Skoči na vsebino

drsniki


Dave

Priporočene objave

do zdaj edina pametna glede titanskih sliderjev :yes: Dave, če pa tebe odtrga dol z motorja k se ti slider zatakne pol pa :worship:  :yea1:  :yea1: ...

Mal je iz konteksta vzeto. V prejsnji temi je nekdo napisal, da se zato ne uporablja titanskih sliderjev. Moji so plasticni. Sicer se mi pa to zdi totalno banalno, razpravljat o tem s kaksno kovino/zlitino/nekaj tretjega bom drsal po asfaltu. Ej, boli me, ne bi mi moglo biti bolj vseeno. Ko sliderji, ki jih imam zdej, ne bojo vec dobri, jih bom pac zamenjal za natancno isti kos plastike. Sej vem, enim ljudem se tut barvni kondomi zdijo gruvi.

Ko pa mi ze ocitas da sliderje brusim za na 3m, bi me pa zelo zanimalo kdaj, ce sploh kdaj, si me videl na 3m v kombinezonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo našil ježke na goratex hlače in nanje napopal sliderje? Bi se to sploh obneslo?

Tekstilne (torej ne-usnjene) hlače so ponavadi bolj ohlapne in bi jih zato ob drsanju lahko zavrtelo. Razen tega ne vem, zakaj se ne bi obneslo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo našil ježke na goratex hlače in nanje napopal sliderje? Bi se to sploh obneslo?

Jaz sem si dal na cordura hlače našiti ježke. Zadeva deluje, hlač ne obrača, razen če imaš prevelike. pazi samo, da ti ne bodo previsoko našili ježkov - skratka predhodno dobro pomeri, kam naj ti našijejo ježke. Meni so jih pred leti v Inde Vransko, mislim pa, da bi ti jih Zarnikova iz Nadgorice (streljaj naprej od Črnuč proti Litiji) prav tako. In to kvalitetno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razn ČE se po kolenih drsaš do garaže d maš pol za it na 3M :fredy:

Mislim d je dovol na veliko in vidno da nism reku da JIH ti brusiš ZA NA 3M, ker nevem zakaj jih ti brusiš. Zase vem.

Ko pa mi ze ocitas da sliderje brusim za na 3m, bi me pa zelo zanimalo kdaj, ce sploh kdaj, si me videl na 3m v kombinezonu?

NE, odgovor na vrhnje vprašanje pa je zgoraj.

Gizmo, se vedno cakam na pojasnilo.

Evo ga, zadne cajte sm bl mal na forumu.

Še zmeri pa mi ni jasno, kaj si mislu s tem da kovina se lepše zahakla kukr plastika :blink: OK, se res, ma ne na asvaltu kadar kolenčkaš.

Bom mogoče učakal pojasnilo na drugo taisto vprašanje :doze:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Imam m-techov kombinezon (NKP) na katerem je ježek slider-ja nalepljen na še eno plast na kateri je sama plastika. In zdaj se sam slider nekako hoče odlepiti s plasti z ježkom

Naj s "sekundklebberjem" zalepim nazaj, ali kaj?

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi mi na usnejene hlače prišil ježka za drsnike, pa če je treba to sam kupt, al se kdo s tem prov ukvarja?

Pa cena tega me tut mal zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi mi na usnejene hlače prišil ježka za drsnike, pa če je treba to sam kupt, al se kdo s tem prov ukvarja?

Pa cena tega me tut mal zanima :)

inde Vransko preverjeno :OK: žal cene ne vem ,ker je

že nekaj časa od tega :OK: je pa narejeno :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

post-11324-1156240452.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima, kje bi lahko kupil ježke večjih velikosti (za drsnike), ker do zdej sm našel samo trakove (širine 2cm)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diamantni drsniki so za veke, vekomaj. So pa dragi! :whistle:

Mogoče veš kje se to dobit za kupit, pa predvsem če je kdo že to preizkusil kakšen je felling ko kar precej trši drsnik od plastičnega drsi po asvaltu, pomoje more bit kr čuden občutek še posebej ko zadaneš ob kakšno manjšo neravnino ali kamen na cesti in ti ga odbije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolj grobem asvaltu se zmeraj najdejo neravnine (manjši kamenčki štrlijo iz asvalta) in hočem povedat da ko z tem trdim drsnikom zadaneš v to neravnino ti ga dosti bolj sunkovito odbije(drsnik in posledično koleno) sem to sam preizkusil z drsniki v katerih so bili montirani jekleni vijaki in je prav neprijeten občutek če primerjaš z samo plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolj grobem asvaltu se zmeraj najdejo neravnine (manjši kamenčki štrlijo iz asvalta) in hočem povedat da ko z tem trdim drsnikom zadaneš v to neravnino ti ga dosti bolj sunkovito odbije(drsnik in posledično koleno) sem to sam preizkusil z drsniki v katerih so bili montirani jekleni vijaki in je prav neprijeten občutek če primerjaš z samo plastiko.

Je mal pretirano tole z diamantnimi drsniki. Diamant se (kot najtrša kamnina) uporabla za diamantna rezila (priprava preparata za mikroskopiranje) in diamantne svedre (se uporabljajo za vrtanje zelo trdih kamnin),...

Tko da če bi ob kašno neravnino zadel ne bi blo preveč dobr. Ker bi neravnino spraskal in ne drsnika :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo v kratkem prišli ven drsniki iz enega takega specialnega materiala, razvitega v sodelovanju med nekim sovjetskim in ameriškim vesoljskim inštitutom.

Raziskave so sicer trajale okoli 25 let, ampak se je splačalo, saj so izdelali popoln drsnik, ki se kljub temu da se nikoli v življenju ne obrabi sploh, iskri v vseh barvah mavrice.

V Louisu jih bodo v kratkem začeli ponujati po ceni 143 evrov/par.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v onem koncu preko Mure znajo baje dobro glino žgat...

kaj pa če bi kdo drnike delal, seveda takšne z dodatki za boljše iskrenje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo v kratkem prišli ven drsniki iz enega takega specialnega materiala, razvitega v sodelovanju med nekim sovjetskim in ameriškim vesoljskim inštitutom.

Raziskave so sicer trajale okoli 25 let, ampak se je splačalo, saj so izdelali popoln drsnik, ki se kljub temu da se nikoli v življenju ne obrabi sploh, iskri v vseh barvah mavrice.

V Louisu jih bodo v kratkem začeli ponujati po ceni 143 evrov/par.

Ja pa Chuck Noris bo vodil oglaševalsko kampanjo za njih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa Chuck Noris bo vodil oglaševalsko kampanjo za njih .)

jo že B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

ej, folk.. mene pa zanima kje se da dobit drsnike, ki se jih navlece preko kavbojk ali kaksnih drugih hlac. zadnjic sem videl, da jih je imel testni voznik od MOTO PULSa gor, ko je testiral Tuonota... pa je mel spodaj neke kavbojke, cez pa drsnike.

kje se da kupit in za koliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, folk.. mene pa zanima kje se da dobit drsnike, ki se jih navlece preko kavbojk ali kaksnih drugih hlac. zadnjic sem videl, da jih je imel testni voznik od MOTO PULSa gor, ko je testiral Tuonota... pa je mel spodaj neke kavbojke, cez pa drsnike.

kje se da kupit in za koliko?

Si siguren da je imel drsnike??

Jaz jih še nisem zasledil, imam pa iz windstopperja zaščito za kolena, da me ne prepiha, montiram pa si jih tudi preko kavbojk.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!