakticiram vec, in me niti malo ne mika, niti me nikoli ni kaj dosti. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!