Skoči na vsebino

ZBOR MK GORENC BLED


raubritter

Priporočene objave

ma jz pridm, evo sam naštimam se ko mjedved pa uletim, če ne drgač grem pa saj na pokluko mau pokolenčkat, če nau preveč mokra cajsta, pa upam, da naujo spet vajvarce po cajst tko kokr uzadno :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jz pridm, evo sam naštimam se ko mjedved pa uletim, če ne drgač grem pa saj na pokluko mau pokolenčkat, če nau preveč mokra cajsta, pa upam, da naujo spet vajvarce po cajst tko kokr uzadno :winkiss:

men pa use uidejo, kt vozm tko pučas :blush: , hi,hi,hi

dons okol 20.00 se mn je ratal clo izognt enmu ubogimu zblojenmu mišku, k je skoču na cesto čez Ljubelj, paj kr neki blodu, ampak nama je ratal, če ga seveda ni kšn zblojen avtomobilist pod gasm pogazu, hi,hi,hi...

...bo meu mogoč usej mal možnosti, da bo dočaku potomce, hi,hi,hi

...razn, čej hotu vn iz jarma, hi,hi,hi :blush: v tem primeru me bo vrjetn klel vse do druzga poskusa :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAM STE PA ZAKON!!!!!!

Me veseli, da smo se spoznal!!!! Pa fuuuul je blo MEGA, čeprav sm mau hitr zmaglila... več al mn, k mej zrt furce zebl direkt kukr eno mačko, hi,hi

p.s.

kdaj nej bi laufaletiste tangice mimo gasilskega doma, kukr je blo v forumu opevano? na afterpartiyu? :hmm: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: , hi,hi,hi

sej sam da vem... drugič dl vztrajat :blush: , hi,hi,hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da sm vse te MEGA stvari zamudu :D

vidu sm ene par gum k so skurl.. pa ene parkrt k so tistga unimoga potegnl :) kot zanimivost: v ženski ekipi je biu en moški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da sm vse te MEGA stvari zamudu :D

vidu sm ene par gum k so skurl.. pa ene parkrt k so tistga unimoga potegnl :) kot zanimivost: v ženski ekipi je biu en moški.

MEGA je leteu na gorenjsko metosvet klapco Mišek, pa Seba and his miss, Brdaus, Langus, Sthof, Gabre, Jupiter and missis, Kadiva, ne najdem d-sori, in ostali...

... drugih pač nism spoznala...

drgač ostal je blo pa dohcajt...kurjenje gum pa to... muska je bla pa po mojm mnenju ZAKON...

sam si morš predstavlat, da mn je en bedak preden sm šla pred vsemi probov izzvat na kurjenje gum, hi,hi,hi .

..najprej je seveda predlagal svojmu kolegu, ki pa mi je s tem kurjenjem gladko zapru pot, ker ga je očitno mogu lih tm nardit, k sm že skor sedela na motorju za jt...pismo mu rosno!!! jest pa s celodnevne furce sam čakala, da grem dam...pod topel tuš...

potrpežljiv sm gledala, kdaj si bo do konca izživel svojo dušo... ker nočm delat pizdarij za vsako malenkost...

čeprav odkrito povedano me je kr razganjalo od skrbi glede na to, da je šel njegov zadn konc motorja- brez pretiravanja - manj kot 10 cm od mojega miškolina... za nekatere je bil pod odrom namenjen prostor ravno za ta namen očitno še premalo in so čutili potrebo delati to še na parkplacu... :slap:

sj kt sm pol unmu bebotu svoje mnenje v mirnem mirno povedala... da se mi zdi bedasto uničevanje gum za brez veze, sej kr not povleku... bučman! in to je biu okol 50 star alpa še čez... no ja...vsakemu pravico in spoštovanje do njegovih interesov! dokler....

...dokler...se ne tiče mene... sori... sm pač zajebanc, pa povem direkt u faco svoje mnenje...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki...

MK Gorenjc so se RES TRUDIL, PA FENOMENALN ZASTAVL - po mojem skromnem mnenju!!! Če pa tja pride tud par bedakov, k bi se rado izživljalo... pa res ne moremo kriviti njih, se ti ne zdi?

.. je pa itak ista zgodba kot povsod v življenju in na cesti...

...vedno se najde nekaj bedakov, ko v največjem prometu sredi naselj po gasu 120, alpa celo po zadnjem kolesu ... skušajo fascinirat ...pač nekoga...

...pa sej za to se tud ne moreš sklicevati na dars, da pa so oni tisti, k so neuspešno vzpostavili prometno povezavo sredi mesta...

...glej midva se ne poznava- in resnično nimam nič proti tebi...

...nobenega člana MK Gorenc ne poznam...

...gledam sam iz zunanjega vidika na celotno situacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki...

MK Gorenjc so se RES TRUDIL, PA FENOMENALN ZASTAVL - po mojem skromnem mnenju!!! Če pa tja pride tud par bedakov, k bi se rado izživljalo... pa res ne moremo kriviti njih, se ti ne zdi?

.. je pa itak ista zgodba kot povsod v življenju in na cesti...

...vedno se najde nekaj bedakov, ko v največjem prometu sredi naselj po gasu 120, alpa celo po zadnjem kolesu ... skušajo fascinirat ...pač nekoga...

...pa sej za to se tud ne moreš sklicevati na dars, da pa so oni tisti, k so neuspešno vzpostavili prometno povezavo sredi mesta...

...glej midva se ne poznava- in resnično nimam nič proti tebi...

...nobenega člana MK Gorenc ne poznam...

...gledam sam iz zunanjega vidika na celotno situacijo...

komu ti to? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je tud zdel zlo vredu, sploh organizacija, udelezba kar velika glede na vremenske razmere, fajn druzba...spoznal nekej motomarsovcev :yea1: , fajn je blo ;) :D

seba.. asmauzatajupress :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je tud zdel zlo vredu, sploh organizacija, udelezba kar velika glede na vremenske razmere, fajn druzba...spoznal nekej motomarsovcev :yea1: , fajn je blo ;) :D

seba.. asmauzatajupress :naughty:

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač smo se pa zlo luštn imel .....

če sm kkšnmu kkšno tako prjavu da mi je kej zameru se opravičujem(izmenejegovorualkohol)

lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač smo se pa zlo luštn imel .....

če sm kkšnmu kkšno tako prjavu da mi je kej zameru se opravičujem(izmenejegovorualkohol)

lp seba

naus vrjeu.. ampak hvalu si hondo :naughty: ... sej to je lepo, vsaj resnico poves k ga mau mas :yea1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naus vrjeu.. ampak hvalu si hondo :naughty: ... sej to je lepo, vsaj resnico poves k ga mau mas :yea1: :lol1:

ja ja, tega se pa jst čist nč ne spomnm.....

če se je pa to slučajn naredl, uzamem use kr sm reku nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naus vrjeu.. ampak hvalu si hondo :naughty: ... sej to je lepo, vsaj resnico poves k ga mau mas :yea1: :lol1:

Tud men je Seba Hondo hvalu. Kar je res, je res :evilgrin: , ne se zdaj na alkohol izgovarjat :P

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men je Seba Hondo hvalu, verjetn je zarad alkohola bil prisiljen govort resnico :naughty:

no a lohk nehate k se bom še zasikiru

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

aja sam teb sm jo res hvalu, če se prou spomnm sm reku neki u smislu da je to motor za ženske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a lohk nehate k se bom še zasikiru

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

aja sam teb sm jo res hvalu, če se prou spomnm sm reku neki u smislu da je to motor za ženske

Ko si bil še z motorje in trezen si to res reku, pol k si pa s pirom okrog hodu, si jo pa za znort hvalu :whistle:

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si bil še z motorje in trezen si to res reku, pol k si pa s pirom okrog hodu, si jo pa za znort hvalu :whistle:

ja ja tolk nabasan pa tut nism biu ....

jst nism nobene hunde hvalu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!