Skoči na vsebino

4t ali 2t skuter


Froš

Priporočene objave

Mnja, tomos se mi je malce zameril. Malo se spet oprezam za bolj poceni skuterji, ker enostavno 80 čukov v enem letu za vzdrževanje je prehuda (pa tudi potemtakem bi mogel letet najmenj 100... ) pač prehud tuning, pa boga mašina = :BUA:

Torej, ali se 4T skuter splača ali ne?

Kolikor vem naj bi 4t imel:

+ majhna poraba

+ bolj tih

+ veliko navora na nizkih obratih

- bogo na visokih obratih

- zajeban za kej predelat

- grd zvok

No ja, nekaj lastnosti, ampak me kljub usemu zanima kolko se kej da natunat ksn 4t skutr, da ti gre usaj 80-85 in da spodobno premaguje klance?

Gledal sem tole , ampak kolikor sem bral nemški forum ne gre več kot 65 kar je pa :angry2: Kul je pa k nio treba kupvat olja, pa naj bi resno mela zadeva minimalno porabo. Pa še dokaj pocen je pa nekoliko manjši. al je že bolš da syma kupm, sam to je pa tok razpasen skutr da je prov :rolleyes:.

Kaj kej svetujete? 4t preveč beden napravm 2t?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. kaj pa Gilera Runner VXR 200? Sam se ti splaca rablenga kupt..k novi so dragi..rableni pa niso tok zjebani se ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja. Če bi bil un sesalček k sm dal ling gor 2t, bi ga su tajok od bliži počekirat. No ja, sej sm ga že, sm ga vidu v RL in sploh ni mim :)

sam tista 2 takta k jih ma preveč :doze: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kakor kupi 2 taknega. ker 4 takn je k.... z 4 neboš nikoli videl več kot 65. če že niam kaj veliko keša si omisli kakiga peugeot ludix al pa kaj v tem smislu. vsekakor glej da boš kupil skuter ki je vsaj neka znamka ker se ga boš po določenem času navolil in ga neboš mogel nikakor prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!