Skoči na vsebino

ZBOR MK GORENC BLED


raubritter

Priporočene objave

za oktober je blo dobr :) vsak moto klub,ki organizira moto zbor si zasluž pohvalo,da zbor sploh izpeljejo :OK: eni se potrudjo mal bol eni pa manj :) povsod ker sem bil letos mi je blo dobr :OK: nisem zahteven človk :D :D se vidmo spezt na nekem drugem zboru,ki bo dobr :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep dan je bil :) zakurjenih gum na pretek golaz :doze: mrzu

glasba narodna in surferska no ja tuki so mal zgresl :eek:

voznja do bohinja kar uredu !!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z raubritterjem :worship:

...vsak si zasluž pohvalo,ki sploh priredi motozbor in s tem pripomore k dogajanju na "sceni" .)

...jz sem pršu baje mal prepozen k je bil taglavn dogajanje že mimo,...no sej sm pa jz tud mal dodal z dvema krogoma :afro1: (a ma mogoč kdo kakšno slikco :whistle: )

...je pa res,da če se spomnim tega zbora 2 ali 3 leta nazaj je bila udeležba mal večja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z raubritterjem :worship:

...vsak si zasluž pohvalo,ki sploh priredi motozbor in s tem pripomore k dogajanju na "sceni" .)

...jz sem pršu baje mal prepozen k je bil taglavn dogajanje že mimo,...no sej sm pa jz tud mal dodal z dvema krogoma :afro1:  (a ma mogoč kdo kakšno slikco :whistle:  )

...je pa res,da če se spomnim tega zbora 2 ali 3 leta nazaj je bila udeležba mal večja .)

Malo dima

post-9097-1128282428_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bi rekel, da ni normalno, da krožna vožnja poteka s takšnim tempom, da počasnejši motoristi ne folgajo :nono: , oziroma bi moral organizator prej povedat, da se je lahko udeležijo le tisti, ki so sposobni cel čas voziti v koloni 120+km/h :ninja: !

Muzika=katastrofa :SS !

Skratka razen same vožnje do in iz Bleda ter videne bjonde na Buellu :wub: čista bedarija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem šel na Bled na obisk k stricu, pol sem se pa še na motozbor na hitro oglasil.

Hitrejše skupinske vožnje v 18 letih moje moto "kariere" še nisem doživel. Nekajkrat mi je števec pokazal 150 km/h :kva2: :kva2: :kva2:

Pa še oblekl se nismo kej preveč, ker smo mislili, da bomo šli v Radovljico v slaščičarno Mišelinka, ne pa v Bohinj. No, vsaj parkiranja nam tam niso zaračunali. Je bila pa na voljo brezplačna pijača :OK:

Gume so se kurile :yea2: :yea2: :yea2: , kar je za konec sezone logiš.

Od znanih sem videl Marjo, Moneto, Dragota, Zarjo in še eno.

Ko je začela muzka sem spokal v LJ na kostanjado.

Ocena: nekaj srednjega

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bi rekel, da ni normalno, da krožna vožnja poteka s takšnim tempom, da počasnejši motoristi ne folgajo  :nono: , oziroma bi moral organizator prej povedat, da se je lahko udeležijo le tisti, ki so sposobni cel čas voziti v koloni 120+km/h  :ninja: !

Muzika=katastrofa  :SS !

Skratka razen same vožnje do in iz Bleda ter videne bjonde na Buellu  :wub:  čista bedarija.

Vožnja je bla pa res daleč od tistga,kar se razume pod panoramska vožnja.

Še najbol so me pa motil trije modeli na cestakih,ki so delal pizdarije. :SS

Sorry gorenci,sam take organizacije pa res ne morem pohvalt,noo... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot organizator se seveda zahvaljujem za obisk in upam, da ste dobili kaj zanimivega tudi zase.

nekaj odgovorov na kritike;

Kurjenje gum smatramo da je atrakcija za mnoge. v ta namen je bil ograjen prostor zaradi varnosti parkirišče za motorje pa je bil varno oddaljen. Tisti ki pač ni upošteval navodil bo pač porabil nekaj časa na čišćenju motorja.

Borovničke so bile do konca prihodov, mogoče so fantje katerga zgrešili.

Panoramska vožnja je bila predmet razprave Bled Bohinj je obveljala.

Po kilometrih ni toliko presegala običajnih voženj je pa casta malo hitrejša. Čelo kolone sem vozil po pretpisih 90km naselja 50km je pa res da veliko ljudi ne obvlada vožnje v koloni, zaostajajo "delajo luknje" potem nenormalno pospešujejo, bil je celo nekdo z 50 kubikov ki mu je bilo to preveč. na kratko stvar smo speljali tako da smo prišli nazaj brez posledic kar je pa bistvo.

Muzika; predskupina !8.00 d0 19.00 so bili Tubstone, lokalni fantje ki igrajo surf dali smo jim možnost da se predstavijo, v nadaljevanju "Unimogsi" ko pa so že renomirana skupina.

Seveda se za vse morebitne nevšečnosti opravičujem, tako kot paravijo kolegi Raubriterji, smo poskušal narediti en dogajanje pred krajem sezone, kar je bilo slabo bomo poskušal popravit kar pa dobrega pa obdržat.

Lep pozdrav sašo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kar je bilo slabo bomo poskušal popravit kar pa dobrega pa obdržat.

Lep pozdrav sašo

Te primem za besedo in pridem drugo leto v "kontrolo". :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramska vožnja je bila predmet razprave Bled Bohinj je obveljala.

Po kilometrih ni toliko presegala običajnih voženj je pa casta malo hitrejša. Čelo kolone sem vozil po pretpisih 90km naselja 50km  je pa res da veliko ljudi ne obvlada vožnje v koloni, zaostajajo "delajo luknje" potem nenormalno pospešujejo, bil je celo nekdo  z 50 kubikov ki mu je bilo to preveč. na kratko stvar smo speljali tako da smo prišli nazaj brez posledic kar je pa bistvo.

Lep pozdrav sašo

Fantje saj je vse bilo OK,ampak panoramska vožnja je bila ubitačna.Bil sem na tej vožnji in mi je števec izven naselij večinoma kazal 120 km na uro. Takšen tempo lahko vozijo 2 ali pa trije motorji ne pa približno 100 motorjev na kupu.Vi se morate zavedat da na panoramski vožnji sodelujejo raznovrstni motorji od 125 ccm pa naprej.Pa tudi se morate zavedat da vsi ne vozijo tako hitro in tudi vsi niso sposobni držat takšnega tempa v veliki skupini.Drugače pa pohvalno za vse drugo razen muzike.

Popravljeno . Popravil MAČKON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z raubritterjem :worship:

...vsak si zasluž pohvalo,ki sploh priredi motozbor in s tem pripomore k dogajanju na "sceni" .)

...jz sem pršu baje mal prepozen k je bil taglavn dogajanje že mimo,...no sej sm pa jz tud mal dodal z dvema krogoma :afro1:  (a ma mogoč kdo kakšno slikco :whistle:  )

...je pa res,da če se spomnim tega zbora 2 ali 3 leta nazaj je bila udeležba mal večja .)

Še kakšna slikca

post-9097-1128458110_thumb.jpg

post-9097-1128458135_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki kritizirajo - ne vem zakaj! Sej ni blo konzumacije.... tko kt na Primorskem???

Borovničke - fajhten ne vozim - sploh!

Glede kurjenja - toliko gume na asfalutu ni ostalo nikjer, na nobenem zboru!

Skupinska vožnja - meni se je zdela dinamična ;)

Unimogsom nič ne manjka?

Skratka zaključek sezone na Gorenjskem v okvirih pričakovanega!

Pa še en foto..... guma na sto in en način .....

Pa LP od Mareta!

post-6249-1128575983_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest sm bu tudi tm pa se mi je hudičov dobr zdel. Sam škoda k nism mogu s svojo lubico pridt kr je na servisu :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

no a boste tud letos tolk skritiziral ta zbor :devil:

prmejduš de letos pridem gor :grim

Škoda kej ne bova mogla :beer2: ker sem v službi takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem bil pa mam dost bliz.bom pa letos prvič,sam kot berem na panoramsko ne bom šel,ker nisem ghlih ljubitelj brzine.Mam rad panoramsko,da lahko mal okol pogledam.Abojo letos tud TUBSTONE,kaj pa domačini ladys first? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda kej ne bova mogla :beer2: ker sem v službi takrat.

a ne boš mi uteku :grrr

te bom že kje za rokav potegnu ko te vidm :devil:

pol pa :beer2: :beer2:

baje da bo 30.9. tko piše v sceni. A kdo ve če bo možna prenočitev s šotorom oziroma če bo plac?

ja dobr bi blo ane :grim

baje da prejšna leta ni blo kampa......al je bil :hmm:

sam kot berem na panoramsko ne bom šel

ooo jest pa ja :OK: idealna brzina :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje naj bi letos gorenjci, v znamenje večnega miru in ljubezni med motoristi, zastonj talali odojke?!

to se pa dobro slisi ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!