Skoči na vsebino

Sedežna garnitura


Leteči

Priporočene objave

Evo stvar je takšna da mi viška hodi ena sedežna garnitura (kupil novo). Ponavadi nam je kakšno dnevno sobo ali kaj podobnega ob zamenjavi vzel kaki sosed ali znanec magari za v hišo ali kako vikendico, brunarico ali zidanico. Zdaj pa nikjer nobene potrebe po tovrstnem pohištvu :P

Skratka zadeva je sestavljena iz dveh delov 200x90 in 215x90cm in je tudi raztegljiva v ležišče za dva ali tri osebe. Jasno ni nova ni pa tudi vsa zjebana in razšraufana ker v tem primeru bi šla že v uničenje. Blago in pena sta bila že enkrat vmes zamenjana. JAsno bi jo bilo treba mogoče potegnit z globinskim sesalcem.

Če kdo zadevo rabi ali pozna koga ki bi jo vzel jo dam zastonj, vendar BREZ NEKIH OGLEDOV,PREBIRANJA IN GLIHANJA :fight2: KAJ JI MANJKA. Pokliči pridi in odpelji celo. Če ne gre v roku enega tedna v ''krematorij'' ker nimamo prostora zanjo.

Prevoz uredite sami

Lahko preko PM ali 041 723 550.

Dragi moderatorji ne vem ali to paše sem ali ne če mislite da bi moral iti med oglase pač zadevo brišite.

Pa še slikce

post-311-1128453336_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo stvar je takšna da mi viška hodi ena sedežna garnitura (kupil novo). Ponavadi nam je kakšno dnevno sobo ali kaj podobnega ob zamenjavi vzel kaki sosed ali znanec magari za v hišo ali kako vikendico, brunarico ali zidanico. Zdaj pa nikjer nobene potrebe po tovrstnem pohištvu  :P

Skratka zadeva je sestavljena iz dveh delov 200x90 in 215x90cm in je tudi raztegljiva v ležišče za dva ali tri osebe. Jasno ni nova ni pa tudi vsa zjebana in razšraufana ker v tem primeru bi šla že v uničenje. Blago in pena sta bila že enkrat vmes zamenjana. JAsno bi jo bilo treba mogoče potegnit z globinskim sesalcem.

Če kdo zadevo rabi ali pozna koga ki bi jo vzel jo dam zastonj, vendar BREZ NEKIH OGLEDOV,PREBIRANJA IN GLIHANJA  :fight2:  KAJ JI MANJKA. Pokliči pridi in odpelji celo.  Če ne gre v roku enega tedna v ''krematorij'' ker nimamo prostora zanjo.

Prevoz uredite sami

Lahko preko PM ali 041 723 550.

Dragi moderatorji ne vem ali to paše sem ali ne če mislite da bi moral iti med oglase pač zadevo brišite.

Pa še slikce

Če se ti nobeden od tukaj ne bo javil, potem pokliči Center za socialno delo ali organizacijo ŠENT ali organizacijo OZARA ali KARITAS ali RDEČI KRIŽ ali kakšno drugo organizacijo, ker sem sigiren, da ti jo bodo prišli iskat in jo odpeljali, tebi, pa se ne bo treba jajcat z njeno "upepelitvijo" .)

Nekaj podobnega bom tudi sam naredil z našo sedanjo garnituro, ker čakamo tudi mi novo, po naročilu, zato se je bom reševal šele čez cca 60 dni.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert thanks za namig.

Saj ne drugega sam škoda mi jo je stran zabrisat ker bi morda lahko komu še dolgo služila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert thanks za namig.

Saj ne drugega sam škoda mi jo je stran zabrisat ker bi morda lahko komu še dolgo služila.

Ni blema :D , sem enkrat delal na Ozari (civilni vojak), zato vem, da je vsake toliko bilo povpraševanje po raznih pohištvih, beli tehniki, itd.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst pa prodam kuhinjo Gorenje - program Mina

Ker sem ravno vidla to temo, jo bom pa še jst izkoristila :afro1:

No, več info na PM; tukaj pa še nekaj slikic.

post-1664-1128491886_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Vzamem sedezno in kupim kuhinjo. Kok je cena kuhinje, kje dobim sedezno?

A se men samo zdi, a se ti mal norca delaš tle :hmm: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se men samo zdi, a se ti mal norca delaš tle  :hmm:  :devil:

ne

si urejam stanovanje. In ce mam tle moznost dobit pocen majhno kuhinjo in pa za djabe solidno sedezno, me valda zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko king računa za tako lepoto, samo iz firbca vprašam. Bo treba v roku leta ali dveh razmišljat v tej smeri :whistle:

Drugače pa je sedežna že oddana.

Še ena bo na voljo predvidoma čez dva meseca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!