Skoči na vsebino

Status ŠUTEDNTA-na kakšne način ga dobit??


Rock-46

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Evo da se vas mal prasam ce ma kdo ksne dobre nasvete kako dobit status..

Absolvent sem bil samo 1 leto, v tem obdobju sem naredil premalo izpitov za pogoj da bi podaljsali.Oddal sem prosnjo za podaljsanje+ zdravnisko dokumentacijo, vendar so mi zavrnili. Drugace sem redno naredil vse letnike in pogoje in izkoristil 1 leto statusa ABS.

Mogoce kod ve kako naj dobim status, kako zavlacevat oz. nevem mogoce se vpisat se na eno fakulteto, glede na to da je do 6.10 cas za tretji vpis na fakultete..

Dejte mal napisat, kako enim rata bit takooo dolgo student...

LP;Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Evo da se vas mal prasam ce ma kdo ksne dobre nasvete kako dobit status..

Absolvent sem bil samo 1 leto, v tem obdobju sem naredil premalo izpitov za pogoj da bi podaljsali.Oddal sem prosnjo za podaljsanje+ zdravnisko dokumentacijo, vendar so mi zavrnili. Drugace sem redno naredil vse letnike in pogoje in izkoristil 1 leto statusa ABS.

Mogoce kod ve kako naj dobim status, kako zavlacevat oz. nevem mogoce se vpisat se na eno fakulteto, glede na to da je do 6.10 cas za tretji vpis na fakultete..

Dejte mal napisat, kako enim rata bit takooo dolgo student...

LP;Rock-46

Lahka se vpišeš na agroživilsko v Šenjernej al neki tazga.

Drugač pa, zakaj si želiš biti še vedno študen. Če si diplomiral, si najdi službo, se zaposli. zaplodi tri otroke, kupi si psa, naredi si hišo.... Men se zdijo te stvari ful bolj zabavne kot pa bit večni študent. Če pa še nisi diplomiral, se pa vpiši za eno leto na agroživilsko. To je moj sošolc naredu.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Brihta, nisi glih v čast svojemu imenu.....saj je napisal, da ni naredil dovolj izpitov da bi mu podaljšali absolventa.....torej...verjetno še ni diplomiral, kajne?

Alla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kod ve kako naj dobim status, kako zavlacevat oz. nevem mogoce se vpisat se na eno fakulteto, glede na to da je do 6.10 cas za tretji vpis na fakultete..

Dejte mal napisat, kako enim rata bit takooo dolgo student...

Vpiši se, če si zihr, da ne boš rabil še kdaj tistga prvega vpisa za še en faks zravn delat? To je zdaj moderno - eno diplomo, potem pa še drugo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Brihta, nisi glih v čast svojemu imenu.....saj je napisal, da ni naredil dovolj izpitov da bi mu podaljšali absolventa.....torej...verjetno še ni diplomiral, kajne?

Alla :evilgrin:

Zato sem pa moj post uredil in napisal naj se vpiše na agroživilsko.

Zate alla pa enga

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se to sploh še da?Ker baje ,da se je to dalo par let nazaj zdej moreš imet pa status na tej fakulteti ,ki jo obiskuješ zdej(se pravi celo leto),da se lahko vpišeš na drug faks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vpiši se na fakulteto za pomorstvo in promet(FPP) in zaprosi za študij kot študent z posebnim statusom ...

pr nas je polovico faksa tako vpisanga...

poklič pa praši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka se vpišeš na agroživilsko v Šenjernej al neki tazga.

Drugač pa, zakaj si želiš biti še vedno študen. Če si diplomiral, si najdi službo, se zaposli. zaplodi tri otroke, kupi si psa, naredi si hišo.... Men se zdijo te stvari ful bolj zabavne kot pa bit večni študent. Če pa še nisi diplomiral, se pa vpiši za eno leto na agroživilsko. To je moj sošolc naredu.

lepo je biti student :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka se vpišeš na agroživilsko v Šenjernej al neki tazga.

Drugač pa, zakaj si želiš biti še vedno študen. Če si diplomiral, si najdi službo, se zaposli. zaplodi tri otroke, kupi si psa, naredi si hišo.... Men se zdijo te stvari ful bolj zabavne kot pa bit večni študent. Če pa še nisi diplomiral, se pa vpiši za eno leto na agroživilsko. To je moj sošolc naredu.

A lahko sosolca prasas katera sola je to, ker nic pametnga ne najdem.

Oz.a je to mogoce srednja sola...sam to nevem ce mi kaj pomaga...

Ker rabim status studenta.. Ce ima kak kontakt da poklicem.

LP;ROck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka je, letos so se stvari precej zaoštrile. Podaljšanje absolventa je skoraj nemogoče pa magari če si tik pred diplomo.

Pri nas dosedaj ni bilo nobenega problema podaljšat, letos pa so od cca 100 prošenj ugodno rešili tri.

Sam sem obupal in izkoriščam leto pavziranja, plačal zavarovanje in upam da ta klinčev izpit naredim v prihajajočem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!