Skoči na vsebino

cross 125ccm 4t


reXton

Priporočene objave

CE KDO VE KE BI DUBU 4-TAKTNI 125KUBICNI KROS NEJ POSLE KK POST...

PA NE MI O 250KAH NABIJAT AL PA 2-TAKTNIH... PROSM, NUJNO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CE KDO VE KE BI DUBU 4-TAKTNI 125KUBICNI KROS NEJ POSLE KK POST...

PA NE MI O 250KAH NABIJAT AL PA 2-TAKTNIH... PROSM, NUJNO!!

kup pol yamaho ttr-125! nova je okol 700k ni pa to kros ampak je bl motor za fjakanje okol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ttr ma sedez visok 85 cm?? se moja yamaha yz 80 ma visji sedez

pa jst rabm neki normalnga k mislm it tut vozk kej... ne sam o gmajni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 4T cross ga še ni,maš samo endure in to yamaho TTR.in če maš zj 80ccm crossa,boš nad lenobo štirtaktarja razočaran

je pa res precej 250 4T (honda,yama,kawa...) ki se baje super odnesejo na terenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO NI RES! yamaha naj bi zacela izdelovati 4t 125ko ze v zacetku lanskega leta!!

u reviji motorist sm najdu reklamo za hondo motard(HM) pa se eno podruznco k ma 125 oznako cbf125 tezava je de ne najdm tiste revije... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 4T cross ga še ni,maš samo endure in to yamaho TTR.in če maš zj 80ccm crossa,boš nad lenobo štirtaktarja razočaran

je pa res precej 250 4T (honda,yama,kawa...) ki se baje super odnesejo na terenu

Ja pa honda motard je 2-taktna ne 4-taktna. Kokr jest vem ne obstaja (usaj za enkrat) nobena 4t 125 krosa(TTR ni krosa .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ 125 SX  :naughty:  .)

MZ <- enduro ..

125 4t kroska nevem če obstaja .. če pa obstaja je to jajce .. ne gre nikamor .. :BUA:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej 125ccm 4t ne more bit krosa k premal gre...tut če je oblika kao taka

je pa za fjakanje dobra pa za polaganje ovinkov po asvaltu tko da greš mal počez k je res tak lahka za upravlat :OK:

khm...a nima uspredi diska drgač...vsaj naša ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi rad 125 ccm kross-a, ga se ni pr nas za dobit ko bo bos pa lahk z apnjem tekmoval.. Pa za ovinke polagat to tud ni , vsaj gume ne... ce bi rad 2 muhi na en mah nabav endurca. Tist gor bi ti moral zadostovat. Sicer pa raj probaj kak motor, predn kej kupis da ti nau zal :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduro ne pride u postev... jst mam za po cest skuterja... za izzivlanje pa mam krosa... spomlad pride 15ka pa zj iscm 4t kroso... ne mi govort de je ni, k to ni res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne mi govort de je ni, k to ni res!

Dej reci tovarišu pa bosta pri tehničnem pouku tvojo 80-ko predelala u 125 4t :blink: Pridobil boš naslednje stvari:

-imel boš nartabulšo 125cm 4T kroso(55KM na zadnjem kolesu, 14KM na prednjem, 1KM na dedežu)

-po šoli se bodo še desetletja pogovarjali o tvoji genialnosti

-med deklicam boš taglavni :)

PS1:Če nočeš da ti folk ne govori, potem ne sprašuj :slap:

PS2:Zdej nam jo pa že pokaž k me že firbec matra

PS3:Verjetno v bližnji prihodnosti res pride, do takrat boš pa imel lepo svojo predelano :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lightning sej ze vidm de si car... se to mi povej kok krosou si meu, kok dirkacev poznas,,, ne prbiji raj

drgac honda vem de ma, ktm tut ma sam je pa u slo tega res bl mal... morm pogledat se na ktm-ovi strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Maš Yamaho 125 4T ampak ti povem da to niso prave krose ker še od delč nimajo prave moči kaj šele drugih preformans .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!