Skoči na vsebino

Honda je kraljica


RVT

Priporočene objave

A sploh še kdo zna cel komad:

Zajahaj svojo hondo...... :D

tako je to če pesmi piše zapit pešec, saj Domicelj še motorja sploh od blizu videl ni .) . je res da se na honda dosti stvari lepše rima kot na kawasaki. recimo honda - bjonda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sploh še kdo zna cel komad:

Zajahaj svojo hondo...... :D

Ja sej vsi vemo kako gre naprej komad,samo rajš nebi k bojo spet uni zelenci skakal :lol1:

Domicelj je že dvajset let naza vedu zakaj se gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo statistike v prid Honde :devil: :

Najuspešnejši in najbolj razširjen motocikl na svetu, še vedno vodilni prodajni artikel Honde, po 40 letih proizvodnje so jih izdelali preko 40 mil :kva2: , motorček, ki je iz malih perutničk naredil velika krila in jih ponesel skoraj v vse kotičke sveta.

Honda cub :grim :lol1:

post-281-1128928436.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ga montirajo na isti liniji, kot CBRke?  :devil:

Res je in to je dokaz,da honda ne dela razlik v kvaliteti ne glede na kubikažo ali ceno motorja :OK: :OK:

Ne pa tko k ostali:Več denarja boš,dal bolšo kvaliteto boš dubu :cry:

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sm včeri gledala SBK... sem dojela kaj je to honda... .) :devil:

(mahecamsenoooooooooooooooo :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jih ponesel skoraj v vse kotičke sveta.

Honda cub :grim  :lol1:

Sam k nam ne, k mamo preveč dnarja. Tole bi blo čist fajn namest skuterja ( mišljeno kot prevozno sredstvo pač ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite resnične legende - Honda Monkey :OK: (sem ga imel priložnost probat v mladih letih) - lušna zadeva ampak si jo v vsakim APN-om spizdil :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite resnične legende - Honda Monkey  :OK:  (sem ga imel priložnost probat v mladih letih) - lušna zadeva ampak si jo v vsakim APN-om spizdil  :OK:  :devil:

tole zverino je men foter skoraj kupil (mislim, da za takratnih bajnih 3.500 DEM..)

..potem pa je dobil prepoved od matere.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Bogu, da vsaj večina razume zajebancijo, če ne bi si še kdo kaj naredil. Več kot jasno je, da vsak hvali svojega konja. In prav je tako! Ampak nekateri pa res pretiravate in za te me je že kar malo strah. :friend1:

Vsa stvar je ista, enaka, kot pri avtomobilih, računalnikih, mobilnih telefonih, NK klubih, piru, vinu pa seveda o ženskah..........

Pa če smem še jaz dodati svoj lonček. Vsa čast in slava poševnookim proizvajalcem. Resnično so asi pa naj si bo to Honda, Kawa Yamaha, Suzuki. Pa vendar kje so bili, ko so se angleži podili po svetu s Triumphy in Nortoni. Kje? Na kolesih in rikšah. :slap: :eek: :whistle:

To je samo moj lonček riža s katerim se posipam :naughty:

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe Rocky se strinjam,zato so pa meni še zmer tri najljubše znamke motorjev Ducati, H-D in pa Triumph B) ...pol je pa že takoj Honda za njimi :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bleferiji -važen je da je made in ne vem kva čisti bull shit

Treba je priznat kar je napisal RVT HONDA JE ZAKON zato pa ni bilo kviza. Bravo HONDA

Saj tud noben ni govoril o tem da so drugi zanič ampak honda je pač no.1

RVT Honda je res najboljša najdražja in oh in sploh problem je le cilj tja pa vedno pride za Suzukijem.Jebi ga ljudje se spremijamo.

sej razumem da se spreminjate, sam v dobrem mesecu za toliko ... obup :P

vso srečo na suziki :OK:

mi te bomo pa s hondami dol počli ta čas ko boš ti na servisu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej razumem da se spreminjate, sam v dobrem mesecu za toliko ... obup :P

vso srečo na suziki :OK:

mi te bomo pa s hondami dol počli ta čas ko boš ti na servisu :naughty:

1.Prodana duša .)

2.Ja tm jo rabš da se ti kej ne vžge :lol:

3.Sej tm bo pa kmal na dodatnem friziranju :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prav spomnim kaj bo/je v njegovi garaži ... hmm, a tist gizmo :P je sploh treba kaj dodatno frizirat :? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prav spomnim kaj bo/je v njegovi garaži ... hmm, a tist gizmo :P je sploh treba kaj dodatno frizirat :? :kva2:

Čisto nov Suzuki GSXR 1000 K6(ja k6!!!)je že v njegovi garaži z komplet yoshimuro in ohlins amortizacijo in biu tut že v nedeljo na grobniku.NIKOLETA pa Suza sta skup spacala borih :D 1.37.013 in tut zmagala na pokalu ROBI :worship: (sej zato je pa zdej pametn tuki na forumu-VAŽIČ) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto nov Suzuki GSXR 1000 K6(ja k6!!!)je že v njegovi garaži z komplet yoshimuro in ohlins amortizacijo in biu tut že v nedeljo na grobniku.NIKOLETA pa Suza sta skup spacala borih :D 1.37.013 in tut zmagala na pokalu ROBI :worship: (sej zato je pa zdej pametn tuki na forumu-VAŽIČ) :P

hmm, sem mislil da je en drug suzuki tam ... ;)

enivej

nikoleta :OK: :OK: čestitke

kaj pa je to za en pokal ROBI?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!