Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

eko, slikce od novega auspuha, ki je že namontiran na gsxr1000 k7....

nekam majčken je, in samo en, ampak pravjo, da ni važna velikost ampak tehnika :P :P

post-4213-1176492931_thumb.jpg

post-4213-1176492939_thumb.jpg

post-4213-1176492945_thumb.jpg

post-4213-1176492952_thumb.jpg

post-4213-1176492961_thumb.jpg

post-4213-1176492983_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa dihtunge na glavi zamenjal,olje sem tud zamenjal,sem firmo zamenjal ta staro je blo do k... zanič

Ah, slikat sem pa pozabil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa dihtunge na glavi zamenjal,olje sem tud zamenjal,sem firmo zamenjal ta staro je blo do k... zanič

Ah, slikat sem pa pozabil?

po domač (oz. kmečk/vašk) povedano ne razmeš ane? tehnologija pa to, ti je španska vas?

povej kaj te muči, pa se bomo lažje posvetili tebi, ne razumemo tako profesionalno zakompleksno zastavljenih monologov....

če želiš ti lahko zrihtam številko od dr. ruglja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh js sem te mel pa za mal bolj intelegentnega, pa vidim, da sem se fejst uštel.....

Se prav samo ti in noben drug al kako?? No pa sej mi ne rabiš odgovorit, ker itak verjetn ne bom razumu, ker sem premal pametn za vas ultravsenaj.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš s tem samo jaz in noben drug?

sem zelo prepričan, da veš, da posti, ki jih 600rrc oddaja v tole debato niso nič drugega kot sam prcanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš s tem samo jaz in noben drug?

sem zelo prepričan, da veš, da posti, ki jih 600rrc oddaja v tole debato niso nič drugega kot sam prcanje...

Salsa,saj razume. Ne bit tak!

po domač (oz. kmečk/vašk) povedano ne razmeš ane? tehnologija pa to, ti je španska vas?

povej kaj te muči, pa se bomo lažje posvetili tebi, ne razumemo tako profesionalno zakompleksno zastavljenih monologov....

če želiš ti lahko zrihtam številko od dr. ruglja...

Primojkršenduš,da res ne razumem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti in noben drug pomen, da so sami tvoji posti tisti, ki nekej veljajo, ostalo pa je nula, nada, niente.

Veš svet se ne vrti sam okol tebe, nas je še nekej miljonov, ki mamo vsaj take pravice kot ti, ki si se parkrat hiter z motorjem pelu po pisti. Pa oprost če sem te užalu, sam točn tako je!

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, salsa, pa zgleda da sva že dva, ki nisva tako inteligentna kot sva mislila en za druzga, da sva...glede na to, da še vedno "ne razumeš - nočeš razumet", da so čist usi posti, ki jih je 600rrc oddal v to debato sama provokacija in drkanje u glavo nas, ki ne vozimo AA oz. DP...pa reci, da ni tako?

nikomur nisem odvzemal takih pravic kot jih ti omenjaš (zakaj bi jih, sej je javni forum) pač, moje mnenje oz. replika na non-stop drkanje.

jst sm itak na tem področju zaključu, bom vklopu določene funkcije, ki mi jih omogoča tale forum za posameznike, pa bo mir, ker pač ne bom prebral česar nočem :)) pa ne bo prihajal do takih off-topic debat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne vem no... :hmm:

Jst sem si pa dirkanje drugač predstavljal! :unsure: :unsure: :hmm:

U vrsto pa gaaas! Pa bodo vse debate nepotrebne. :grim :grim

Naj asfalt pove, kdo 'ma najbolj prav!!! :o :o :cry: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm itak na tem področju zaključu, bom vklopu določene funkcije, ki mi jih omogoča tale forum za posameznike, pa bo mir, ker pač ne bom prebral česar nočem ) pa ne bo prihajal do takih off-topic debat.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa a pisal bo pa še lahk :? :?

si danes na grobniku pred vsemi potrdu kakšen cinik in drko si , ko si razlagal kako rad zajebavaš in drkaš druge na forumu.

Si zelo zafrustrirana in zakompleksana oseba. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam da bo sedaj malo miru v tej temi.

Naslednja dirka za pokal Jura Racing je v Brnu, prvi teden v maju.

Rajš na to kaj povejte al pa kej za nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si danes na grobniku pred vsemi potrdu kakšen cinik in drko si , ko si razlagal kako rad zajebavaš in drkaš druge na forumu.

Si zelo zafrustrirana in zakompleksana oseba. :BUA: :BUA: :BUA:

So,pa rekli.da UDBE NI VEČ O,pa je

Tak se to dela, prideš si sposodiš malo naše stole,napumpaš gume,če bi blo kaj za spit ne bi bilo slabo......

Predvsem,pa poslušaš,poslušaš..... Zvečer pa lepo oddaš poročilo..........

Dragi prijatelj to delajo samo HINAVCI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So,pa rekli.da UDBE NI VEČ O,pa je

Tak se to dela, prideš si sposodiš malo naše stole,napumpaš gume,če bi blo kaj za spit ne bi bilo slabo......

Predvsem,pa poslušaš,poslušaš..... Zvečer pa lepo oddaš poročilo..........

Dragi prijatelj to delajo samo HINAVCI

To da sem si jaz kaj od tebe ali kar naenkrat od VAS(očitno vedno rabiš zaveznike!) kaj sposojal ali kaj pil itd se motiš ( se ne družim s takimi kot si Ti, ostali kot vem so kar vredu) , si pa ti na ves glas tulil in igral nekega frajerja tako, da te je lahko slišal vsak, ki je prišel mimo.

Kakorkoli že pa vsaj ne zanikaš, da je to res ka rsem napisal!

Mogoče je pa še malo upanja zate!!, vsaj enkrat nisi pisal na forumu kot navaden pussy!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat,če ne vas opokam okol ušes! :devil:

Dej Gorgh povej kako se kaj odreže tvoja Suzika,pa če je fotr zadovoljen s k7,pa če lahko mal primerjaš oba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehjte se drkat drug druzga :headbang: :headbang:

površno spremljam tole debato pa mi ne gre v lajšto prov nč :grrr :hmm:

kdo vozi št.28 :hmm:

matr zajebal ste tko lep motor :headbang: :headbang: :headbang: a ste s penzlnom gor cifro 28 malal :eek:

če nimate za lepšo nalepko s številko 28 vas jaz častim :P sam povejte če rabte :slap: pa velik hitrih in predvsem varnih kilometrov želim prav vsem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat,če ne vas opokam okol ušes! :devil:...

nehjte se drkat drug druzga :headbang: :headbang:....

:OK: Čestitke bily-u in eMBe-ju!!! :OK:

Tale tema je bila včasih bolj "pametna". :yes:

Dirkači! Povrnite ji staro slavo!!!

Drkače pa skenslite s te scene! :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

06.05 v okviru Jura Racing možen prosti trening v Brnu. Več informacij na njihovi spletni strani www.jura-racing.de

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej sploh ni fora kdo je profi, kdo ne, niti kdo je dobr kdo ne, gre se za svoj lastni užitek al kako?

Kdor gre dirkat z namenom se sekirat zarad slabga cajta, je že u štartu zgrešu pomen...

sam kaj pomaga ko nekateri serjejo s takimi in drugačnimi rečmi....

Itaq, točno tko bravo!

No evo, tko, kot je moto rider napisal, treba si je blo mal spočit :))

Lady Cup:

1. Tina Katrašnik

4. Neva Petrič

8. Manca Katrašnik

Hey, vsaka čast, zanima me, kdaj je Manca prešaltala na CHD :eek: :D A je to napaka al se motm :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!