Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Pejšnji cel teden se je v Valenciji odvijal pokal JURA-RACING (vsako leto konec decembra) kjer so uživači navijal motorje med tem ko smo mi kidal sneg kot norci :cry:

Od uživačev je tam ceu teden navijou tut MOTOSVETOV UŽIVAČ NIKOLETA :P :D (čas 1.43-kar je tri sekunde počasneje kot se je vozil BERTO CAMLEK-1.40) :eek: :eek: :eek: :worship: :worship: :worship:

post-8975-1136280641_thumb.jpg

post-8975-1136280702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa Čarman???

je imel kaj dela al je sam lenobo pasu :hmm:

Čarman se je pa tud kar dobro matral in navijal ni kaj drugače pa je Camlek postavil tud cajt 1.39 pa še nekaj . Uglavnem smo vsi SLOVENCI domov prišli celi in zdravi predvsem pa utrujeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoleta :OK: :worship: čestitam

drugače sem pa kar malo fouš vsem ki ste bli dol :P

jst bi tuuuuuud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoleta :OK: :worship: čestitam

drugače sem pa kar malo fouš vsem ki ste bli dol :P

jst bi tuuuuuud :)

misty, tole si mi pa vzel z jezika. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čarman se je pa tud kar dobro matral in navijal ni kaj drugače pa je Camlek postavil tud cajt 1.39 pa še nekaj . Uglavnem smo vsi SLOVENCI domov prišli celi in zdravi predvsem pa utrujeni.

da bi bilo vedno tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem uživačem privoščim obilo lepih trenutkov na pisti, ampak fouš sem vam pa tudi... :P (jasno, a sn slowenc al nism?!) :lol1:

Ampak letos je motor že pripravljen za pisto, samo še prikolica pride v kratkem in potem samo čakamo lepih dni, pa gremo gasa... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem uživačem privoščim obilo lepih trenutkov na pisti, ampak fouš sem vam pa tudi... :P (jasno, a sn slowenc al nism?!) :lol1:

Ampak letos je motor že pripravljen za pisto, samo še prikolica pride v kratkem in potem samo čakamo lepih dni, pa gremo gasa... :yea2:

Gregs, kdaj začnemo? Js mam v planu nekje od 15. marca naprej ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem uživačem privoščim obilo lepih trenutkov na pisti, ampak fouš sem vam pa tudi... :P (jasno, a sn slowenc al nism?!) :lol1:

Ampak letos je motor že pripravljen za pisto, samo še prikolica pride v kratkem in potem samo čakamo lepih dni, pa gremo gasa... :yea2:

men se pa zdi da se boš ti samo po ridah valjal :lol1: gor pa dol

:grim gorpadolpagorpadolpagorpadolpagorpadol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kdaj začnemo? Js mam v planu nekje od 15. marca naprej ....

Prikolica pride 11.1.... torej? ;)

Motor je pa tako ali tako registriran in opoliestran, tako da samo čaka, da akumulator pride na svoje mesto in gasa... :naughty: Plan? konec februarja dalje, ko se konča smučarska sezona zame... :D

men se pa zdi da se boš ti samo po ridah valjal gor pa dol

Hehe... advokat... hehe... :D Tudi po ridah... ženskih... saj si to mislil, ali ne?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Uradni koledar Jura Euro prvenstva je že objavljen...zgleda pa tkole:

1. 24. – 26. März Rijeka

2. 15. – 17. April Pannonia

3. 5. - 7. Mai Brünn

4. 26. - 28.Mai Most

5. 23. - 25. Juni Rijeka

6. 14. – 16. Juli Most

7. 28. – 30. Juli Misano

8. 25. - 27. August Brünn

9. 15. – 17. September Rijeka

10. 06. - 08. Oktober Pannonia

so hugaroring izpustil :cry: :cry: in dodal misano.... :naughty:

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ammmmmm jez mam pa eno vprašanje an!!! mene pa zanima kuk recimo pridejo stroški tele jura raceing na eno sezono al pa ke bi se dal to kej recimo za pr keri ekipi ket so recimo kakšni nabori za dirkače pa to ??če to je možn seveda :) pa a maš to slučajn kakšne meje recimo omejitve k maš 125ccm al pa 250 .....

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmmmm jez mam pa eno vprašanje an!!! mene pa zanima kuk recimo pridejo stroški tele jura raceing na eno sezono al pa ke bi se dal to kej recimo za pr keri ekipi ket so recimo kakšni nabori za dirkače pa to ??če to je možn seveda :) pa a maš to slučajn kakšne meje recimo omejitve k maš 125ccm al pa 250 .....

hvala lp

Mihaaa

Vse odgovore imaš na http://www.jura-racing.de/

Popravljeno . Popravil nikoleta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ke bi se dal to kej recimo za pr keri ekipi ket so recimo kakšni nabori za dirkače pa to ??če to je možn seveda :) ...

božiček ne obstaja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vse v motorju, bomo še videli če bom konkurenčen .)

načeloma pa ja, bom odpeljal kako dirko ;)

sicer pa če že smetim tukaj, par vprašanj za profije (glede klase 600 supersport)

- so dovoljeni slicki

- so dovoljene nehomologirane dimenzije gum (recimo 190 - 60 )

- kje (kdaj) se prijaviš, je treba prej rezervirat plac al to opraviš recimo v petek ali soboto na samem dirkališču

- kako so organizirani treningi? po skupinah kot MH al prosto, z omejitvijo tolk in tolk dirkačev naenkrat na pisti

- lahko voziš v dveh klasah (recimo 600 in gp-distanz) z enim motorjem? (to vem da piše nekje u pravilniku, samo moja nemščina ... :( )

- se bom še zihr kej spomnu in zatežu kle O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vse v motorju, bomo še videli če bom konkurenčen .)

načeloma pa ja, bom odpeljal kako dirko ;)

sicer pa če že smetim tukaj, par vprašanj za profije (glede klase 600 supersport)

- so dovoljeni slicki

- so dovoljene nehomologirane dimenzije gum (recimo 190 - 60 )

- kje (kdaj) se prijaviš, je treba prej rezervirat plac al to opraviš recimo v petek ali soboto na samem dirkališču

- kako so organizirani treningi? po skupinah kot MH al prosto, z omejitvijo tolk in tolk dirkačev naenkrat na pisti

- lahko voziš v dveh klasah (recimo 600 in gp-distanz) z enim motorjem? (to vem da piše nekje u pravilniku, samo moja nemščina ... :( )

- se bom še zihr kej spomnu in zatežu kle O:-)

No pri tebi se ni bati kaj je v motorju in kaj ni o tem ni dvoma.

Kolikor vem so dovoljeni slici in nehomoligirane gume.

Prijaviš se preko prijavnice ki je na netu potem pošlješ po faxu in Franca nažicaš da mu plačaš na dirkališču.

Z enim mopedom lahko voziš GP in svojo klaso

Treningi so vrhunski - ni skupin zato ni gužve nikoli pa tud vsi letijo k prasci zato ni zime. Takoj ko prideš dobiš transponder tako,da vidiš svoj cajt na monitorju. Uradni trening traja eno uro po klasi ponavadi v petek in tako se tudi štarta v soboto. Uglavnem pri Juri vse špila nić se ne zatakne ni goljufanja ITD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaaa :D sej vem vem vem vem da je tko to sam prašam una z naborom je bla mal bosa =) se zgodi an sam pač ma človek tako željo pa temu da bi naredu vse kar je v moji moči an sam to je še zdeleć premal!! a kdo pozna slučajn kakšnga Julijana iz Kranja?? k sm slišu neki da je on tam dirkov!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pannonia (15. - 17. 04) je že zasedena? :(

koliko časa prej se je sploh potrebno prijavit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

sem opazil, ja

nikoleta je v prejšnjem postu nekaj omenil da se da zment da plačaš na dirkališču samem. Je to bolj izjema al je izvedljivo? 50 € kavcije je treba v vsakem primeru nakazati prej?

in pri tem se pojavi drug problem, na prijavnici je možnost izbire banke za nemčijo, avstrijo ali švico, kaj pa slo?

ma :? vseskup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, najbols da se zmenis preko emaila....preprosto mu poves/razlozis kaj bi rad in se bosta verjetno lohk use zmenila.....

jst se use zmenim samo preko emaila: sachs@jura-racing.de tako zase kot tud za očeta, k vozi celoletni pokal Jura racing......

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ej kawa7rr,ka ta vikend pol je jura na grobniku,bi pršu mal s prjatli pogledat pa sevede tud mal navijat za naše.Pa neč ni na njihovi strani napisan kako bo potekala zadeva, pa če veš kaj več kdaj so dirke v soboto,thanks. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!