Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

:OK: :OK: Evo nas doma. Bilo je noro slovenci odnesli kar nekaj pokalov. Nevem kakšno vreme ste imeli tukaj, mi smo imeli sonce brez oblačka temperature so dosegale tudi do 23 stopinj :D :D

Še nekaj fotk iz moje zbirke :yea1: :yea1:

post-6397-1167745736_thumb.jpg

post-6397-1167745794_thumb.jpg

post-6397-1167745830_thumb.jpg

post-6397-1167745885_thumb.jpg

post-6397-1167746001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še par fotk od profi fotografa. Tapru je Urban Gregorčič #37 stari-novi znanec dirk jura-racing hitr k strela. Pol pa še moja malenkost.

post-6397-1167754217_thumb.jpg

post-6397-1167754315_thumb.jpg

post-6397-1167754373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še par fotk od profi fotografa. Tapru je Urban Gregorčič #37 stari-novi znanec dirk jura-racing hitr k strela. Pol pa še moja malenkost.

Se vidi, da je fotografiral profi, brez motoristične duše in srca, ki jo pa najdemo v izobilju v drugi sliki po vrsti v enem postu višje .)

:OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da je fotografiral profi, brez motoristične duše in srca, ki jo pa najdemo v izobilju v drugi sliki po vrsti v enem postu višje .)

:OK: :OK: :OK:

:hmm: A ti misliš enako kot jaz... slika s pršutom :lol1: :lol1: :lol1:

Čača, vidm, da ste se imel dobr... no, ne dober, ampak SUPER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: A ti misliš enako kot jaz... slika s pršutom :lol1: :lol1: :lol1:

Čača, vidm, da ste se imel dobr... no, ne dober, ampak SUPER

Itak, splošno znano je, da ljubezen gre skozi želodec, tudi tista do živinčetov na dveh kolesih ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

En doobr mesec nas loči od prve tekme za pokal Jura Racing v letošnjem letu, ki bo od 23. do 25. marca na Grobniku.

Da slišmo kakšne plane imate... ..bo kdo vozil...? .. prišel navijat...? :)

Jura Racing :OK:

Franz rules .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se verjetno res oglasimo vsaj navijat. A je tisti vikend možno tudi kej privat odvozit po dirkališču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En doobr mesec nas loči od prve tekme za pokal Jura Racing v letošnjem letu, ki bo od 23. do 25. marca na Grobniku.

Da slišmo kakšne plane imate... ..bo kdo vozil...? .. prišel navijat...? :)

Jura Racing :OK:

Franz rules .)

Jaz bom prišla navijat za G, Štibilja :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo težko, ker dvomim, da ga boš dol na grobniku še kdaj vidla....razn kot gledalca :)

bo treba usaj cca. 350km (iz lj) prevozt, do pannonie :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bomo pršli pa za tamladga navijat,ne,Gorgh :OK: ?

hehe,

zame velja isto :) za oba velja isto uglavnem :)

zaenkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ni skrivnost :) niti ni težko ugotovit, kva bi lohk blo :)

uglavnem je meja problem :) Registrirat dva motorja, za trikrat čez mejo na leto, se ne splača. Pol je pa tle Atakarnet (začasni uvoz/izvoz), kjer so pa cariniki smotani, in jebejo bl kt ne skoz u glavo, pa čakanje po eno uro in pol na meji, k mora un kofe še prej spit, pa taka podobna sranja....

pa še grobnik kot pista je rahlo (pre)nevarno dirkališče....lohk bi kej nardil u tej smeri, glede na to, da majo čist poln termin čez leto...nevem no, sej, mogoče obstaja clo kakšen procent, da se stvari obrnejo :) bomo vidl :) sej, sm napisu, da to zaenkrat :)

grobnik mi je itak najboljša pista, kar se speljanosti in kombinacije ovinkov tiče :) sam je pa res mal prehudo...sploh tm okol hriba :) z 200 po kolenu, filing pa tak, kot da se bosta balanci odtrgale od rukanja...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ni skrivnost :) niti ni težko ugotovit, kva bi lohk blo :)

uglavnem je meja problem :) Registrirat dva motorja, za trikrat čez mejo na leto, se ne splača. Pol je pa tle Atakarnet (začasni uvoz/izvoz), kjer so pa cariniki smotani, in jebejo bl kt ne skoz u glavo, pa čakanje po eno uro in pol na meji, k mora un kofe še prej spit, pa taka podobna sranja....

pa še grobnik kot pista je rahlo (pre)nevarno dirkališče....lohk bi kej nardil u tej smeri, glede na to, da majo čist poln termin čez leto...nevem no, sej, mogoče obstaja clo kakšen procent, da se stvari obrnejo :) bomo vidl :) sej, sm napisu, da to zaenkrat :)

grobnik mi je itak najboljša pista, kar se speljanosti in kombinacije ovinkov tiče :) sam je pa res mal prehudo...sploh tm okol hriba :) z 200 po kolenu, filing pa tak, kot da se bosta balanci odtrgale od rukanja...

:)

a potem bosta dirkala samo še EU :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh,a je bil tisto tvoj motor ,ki so ga sesul ta vikend na Grobniku(št 82),upam da ne?

Slika!

Tole je po mojem od Vokal Jureta motor. Vsaj on se je z cifro 82 vozu.

Upam da je z šoferjem vse ok.

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni to moj bajk :)

mojga sm sam zalaufou do zdej :) vozu ga še nism :)

tko kot bizixxx pravi, to je od Vokala Suzelj... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh,a je bil tisto tvoj motor ,ki so ga sesul ta vikend na Grobniku(št 82),upam da ne? :?

Slika!

Ooooo, pič mothers! Tlele je pa Jurček fejst zarou!!! :o :o :o

A mu je kej b'lo? Upam, da ni pofaulan?! :? :hmm: Naj kdo kaj pove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!