Skoči na vsebino

Pony expres


race

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

citiram:

Ej kaj pa varienta da registriraš Pony-ja kot starodobnika (seveda mora biti starejši od 25 al 30let-al neki podobnega) pol daša pa za registracijo le 10% celotne cene!Po mojih neuradnih podatkih!Za razmislt in hitr enga Pony-ja ubost!!Saj pr benzu pršparaš-1,5l/10km!!

Ciao,by Pero

imam ponija, sam ne leti 70km/h temveč borih 42,1km/h sem meru s števcem od kolesa.

in pri porabi pa ne prihraniš: mojmu frendu pony pele 55km/h in porabi 4.8 litra na 100km!!dokazano z števcem od kola! skratka porabi več kot avto!!! ma drgač je huda makina...

jes ga mam ponyja s spredi tankom exclusiv elite verzija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram:

Ej kaj pa varienta da registriraš Pony-ja kot starodobnika (seveda mora biti starejši od 25 al 30let-al neki podobnega) pol daša pa za registracijo le 10% celotne cene!Po mojih neuradnih podatkih!Za razmislt in hitr enga Pony-ja ubost!!Saj pr benzu pršparaš-1,5l/10km!!

Ciao,by Pero

imam ponija, sam ne leti 70km/h temveč borih 42,1km/h sem meru s števcem od kolesa.

in pri porabi pa ne prihraniš: mojmu frendu pony pele 55km/h in porabi 4.8 litra na 100km!!dokazano z števcem od kola! skratka porabi več kot avto!!! ma drgač je huda makina...

jes ga mam ponyja s spredi tankom exclusiv elite verzija.

...drugač pa, Ponyexpressa ni treba registrirat, pa tut čelade ne rabiš :grrr ... pršparaš na bencini??? :hmm: pr tvojih podatkih 1,5L/10 km, to je 15 L/100 km :hmm: ....mislim da boš mogu tank "zašvasa", al pa pipco zamenjat,.. mogoče samo cevko,... nekje ti zihr pušča :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipkarska napaka! porabi 5.5l/100km. nič ne pušča le požre veliko, zato pa ima tudi večjo moč od ostalih ponijev. uplinjač je vredu, daj smo ga že zamenjali, pa nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Evo tukaj je še moj Pony Express :P Leti tam okoli 70km/h ker je mal navit. Ma pa seveda od Pucha mašino.

Še to če gre motor več kot 25km/h rabiš izpit za 50ccm in čelado :) .)

Evo še slikca moje makine :D

post-12572-1158242115_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil The Drummer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!