Skoči na vsebino

ZBOR MK GORENC BLED


raubritter

Priporočene objave

baje naj bi letos gorenjci, v znamenje večnega miru in ljubezni med motoristi, zastonj talali odojke?!

:kva2: :kva2: :kva2: še en razlog da pridem gor :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud pridem :yea1: Da spoznam Tanjuško pa upam, da Gebreta,primozha in še kšnga Blejskega motorista :grim Ker sm velik v vaših koncih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve če bo možna prenočitev s šotorom oziroma če bo plac?

Si ne predstavljam, da bi lahko v šotoru spal, lani je blo zvečer kar fajn mrzlo.

Popravljeno . Popravil Dečva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne predstavljam, da bi lahko v šotoru spal, lani je blo zvečer kar fajn mrzlo.

ah Dečva no to pa res ni panike, dva šnopsa pa par ur seksa je pa že dan :lol1:

Jest tud pridem :yea1: Da spoznam Tanjuško pa upam, da Gebreta,primozha in še kšnga Blejskega motorista :grim Ker sm velik v vaših koncih :P

Ti kr ulet najprej enga spijeva pol pa še eno al pa dve dol udarva pa bo večer tak kot se zagre

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah Dečva no to pa res ni panike, dva šnopsa pa par ur seksa je pa že dan :lol1:

Ti kr ulet najprej enga spijeva pol pa še eno al pa dve dol udarva pa bo večer tak kot se zagre

:grim

Zmenjen sam bom kolegu naroču da pri njemu na Bledu prespim, da nam na poti domov sebe kam udaru :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kdo jav, da letos namest mene gumo kur :P :lol1: :lol1:

Tanjuška a ti ne veš da se na zborih ne spi :grrr :grrr ...edin kej druzga loh :whistle: :photo: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL gebre enkrat je kolega reku punci "najprej je motor,pol so frendi,pol je internet....pol nek si pa ti"...Zveza po tem stavku ni več dolg trajala,mogoče kakih 10 minut :huh: :lol1: Punce pridejo pa grejo,motor pa ostane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL gebre enkrat je kolega reku punci "najprej je motor,pol so frendi,pol je internet....pol nek si pa ti"...Zveza po tem stavku ni več dolg trajala,mogoče kakih 10 minut :huh: :lol1: Punce pridejo pa grejo,motor pa ostane :OK:

jap, al pa fantje pridejo pa grejo, motor pa ostane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, al pa fantje pridejo pa grejo, motor pa ostane :P

Se čist strinjam s tabo!!! No jaz pridem mal pogledat pa bova enga skup spili kajne!!! :OK: :OK: :OK:

Če bojo sploh kej mel sej veš gorenjci pa to!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam s tabo!!! No jaz pridem mal pogledat pa bova enga skup spili kajne!!! :OK: :OK: :OK:

Če bojo sploh kej mel sej veš gorenjci pa to!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

a ti bi sam enga? jz bi jih kr mau velik več no če lohk :P

jejejej Tanjuška

bomo najdl rešitev boš vidla :naughty:

aha me prou zanima :P sm že čist firbčna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti bi sam enga? jz bi jih kr mau velik več no če lohk :P

Ah to se sam tko reče da se lep sliš, valda da več ni problema, mene ni treba za dovoljenje vprašat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti bi sam enga? jz bi jih kr mau velik več no če lohk :P

aha me prou zanima :P sm že čist firbčna

Oj vidve naj vaju ne skrbi za pijačo in gostoljubje.Pijačo dobita za šankom posteljo pa lahko pri meni.Zato brez panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj vidve naj vaju ne skrbi za pijačo in gostoljubje.Pijačo dobita za šankom posteljo pa lahko pri meni.Zato brez panike.

Tanjuška vidš da ne bo problem :)

klapa se kr ponuja......

boš mela več izbire :devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!