Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

pa še poročilo od danes...glihkar zvedu po telefonu:

albreht v klasi 600 supersport pole position z 1.36.3

v 750cc je burger na 5. mestu z 1.38.5 in Enes Cume tud s cajtom 1.38 (nism ujel natančno), pa Samo Oven je tud vozil, 1.37 pa še nekaj...tko, da je on sigurno med privimi tremi.

v stock klasi presenetil Boštjan Sešerko, pole position s cajtom 1.34 (-----||____ :), johnny nažalost padu iz zagrebškega ven, z njemu use ok!

v open pa Zvone Lavrič s cajtom 1.35 pa še en drobiž, spet nism ujel :)

uglavnem, to je to zaenkrat!

dobri so ni kej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še poročilo iz dirk, mal pozno, ampak boljše kot nič...in sicer:

600cc supersport: zmaga Romana Albrehta aka. Roman-a Biaggi-ja, s to zmago si je pridobil naziv prvaka Jura Euro Racing Cup-a 2007 v klasi 600cc :worship: :worship:

750cc supersport: 1. mesto Samo Oven, 4.mesto: Marjan Burger aka Baky23, 5. ali 6. mesto (nism ziht) Enes Cume :worship:

stock 1000: 1.mesto Janez Rejec Johnny

open: 1.mesto Janez Rejec Johnny, 2.mesto Zvonko Lavrič,

skratka, slovenci pobrali in odnesli vsa odličja v vseh razredih, vsaka čast za tele dve zmage, kljub učerjašnemu grdemu padcu Johnny-ju!! :worship: :worship:

še ena dirka do konca in sicer na Pannonia-ring, od 6. - 8. oktobra, pol je pa konc za letos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ti nisi vozu?

Pomoje zato, ker se je zadnjič zamislil nad stroški porabljenih gum, ko sem ga vprašal za oceno :rolleyes: ... hec

... drgač pa hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če gre kdo čez vikend na Pannonijo na Juro in da ima še kakšno mesto prosto za motor, opremo in mene :rolleyes: ???

Hvala že v naprej!

No sj sm si kr sam zrihtu. Prišel ravno pravočasno na podelitev v sovboto zvečer. Naši spet pobrali veliko pokalov. Bravo!!

Rezultate bo pa Gorgh napisu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jst dopolnim post z rezultati, bilo je itak fenomenalno, vreme je zdržalo brez dežja, kljub oblačnem nebu.

600cc: 3. roman albreht (2.03.1), 6. tina katrašnik (2.05.2). Skupno: roman albreht prvak, tina se mi zdi 4.

750cc: 10. marjan burger (2.10.1), skupno: 5. marjan burger.

1000cc: 1. jst (2.00.4), 6. milan štibilj (2.03.0) skupno: 2. jst,

open: 4. jst (2.00.3), 6. milan štibilj (2.03.2), skupno: 4.janez rejec, 5. jst

nad 40: 4. milan štibilj (2.02.3)

lady cup: 1. tina katrašnik, 3.neva petrič, 11. manca katrašnik (na 600cc suzukiju :P) Skupno: tina katrašnik prvakinja, 4. neva petrič

uglavnem, kot se iz slik razvidi, odnesl smo veliko mero pokalov domov, s tem, da jih na sliki še veliko manjka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jst dopolnim post z rezultati, bilo je itak fenomenalno, vreme je zdržalo brez dežja, kljub oblačnem nebu.

600cc: 3. roman albreht (2.03.1), 6. tina katrašnik (2.05.2). Skupno: roman albreht prvak, tina se mi zdi 4.

750cc: 10. marjan burger (2.10.1), skupno: 5. marjan burger.

1000cc: 1. jst (2.00.4), 6. milan štibilj (2.03.0) skupno: 2. jst,

open: 4. jst (2.00.3), 6. milan štibilj (2.03.2), skupno: 4.janez rejec, 5. jst

nad 40: 4. milan štibilj (2.02.3)

lady cup: 1. tina katrašnik, 3.neva petrič, 11. manca katrašnik (na 600cc suzukiju :P) Skupno: tina katrašnik prvakinja, 4. neva petrič

uglavnem, kot se iz slik razvidi, odnesl smo veliko mero pokalov domov, s tem, da jih na sliki še veliko manjka :)

Bilo je res noro sploh zame ker sem moral spoznati stezo posebne pohvale pa si zasluzita oba Štibilja Jure zato kerje v klasi stock povedel dirko in zasabo pustil evropskega prvaka Fabrizia Pelitzona ta je sele nakoncu drugega kroga uspel premagati Jureta. Milan je pa ze tako legenda glede na svoja leta odlično odpeljal klaso stock in open v kl. Old men pa je z fantastičnim manevrom v zadnjem krogu dokazal da je treba računati na njega in da ni za staro zelezo :worship: :worship: :worship: Sedaj pa ze vsi nestrpno pričakujemo sezono 2008 :topic: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa še tole od mene, znan je že koledar dirk za Jura Euro Racing Cup 2008, ki pa gre takole :)

1. Pannonia (H): 21. – 24. March 2008

2. Rijeka (CRO): 1 – 4. May 2008

3. Most (CZ): 23. - 25. May 2008

4. Rijeka (CRO): 20. – 22. June 2008

5. Pannonia (H): 11. – 13. July 2008

6. Misano (ITA): 1. – 3. August 2008

7. Brünn (CZ): 22. – 24. August 2008

8. Rijeka (CRO): 19. – 21. September 2008

9. Hungaroring (H): 3. – 5. October 2008

Ena dirka manj kot do zdaj, plus tega, da smo dobili nazaj Hungaroring na koledar, jeeeeee, my favourite :) :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...Brunn je verjetno Brno ne?...Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

IMHO je Brno, ja... špica, sploh ne bomo šli domov z MotoGPja, bomo kr tam počakali tistih par dni :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

IMHO je Brno, ja... špica, sploh ne bomo šli domov z MotoGPja, bomo kr tam počakali tistih par dni :naughty:

Kolk je enim luštn :whistle:

Za Motogp Brno sva pa itaq zmenjena suzuki ane :naughty: akrditejšn pa to... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

IMHO je Brno, ja... špica, sploh ne bomo šli domov z MotoGPja, bomo kr tam počakali tistih par dni :naughty:

:topic:

pa a mi lahk kdo pove ka pomen tale IMHO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

pa a mi lahk kdo pove ka pomen tale IMHO

In My Humble Opinion/In My Honest Opinion

Popravljeno . Popravil kuntakinte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Pa še tole od mene, znan je že koledar dirk za Jura Euro Racing Cup 2008, ki pa gre takole :)

1. Pannonia (H): 21. – 24. March 2008

2. Rijeka (CRO): 1 – 4. May 2008

3. Most (CZ): 23. - 25. May 2008

4. Rijeka (CRO): 20. – 22. June 2008

5. Pannonia (H): 11. – 13. July 2008

6. Misano (ITA): 1. – 3. August 2008

7. Brünn (CZ): 22. – 24. August 2008

8. Rijeka (CRO): 19. – 21. September 2008

9. Hungaroring (H): 3. – 5. October 2008

Ena dirka manj kot do zdaj, plus tega, da smo dobili nazaj Hungaroring na koledar, jeeeeee, my favourite :) :evilgrin: :naughty:

Spremenjen je drugi termin rijeka in to na 11-13.04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!