Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

Sva ze 2 se pravi....no sam vozim na Soči 5 let, ti pa najbrz na Savi ;) Sicer sem zaradi poškodbe primoran izpustiti letošnjo sezono, ampak stanje se je tolko dalo na mesto da sem se ze 3x spravil v kajak tako da sem vsaj malo ublazil psihicne posledice ki bi jih povzrocilo leto mirovanja :) hiperaktivnostpress ;) Langus ce pa kaj veslas se lahko zmenmo kaj s kajaki! S caynoningom se ubadas kaj? namrec pri nas ga vodim, pa bi rad se malo raziskal kanjone drugod po slo oz. v bliznji tujini! Naslednje leto... ;) Aja pa ce kdo rabi kako ponudbo za Sočo mate PM, motosvetovci mate popust ;)

Sem na "uvajanju" :D , kajak je zanimiv, samo se nism probu tega, canyoninga pa tut ne... drugac sm pa na savi ja... soca je itak zakon :OK: , pr nas mamo pa bl "avtocesto" :D , k se bos pocajtu pa to pa sporoc pa gremo na eno divjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borilni športi, kot je karate, hap ki do, kraw maga, pa še kaj bi se našlo....

Ja od šetega leta pa do danes je že dobrih 18 let kar treniram..... huhu hitro mine!

no pa še malo slikice....

Jaz sem v rdeči srajci!!!! :)

Popravljeno . Popravil Nalepka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja od šetega leta pa do danes je že dobrih 18 let kar treniram..... huhu hitro mine!

no pa še malo slikice....

Jaz sem v rdeči srajci!!!! :)

Uuuuuu, Nalepka! Še dober da si slike zraven dal! Se te bom na del'č izogibal! :grim :D :grim

Jaz pa plavam! Hočeš-nočeš-Moram!!!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borilni športi, kot je karate, hap ki do, kraw maga, pa še kaj bi se našlo....

Ja od šetega leta pa do danes je že dobrih 18 let kar treniram..... huhu hitro mine!

no pa še malo slikice....

Jaz sem v rdeči srajci!!!! :)

Pa malček ti je vsa zagnanost na zmotno dojemanje barv udarila, ne? Se rado zgodi pri kontaktnih športih. Zavoljo kontakta.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem treniram z supercami B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka si to šofer?? :?

jz sm pa že 6 let srfarka... ampak zaenkrat kažem znanje samo na bohinjskem jezeru ker morje me je že parkrat odnesu..

med drugim pa tudi odbojka, rolanje, tek, plavanje...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto grem na prvi letošnji tek v celje.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm pa že 6 let srfarka... ampak zaenkrat kažem znanje samo na bohinjskem jezeru ker morje me je že parkrat odnesu..

:topic: :topic: ne ne to pa ni dobr :BUA: , pojdi na morje se učiti oz, če že zbiraš jezero Gardsko jezero vabi, termika ugodna (letno mislim)cca 250 dni piha različne jakosti, tako da v 6-tih letih bi tam bila skoraj PRO,

drgač pa SuRf rules :OK:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: ne ne to pa ni dobr :BUA: , pojdi na morje se učiti oz, če že zbiraš jezero Gardsko jezero vabi, termika ugodna (letno mislim)cca 250 dni piha različne jakosti, tako da v 6-tih letih bi tam bila skoraj PRO,

drgač pa SuRf rules :OK:

hejjj :angry: kar ti plavej za ribiško ladjo če se ti da. na morju me je enkrat zadela k me je ravn v brezvetrju ujela pa se je srf zataknu spredj sm še precej hit mogla plavat da smo ga pol odhaklal.

drugač pa na morju se men vedno nekej polomi tm okol 500 m al pa še mal več od obale da morm pol plavat nazaj pa srf za sabo vlečt.

bohin je boljš k lohk peš okol pridš. :OK:

drugač pa srfat znam samo mal mal sem močna za kak hud vetr. do svoje teže še gre naprej pa ne več. me čez zmeče.

sicer pa ... tud v bohniju piha popoldne.. kar precej dobr.. pridi probat

gardskem jezeru se pa približam samo ko sm v gardalanud. :lol1:

ajde fajn bodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuu, Nalepka! Še dober da si slike zraven dal! Se te bom na del'č izogibal! :grim :D :grim

Jaz pa plavam! Hočeš-nočeš-Moram!!!

:D

Splčoh nisem tako "nevare" kot zgleda na sliki.... Treniram samo zaradi svojega zadovoljstva in se prepirom raje izognem (pa tudi pobegnem).... hehe... Samo da se ni treba kje slučajno tepst...

sem miroljubna žival! :grim

Pa malček ti je vsa zagnanost na zmotno dojemanje barv udarila, ne? Se rado zgodi pri kontaktnih športih. Zavoljo kontakta.

.)

:blush: no pa vijolična al' kaka je že to za ena barva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa ... tud v bohniju piha popoldne.. kar precej dobr.. pridi probat

gardskem jezeru se pa približam samo ko sm v gardalanud. :lol1:

Bohinj še nisem probal :? , mogoče v bližnji prihodnosti!

Več je adrenalina na surfu na Gardskem j. kot pa v Gardalandu :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zadnjem času krepim mišice z nakladanjem sena :closedeyes:

:OK: anke jaz z nakladanjem na motosvetu :P

Popravljeno . Popravil yomaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto grem na prvi letošnji tek v celje.. :huh:

ker sem si ta luksuz jaz privoščila danes (pa ne v Celje) bo očitno zopet moje edino športanje z birglam naokoli.... spet me nekaj v kolenu daje - pa naj mi še kdo reče, da je to koleno ok :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ugotavljam, da se Kranj iz dneva v dan bolj spreminja v "latino" deželo, sem zavoljo vseh Brazilcev prišel s treningi sociopatije. Ne vem pa še ali bom dolgoprogaš ali šprinter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!