Skoči na vsebino

Yamaha Tricker


aligg

Priporočene objave

no dons sm furu tega trickerja pa zadeva sploh ni slaba..

potegne uredu edin končna je :BUA: (baje gre do 120)

sam tko res lahkoten motorček....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

tale tricker je čiz hud mutor končno ma skor enko k moja xt 125 x, ma ga moi s3c ta rumenga pa je full hud useii men je pa to skor tko k kros sam da ni glih je pa hud za po šumi pa delat trike pa take finte !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tricker je čiz hud mutor končno ma skor enko k moja xt 125 x, ma ga moi s3c ta rumenga pa je full hud useii men je pa to skor tko k kros sam da ni glih je pa hud za po šumi pa delat trike pa take finte !!!!

sam ti boš pa res vse stare teme odpru :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ta motor vozim že kak mesec.. je lepo vodljiv.. se lepo vozi po za po mestu je zlo dobr.. sem šow na malenkost dalšo furo.. nč kaj takega 40km.. morem rečt, da je tud komot.. pospeške ma tud uredu.. moti me mal tank.. zlo majhn.. manjka pa tistih par stvari.. indikator za benzo mogoče.. kak obratomer tud neb slab biu pa to.. drgač se lepo pelje tud komot je.. je pač bolj motor za začetnike.. če imaš neomejeno si kupi rajš kaj močnejšega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 14 let pozneje...

pozdrav, a ima/prodaja kdo ta motor v solidnem stanju, jaz malo gledam da bi ga nabavil. se mi zdi ravno pravi za u easy voznje po periferiji, malo po asvaltu malo po makadamu malo po gozdnih vlakah pa za na kafe po lokalnih bifejih :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!