Skoči na vsebino

Zanimiva dilema


SiR

Priporočene objave

Jezikovna dilema dneva - zakaj izvijač, če pa ga uporabljamo tudi za privijanje?

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezikovna dilema dneva - zakaj izvijač, če pa ga uporabljamo tudi za privijanje?

:lol:

Sym zato, ker se s šraufncigerom (po slovensko) šraufa. Pa kaj ti tega res ne veš. :kva2: .)

Ja, od kod si pa ti doma? :hmm: :lol1:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezikovna dilema dneva - zakaj izvijač, če pa ga uporabljamo tudi za privijanje?

:lol:

za privijanje se uporablja hamer. Če je material, v katerega je treba šrauf priviti, trd, pač vzameš večji hamer.

za izvijanje se pa za srednje težke primere uporalja izvijač. za manjše in lažje primere tudi kombinirke. za težje pa hilti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezikovna dilema dneva - zakaj izvijač, če pa ga uporabljamo tudi za privijanje?

:lol:

:slap: :slap: ....ker je tist čist neki druzga.......tist je PRIVIJAČ......ma drgačn ročaj :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sem ustrezno uskladil terminološki slovar :lol:

ma sej je bil JOKE no ... ni se mi (še) skisalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zima, zima bela,

vrh gore sedela

ali

zima, zima bela,

vrh gore se dela

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  :slap: ....ker je tist čist neki druzga.......tist je PRIVIJAČ......ma drgačn ročaj :doze:

to je to..

sam a se da z izvijačem tud kej privit...al morš nujno met tud privijač :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? jst sem pa skoz mislu, da so drobtine, eh, očitno ne znam brat  :P

Tut 3-letni otroci slikanice "razumejo" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od te teme se pa res lahko dosti naucis. :grim Zdej vsaj vem zakaj majo nekateri xx.000+ postov... <_<

Poziv administratorjem: namesto Neznanec, Vajenec, Mojster, Vseved in Car bi se lahko napisalo Zacetnik, Vajenec, Motorist (ali Uporabnik), Veteran, Nabijac, Ultra nabijac. Za paciente z x0.000 postov pa se uvede nova titula in sicer Kronicen nabijac.. tem se seveda obracuna mesecni prispevek za sortiranje, urejanje in vzdrzevanje njihovih postov. :lol:

Three, two, one.. let the war begin! :evilgrin:

Pa lep pozdrav :yea1:

Ps: od vseh, ki so do zdej kej napisali v to temo smo samo v petih, ki imamo pod 1000 postov. Facts, i love them! :grim

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lep pozdrav  :yea1:

Ps: od vseh, ki so do zdej kej napisali v to temo smo samo v petih, ki imamo pod 1000 postov. Facts, i love them! :grim

in kaj zdej?

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo obsojanje. Včasih mam filing, da nimam pravice bit na motsvetu. Prejšn teden so me obsojal, da sploh nisem motorist, k nimam ninje. Zdej me napadajo k mam že več k 1000 postov. A ni fora motsveta:

1. zafrkavanje v "ostalo" (predvsem v "kr nrki")

2. razni na sveti v "motociklizem"

3. možnost enostavnega organiziranja raznih skupinskih turc.

Če med službo pač nimaš časa za motosvet, ga pač nimaš. Blagor teb, da se ti rata s čim drugim zamotit. Take it easy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Duhec - Ma kaj naj ... zaprem username in si novega odprem, pa začnem iz nule? A mi lahko postaviš še vse druge pogoje, da bom po tvojih merilih OK? hmm ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!