Skoči na vsebino

Prometna nesreča pri Kranju


eMBe

Priporočene objave

ja ja ja itaq vedno vse motorist motorist motorist  :BUA:

niso vedno motoristi krivi toda ali lahko priznaš da se vedno držiš cestno prometnih predpisov l.p. janih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso vedno motoristi krivi toda ali lahko priznaš da se vedno držiš cestno prometnih predpisov l.p. janih :?

Priznam. Zdaj mi pa sam še reč da se jih avtomobilisti in drugi udeleženci držijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kake veze ma to s to temo? to, da znaš vozit in nekateri tukaj ne, prebiram v vsakem drugem postu, ki ga objaviš

a maš ti kak recept, ki krozi po motosvetu, kako se bere moje poste...če ga maš, ga fukni stran ker ne deluje...

....in nikjer nisem napisala nič o tem da nekdo ne bi znal vozit...razen za tistega malinovca z ninjo ki se je razstrelil na Mariji, kar pa bi bilo lahko jasno da gre za sarkazem in provokacijo (al je to ze preveč za razumet ?)...ker vsi vemo da se padci pač dogajajo iz takih in drugacnih razlogov in da se na podlagi tega a je nekdo padel ne da določit a zna vozit al ne,....da se pa mogoče ocenit kako pozoren in zbran je bil...kar spet nima veze z znanjem samega obvladovanja motocikla.....mogoce bolj z izkušenostjo...

in to je tisto kar sem hotla povedat....

lahko pa zacneva na začetku

A kot Avto.

B kot Banana

C kot Cvet

Č kot Črv in tkako dalje...ni hudič da se enkrat ne bi naučil brat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam. Zdaj mi pa sam še reč da se jih avtomobilisti in drugi udeleženci držijo  :slap:

Na koncu ne gre za predpise temveč za osnovno varnost. Ki si jo mora pač vsak zagotoviti sam - drugi mu je ziher ne bodo (v zadostni meri in vedno).

Glede unga priklopa na magistralko - žalostno... No, morda bodo sedaj izboljšali preglednost in postavili vsaj kakšne opozorilne table, morda celo lampo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to sem reku. Sej je ponavad tko. Sam če furaš motor, pa maš pred sabo križišče. Pa če kdo čaka na neprednostni, da po prečkal prednostno/ali se vklučil na le-to cesto, zmanjšaš.

včasih se tut zgodi da zmanjšaš ampak se še pelješ seveda, pa ti kkšn spelje pred tabo k si že skor ob njem :SS , in pol se morš rešvat iz take situacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu ne gre za predpise temveč za osnovno varnost. Ki si jo mora pač vsak zagotoviti sam - drugi mu je ziher ne bodo (v zadostni meri in vedno).

Glede unga priklopa na magistralko - žalostno... No, morda bodo sedaj izboljšali preglednost in postavili vsaj kakšne opozorilne table, morda celo lampo...

A je tole tako težko razumet? Ker baje zelo pomaga pri preživetju.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš ti kak recept, ki krozi po motosvetu, kako se bere moje poste...če ga maš, ga fukni stran ker ne deluje...

....in nikjer nisem napisala nič o tem da nekdo ne bi znal vozit...razen za tistega malinovca z ninjo ki se je razstrelil na Mariji, kar pa bi bilo lahko jasno da gre za sarkazem in provokacijo (al je to ze preveč za razumet ?)...ker vsi vemo da se padci pač dogajajo iz takih in drugacnih razlogov in da se na podlagi tega a je nekdo padel ne da določit a zna vozit al ne,....da se pa mogoče ocenit kako pozoren in zbran je bil...kar spet nima veze z znanjem samega obvladovanja motocikla.....mogoce  bolj z izkušenostjo...

in to je tisto kar sem hotla povedat....

lahko pa zacneva na začetku

A kot Avto.

B kot Banana

C kot Cvet

Č kot Črv in tkako dalje...ni hudič da se enkrat ne bi naučil brat....

:lol1:

kak je fajn, ko razpizdiš nekoga, potem ti pa še od nje tip na pm teži, jao, bolano :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

kak je fajn, ko razpizdiš nekoga, potem ti pa še od nje tip na pm teži, jao, bolano  :SS

Lej, samo bebavo se mi zdi, da morda ne znaš brat pa ti vseen pustijo za tipkovnico sedet :P.

PS: a lahko kak moderator tele flance izbriše Urqllejeve in moje? Nimajo veze s temo ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya in Symru ... knights of honorable motorcycling :P ... everywhere, all the time ... :slap:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

kak je fajn, ko razpizdiš nekoga, potem ti pa še od nje tip na pm teži, jao, bolano  :SS

Samo čaki, da te tip dobi v roke :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

kak je fajn, ko razpizdiš nekoga, potem ti pa še od nje tip na pm teži, jao, bolano  :SS

u dej prlimi un PM ..da vidim kaj je napisal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya in Symru ... knights of honorable motorcycling  :P  ... everywhere, all the time ...  :slap:

ma ja de :P

eni nabijajo ene stvari, jaz pač druge - sej vem, da ni težko razumet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, samo bebavo se mi zdi, da morda ne znaš brat pa ti vseen pustijo za tipkovnico sedet :P.

PS: a lahko kak moderator tele flance izbriše Urqllejeve in moje? Nimajo veze s temo ...

kaj vse nima veze z marsikatero temo, pa se ne zbriše :doze: pa zakaj bi katerekoli druge poste brisal, če teb tvoji niso všeč :hmm: tvoj problem, če ne razumeš kaj je sploh hotu kdo povedat :grim kaj pa kdo ve, kaj drugi misli :K naučit se bo treba misli brat :kva2: ja to spada k motorizmu, očitno :)

da ne bi mojga posta kdo brisu, k jaz že vem kaj sem mislila :winkiss: in se čist sklada z naslovom teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

kak je fajn, ko razpizdiš nekoga, potem ti pa še od nje tip na pm teži, jao, bolano  :SS

Sym je tip od Nagaye :? :blink: :huh: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da je to off topic, pa vseeno, a sta vidva skupaj al kaj?

A res? :hmm: urqlle tip je velik dva metra in tehta cca 130kg :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih se tut zgodi da zmanjšaš ampak se še pelješ seveda, pa ti kkšn spelje pred tabo k si že skor ob njem :SS , in pol se morš rešvat iz take situacije

Ja sam pri 50 sem tudi jaz priletel v avto. Rezultat niso bili mrtvi ljudje, ampak samo povečanje volumna mojih jajc in brazgotina na bradi.

:lol1:

kak je fajn, ko razpizdiš nekoga, potem ti pa še od nje tip na pm teži, jao, bolano  :SS

Tut jst doživu :D Sam so se stvari umirile, pa smo spet kolegi. Vsaj men se zdi tko :hmm:

Hja, lahko pa je tudi uboj - če ti rata preživet in tistga, ki ti vzame prednost, fentaš ... Mah, žal ne poznamo dovolj vseh okoliščin te nesreče - škoda, da se ne da dobit kakih "posnetkov", mogoče direkt iz glave - sem ravno gledal zanimiv film,  The Final Cut .. .govori glih o nekih snemalnikih spominov :D

Videl nesrečo od daleč. Groza. Sem že povedal kako je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ravno to sm mel jst že cel cajt v mislih  :)

se ti je tak znak prižigal, ko si tipkal svoje objave tu notri? :P

Tut jst doživu :D  Sam so se stvari umirile, pa smo spet kolegi. Vsaj men se zdi tko :hmm:

Z mano že - kaj pa z Ajgorjem, k si mu vodo kradel? :P

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!