Skoči na vsebino

Honda je kraljica


RVT

Priporočene objave

Še zmer prodajo največ motociklov od vseh firm ...

Saj kitajci tudi prodajajo več izdelkov kot ostali :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primeri velikosti Honde:

V Moto GP bodo leta 2007 vozili z 800 ccm. Pravila je postavila Honda in milostno na jokanje Piaggo-ja dupustila dirkanje s "cvajtaktar" mlinčki do 2009.

Ukinili so proizvodnjo in prodajo marsikaterega motorja, ker se jim je pač zdelo, da si kupci zaslužijo kaj drugega.

Modelov, ki jih prodajajo na enem trgu se jim ne ljubi niti pod razno ponuditi še na kakšnem drugem regionalnem, ker spet oni menijo, da to za kupce ni zanimivo.

Ja, res so veliki, ampak imajo res motorčine. Kdor hoče naj trpi, ostali pa izvolijo k konkurenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O neslišnem delovanju hondinih motorjev by RVT

Mogoče bi jo enkrat probal razstaviti...pobrati dol plastike...jest nisem nikjer videla toooooooooooooliko izolacije, kot ravno pri hondi.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res so veliki, ampak imajo res  motorčine. Kdor hoče naj trpi, ostali pa izvolijo k konkurenci.

ne bom trpel, ne bom imel honde :devil: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to Honda... spljoh...? :unsure: :blush:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to Honda... spljoh...?  :unsure:  :blush:

eh en kawasaki wannabee moped :lol1:

PS: legendarno vprašanje - katere Honde so v Mad Max filmu vozli? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki ste k alfisti. Pejte se tja kregat pa podjebavat. Misl, kako lahka recete, da je en motor kul, sam zato k je honda :slap:

bodi natančen ... :)

honda je najkulejši motor ever... vse ostalo je jajc ....

:grim

zadnic sem naletela na enga k je isto govoru za aprilijo :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodi natančen ... :)

honda je najkulejši motor ever... vse ostalo je jajc ....

:grim

in čakam...................................... in čakam............................... in čakam ..................................... in čakam................................. in čakam...................................... in čakam............................... in čakam ..................................... in čakam................................. in čakam...................................... in čakam............................... in čakam ..................................... in čakam................................. in čakam...................................... in čakam............................... in čakam ..................................... in čakam................................. in čakam...................................... in čakam............................... in čakam ..................................... in čakam................................. in čakam...................................... in čakam............................... in čakam ..................................... in čakam................................. ..................

BEMTI KJE SO VOZNIKI LEGEND, THE BEST MOTOR EVER ?!?!?!??! :hmm: :eek:

FZ6 DA NE BO POMOTE! :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..................................... in čakam................................. ..................

BEMTI KJE SO VOZNIKI LEGEND, THE BEST MOTOR EVER ?!?!?!??!  :hmm:  :eek:

FZ6 DA NE BO POMOTE!  :devil:  :lol1:

še mal boš čakal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla ..... Bla, bla, bla, ......Bla, bla, bla, bla, uuuuuuuu, aaaaaaaaa, a res, bejz no, moj je pa vecji od tvojega ..., drugac bo pa moj oci tvojega prebutal, .......

MODERATORJI, bi prestavili te otrocarije v Kr'neki.

Pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka znamka lahko zadovolji moje potrebe po motoriranju ... (v rosnih letih je bil TOMOS, MZ....)vse ostalo je preseravanje!

Čudim se, da ne obstaja tema - Moja (ženska, punca, žena, lubica) je pa lepša, boljša k tvoja.... aja teb jo je plastičar popravu! :kva2: :kva2:

Še otroci se mi včasih zdijo bolj odrasli......

Vrzi kost v trop psov in videl boš kateri je najboljši.... vsi pogriženi (kost se pa običajno zgubi) boj pa še kar traja!

Najbolj enostavna definicija te teme, ki mi je padla v glavo...

BY mee!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, kuker sem jaz Honde vozu.... lohk rečem, da so kar fejt motocikli in si nekako zaslužijo "kakovosten" ime. Te motorje k sm jaz vozu (od Honde) so mel zelo dobre bremze in amortizerje, mašina je bla na 2T nekak povprečje, na 4T pa kar mal "divja". Drgač pa yamaha tudi ni daleč od Honde. Tak da ne mroem reči katera je bolša. Bo pa verjetno naslednji moj motocikel Honda, ker se mi zdi Yamaha predraga. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-najdražji dirkalni motorji

S temle pa nevem če bi se strinjal :hmm:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh en kawasaki wannabee moped  :lol1:

PS: legendarno vprašanje - katere Honde so v Mad Max filmu vozli?  :whistle:

cb-jke 750 če se prou spomnm .) (poleg mnogih kawlnov z1000 and co.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cb-jke 750 če se prou spomnm .)  (poleg mnogih kawlnov z1000 and co.)

CB-jke? mislim da ne ali pa samo kako redko - kawa rules :devil: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!