Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Prejšni teden smo prvič bili na tem nemškem pokalu,ki parkrat na leto organizira tudi dirkanje na Grobniku.Bili smo izredno presenečeni nad samo organozacijo te prireditve, ki deluje na istem principu kot nam vsem znani motohappening(prijaviš se in tekmuješ)Dirkači ki prihajajo iz cele evrope in tudi samo spremstvo pride na ta pokal v resnično pravem motorističnem duhu brez kakršnega koli balkanskega razkazovanja moči(kurjenja gum,pokanja,nočnega navijanja....... :SS )Organizacija je resnično na nivoju.Samega sporeda se držijo do minute,čas se meri za vsakega posameznika(vsak prijavljen na juri ima svojo številko in transponder)posebaj ob vsakem vstopu na progo in po izhodu s proge.Ob vstopu v bokse na monitorju lahko najdeš svoj čas(koliko krogov si prevozil,najhitrejši čas ter v katerem krogu,čas zadnjega kroga...)ter po preverjanju svojega časa ponovno greš progo,kar pomeni,da tam nobeden nima svojega lap timerja ker ga ne potrebuje.Cena za celi dan je bila 120eur kar obsega dva treninga po dve ure ter dirko v svoji klasi(pokali do 10 mesta!!!)To ni nikakršna reklama za ta pokal je samo ena od opcij za dirkanja željne motoriste,ki jim je resnično samo do dirkanja in jim ni toliko do poslušanja prej omenjenega nočnega balkanskega razkazovanja "motociklističnih virtuozov".Na ta pokal pridejo resnično pravi dirkači,od kateri se na pisti in ob njej lahko marsikaj pametnega naučiš.Bilo je tudi nekaj zelo hitrih slovencev in med njimi tudi izredno hitri MOTOSVETOVEC NIKOLETAz uradnim časom 1.38.004 :worship: :worship: :worship: :worship:

post-8975-1127764838_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V JURA RACING, že zelo dolgo tekmuje tudi škofjeločan MILAN ŠTIBILJ, ki bi o tem tekmovanju znal povedati veliko. Je že veteran, saj jih šteje triinpetdeset, a še vedno meša štrene v samem vrhu JURA RACING tekmovanj. Fant je na progi hiter, drzen in brezkompromisen, pa ga še poznamo ne!!! :?

Kako so že rekli?...

Brez starca, ni udarca! :worship:

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V JURA RACING, že zelo dolgo tekmuje tudi škofjeločan MILAN ŠTIBILJ, ki bi o tem tekmovanju znal povedati veliko. Je že veteran, saj jih šteje triinpetdeset, a še vedno meša štrene v samem vrhu JURA RACING tekmovanj. Fant je na progi hiter, drzen in brezkompromisen, pa ga še poznamo ne!!!  :?

Kako so že rekli?...

Brez starca, ni udarca! :worship:

Pozdrav

Hehe, zanimivo.....btw....tu je njegova stran in vse novice v zvezi z njim: Milan Stibilj

Js sem tud bil na Juri ta vikend, in sem tud dosegu svoj PB čas na dirki..... 1.37.462

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj smo si ogledali dirko Jure na Grobniku.... :worship:

Res je bilo veteranov med njimi in to zelo hitrih; tudi Nemec v spoštljivih letih, nekdanji evropski prvak v motokrosu - z Hondo RVF, RC45 , se mi zdi....

Pa Ovnov Samo je vozil Juro, a je ne več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je MILAN ŠTIBILJ že kar legenda JURE in je tudi v samem vrhu točkovanja PRO STOCK. :worship: Je resnično dirkač,ki ima kljub svojim letom in padcem za seboj še izredno voljo in je še vedno strah in trepet mnogo mlajšim tekmecem. :eek:

post-8975-1127767953.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RTV res je hudo na Juri in organizirano do konca. Kje si najdu mene ? Prvič sem namreč peljal Juro in to za Milanom Š,ki je tudi na sliki in kapo dol njemu in še nekaterim članom,ki z svojimi leti LETIJO k norci po dirkališču. Drugače pa misim da če bo zdravje in denar ne bom izpustil nobene JURE.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke nikoleti (pa drugič če te prašam koliko je tvoj čas ne rabiš napisati okol 1:40, kr pogumno napiš da si tako dober ;)) in tudi vsem ostalim tekmovalcem.

Sem hotel ta vikend it dol pogledat, pa mi potem žal ni zneslo.

Tale jura tudi mene že kr nekaj časa zanima, predvsem zaradi tega ker je bolj "dostopno" tekmovanje kot recimo AA

Ima kdo kakšen link do uradne strani, pravilnikov, razredov, kje vse so tekme, ..., v angleščini, ker na www.jura-racing.de mi je bolj malo (skor 0) jasno. Ich sprachen kain Deutsch.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke nikoleti (pa drugič če te prašam koliko je tvoj čas ne rabiš napisati okol 1:40, kr pogumno napiš da si tako dober ;))

skromnost je lepa čednost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem tud bil na Juri ta vikend, in sem tud dosegu svoj PB čas na dirki..... 1.37.462

lp,

jure

Samo to verjetno ni čas tistega kroga ko si poiskusil preko "bližnjice"iz luknje ven :eek: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem tud bil na Juri ta vikend, in sem tud dosegu svoj PB čas na dirki.....  1.37.462

lp,

jure

Samo to verjetno ni čas tistega kroga ko si poiskusil preko "bližnjice"iz luknje ven :eek:  :worship:

hehe, brez skrbi da ne :) tisto je blo 1.44 :>

sem imel ogromno srečo tam ja, in še zmer nevem kako mi je ratalo ostat na dveh kolesih :eek: :eek: :eek:

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel vikend je 320eu (odvisno od dirkališča do dirkališča), v tej ceni je všteto vse kar se dogaja od petka do nedelje (prosti treningi, kvalifikacije za dirko, dirka, potem pa pomoje še nekaj malega doplačaš za dirke ki so še v nedeljo, če maš še dovolj energije seveda... (old man cup, al pa gp distanz)).....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel vikend je 320eu (odvisno od dirkališča do dirkališča), v tej ceni je všteto vse kar se dogaja od petka do nedelje (prosti treningi, kvalifikacije za dirko, dirka, potem pa pomoje še nekaj malega doplačaš za dirke ki so še v nedeljo, če maš še dovolj energije seveda... (old man cup, al pa gp distanz)).....

lp,

jure

zanimivo :hmm:

kakšni so pa razredi ,ker sem videl da nekateri vozijo več različnih dirk z istimi motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razredi oz. kategorije:

1.klasa: 250 2takt/400 4takt mašina

2.klasa supersport 600 (predelave dovoljene brez omejitev)

3.klasa 750 stocksport oz. serija

4.klasa 1000 stocksport oz. serija

5.klasa open brez omejitev

6.klasa GP distanz (brez omejitev, samo dolžina dirke je 19 krogov)

7.klasa Old Man cup (za vse dirkače, ki so starejši od 40 let- brez omejitev motorji)

8.klasa Lady Cup (za fantke brez lulčkov bi se lahko reklo)

sej drugač ti čist use piše o pravilih tukile (rabiš adobe acrobat reader in znanje nemščine :) Tu tudi piše kakšne predelave so lahko na motorjih v stocksport klasah dovoljene....

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zanimivo.....btw....tu je njegova stran in vse novice v zvezi z njim: Milan Stibilj

Js sem tud bil na Juri ta vikend, in sem tud dosegu svoj PB čas na dirki.....  1.37.462

lp,

jure

VSE ČESTITKE, JURE !!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razredi oz. kategorije:

1.klasa:  250 2takt/400 4takt mašina

2.klasa  supersport 600 (predelave dovoljene brez omejitev)

3.klasa  750 stocksport oz. serija

4.klasa 1000 stocksport oz. serija

5.klasa  open brez omejitev

6.klasa GP distanz (brez omejitev, samo dolžina dirke je 19 krogov)

7.klasa  Old Man cup  (za vse dirkače, ki so starejši od 40 let- brez omejitev motorji)

8.klasa Lady Cup (za fantke brez lulčkov bi se lahko reklo)

sej drugač ti čist use piše o pravilih tukile (rabiš adobe acrobat reader in znanje nemščine :)  Tu tudi piše kakšne predelave so lahko na  motorjih v stocksport klasah dovoljene....

 

lp,

jure

ja kaj je bila pa v soboto ena dirka v kateri je bilo vse vrste motorjev;

sv650,supermoto,rs250,gsx-r1000?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT si napisal da je cena 120eur za en dan

sem pa pogledal na spletni strani pise pa cena 320eur

,a to je pa cel vikend :?  al kako gre

Peter182 cena za en dan je 120 EUR vendar Franz do konca ne popušča prav rad naraje vidi vse tri dni če pa ne gre drugače pa lahko tudi en dan al pa dva. Mojga prjatla 636 FUKSA saj se ga spomniš najbrž je celo za polovično ceno 60 EUR spustil gor v petek po 11 URI uglavnem mnogo bolj flexibilin kot nam zanani HP čeprav tud tam ni slabo saj zame ker se lahko vozim drugo me tako ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker neki serjejo na tk.com, je tu še drugi link do Milanove strani, če je koga zanimalo, pa ravno ni delalo......

Milan Stibilj's page....

sam to :)

lp,

jure

Ti si mi pa naštimal stran če hočeš videt kakšen kreš moraš najprej 1 uro codeke dol vlečt za popizdit pa tisto črto za miško mal skrajši ker se drugače nič ne vidi. Pa svaka čast za cajt zadnjič si imel pa srečo iz luknje a srečo al pa nisi čist gladek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si mi pa naštimal stran če hočeš videt kakšen kreš moraš najprej 1 uro codeke dol vlečt za popizdit pa tisto črto za miško mal skrajši ker se drugače nič ne vidi. Pa svaka čast za cajt zadnjič si imel pa srečo iz luknje a srečo al pa nisi čist gladek.

uff, nisem opazil, da imajo tam tako počasen server :angry2: :angry2: ž

sem popravil, tako da zdej leti skoz s 100+ kb/s dol, samo pa ni direkt linkanja ampak, moraš še sam kliknit za download.......pri sledi od miške je pa tako zarad tega ker drugače ne more bit sploh (imam samo java scripte več al manj) ker ne znam oz. nimam pojma o kodah pri ustavrjanju strani, tako, da je pač tako kot je :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, nisem opazil, da imajo tam tako počasen server :angry2:  :angry2: ž

sem popravil, tako da zdej leti skoz s 100+ kb/s dol, samo pa ni direkt linkanja ampak, moraš še sam kliknit za download.......pri sledi od miške je pa tako zarad tega ker drugače ne more bit sploh (imam samo java scripte več al manj) ker ne znam oz. nimam pojma o kodah pri ustavrjanju strani, tako, da je pač tako kot je :>

Saj ni tako hudo so samo pripombe upam da dobrodošle. Fotra pozdrav in še enkrat čestitam obema drugič ko bo čas bomo pa tud kaj spili skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. seveda, pripombe itaq morajo bit in tudi dobrodošle so seveda; v kolikor bom znal kej popravt, bom, drugače ostane tako :)

Hehe, mislim, da mi ga ni treba pozdravljati, ker bere forum (samo branje, pomoje še registriran ni :) .....hvala vseeno :)

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta vikend se je na hungaroringu končala zadnja dirka za pokal JURA-RACING in med njimi je bilo tudi sedaj,kar nekaj slovencev.Treba je omenit,da je bil najhitrejši med slovenci in eden hitrejših na JURI prav MOTOSVETOVEC KAWA 7RR z uradnim časom 1.58,688!! :worship: :worship: :worship: (no v vednost vsem,takšen čas vozijo tam le dirkači,ki se na grobniku vozijo 1.35 in navzdol) :eek: :eek: Zato Jure vse čestitke!!!

P.S.Ti Jure a se ta pokal po teb zdej imenuje :D :D

post-8975-1128958848.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Jure čestitke če bo šlo tko naprej se bo pokal res ime JURE ne JURA pa kakšne informacije bi nam lahko posredoval kako si uspel na tak caj prletet pa koko se je odrezal fotr sem videl je imel tud hud cajt. Skratka -BRAVO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!