Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Ma to ne vidš niti na Eurošportu :grrr

Na AlpeAdriji pa še manj :grim

Joj kako lepo ga GOR natika tale Barbika .) .) :wub: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zanimivo.....btw....tu je njegova stran in vse novice v zvezi z njim: Milan Stibilj

Js sem tud bil na Juri ta vikend, in sem tud dosegu svoj PB čas na dirki..... 1.37.462

Nekdo nekoga pohvali, pa se že najde nekdo, ki mora pohvaliti sam sebe. Patetično in žalostno. Še posebej če vemo, da se verjetno Camlek, ki v svetovnem merilu ne pomeni nič, pelje zagotovo vsaj 7-10 sec. hitreje. Slovence bo ta prirojena škodoželjnost spravila v grob.

Js sem tud bil na Juri ta vikend, in sem tud dosegu svoj PB čas na dirki..... 1.37.462

Nekdo nekoga pohvali, pa se že najde nekdo, ki mora pohvaliti sam sebe. Patetično in žalostno. Še posebej če vemo, da se verjetno Camlek, ki v svetovnem merilu ne pomeni nič, pelje zagotovo vsaj 7-10 sec. hitreje. Slovence bo ta prirojena škodoželjnost spravila v grob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje si pa ti zdej prvleku ta več kot eno leto star post!???

drugač pa hvala, da sočustvuješ z menoj v moji patetiki in žalosti, komaj čakam, da še tebe "not" potegnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znani so že termini za leto 2007, nekateri še niso fiksni kot piše zraven.....

gre pa tkole:

1. Rijeka Grobnik 23. - 25. 3

2. Pannonia-ring 6. - 9. 4 (Ostern FIX)

3. Brno 4. - 6. 5

4. Most 18. - 20.5

5. Rijeka Grobnik 8. - 10.6 (99.357%)

6. Most 29.6 - 1.7

7. Misano 3. - 5.8

8. Brno 24. - 26.8

9. Rijeka Grobnik 14. - 16.9 (99.358%)

10. Pannonia Ring 5. - 7.10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gorgh,se v domači štali obeta kakšen nov konj,ali boš še vedno mrcvaru tistga "ubogega" kawlna?

Znani so že termini za leto 2007, nekateri še niso fiksni kot piše zraven.....

gre pa tkole:

1. Rijeka Grobnik 23. - 25. 3

2. Pannonia-ring 6. - 9. 4 (Ostern FIX)

3. Brno 4. - 6. 5

4. Most 18. - 20.5

5. Rijeka Grobnik 8. - 10.6 (99.357%)

6. Most 29.6 - 1.7

7. Misano 3. - 5.8

8. Brno 24. - 26.8

9. Rijeka Grobnik 14. - 16.9 (99.358%)

10. Pannonia Ring 5. - 7.10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej gorgh,se v domači štali obeta kakšen nov konj,ali boš še vedno mrcvaru tistga "ubogega" kawlna?

Dobro vprašanje!!! :hmm: :? :grim

...ob pravem času! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,

pa še kako prav ima moto rider :P

ja, v štalci že počiva nov konjiček :) skupaj s starim seveda :)

Mi je ata sponzoriral Suzuki gsxr-1000 že začetk oktobra - natančneje še predn smo prišli iz zaključne dirke v pannonii :P

je že fit and ready, sam še plastike štrihnem na črno (verjetno ta vikend) pol pa seveda objavim slike črne pošasti :)

me je kar strah trenutka, ko se bom prvič zapeljal z njim...

:kva2: :kva2: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že fit and ready, sam še plastike štrihnem na črno (verjetno ta vikend) pol pa seveda objavim slike črne pošasti :)

Zakaj pa črn :? :doze: © :P

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto bomo navijali za dva črna suzukija iz iste štalce, in obema bomo vpili "Dajmo Štibilj, ogenj" :OK:

Dobro da samo dva Štibilja dirkata ker če bi vsi bi bil problem ker bi ble stopničke polne :hooray: :hooray: :hooray: :yes: :yes: :worship: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, do česa takega pa letos pomoje še ne bo prišlo, ker sm še čisto zelen z 160 konji pod ritjo :)

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,lepo,me veseli zate,suza je prava pila zate,in mislim da bojo mel fantje v tebi hudega konkurenta za najvišja mesta. :OK: Barva je pa prava ghostriderska,zato jo kr poplajhi hitr pa slike ven.

Haha, do česa takega pa letos pomoje še ne bo prišlo, ker sm še čisto zelen z 160 konji pod ritjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no, da malo obudimo temo...

prve "za silo" fotke od moje pošasti...bojo prišli lepši cajti in s tem lepše vreme, k je glih dons sneg padu in nism mogu ven dat zverine, tko, da sm kar znotrej bajte sliku....

dost nabijanja, naj vam predstavim mojega osebnega sodirkača, s katerim upam, da se bom ujel kakor se da najboljše! :wub: :wub: :

men je lep, pa vam?

post-4213-1166470838_thumb.jpg

post-4213-1166470872_thumb.jpg

post-4213-1166470956_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!