Skoči na vsebino

4ke v vodi ;)


tlazar4

Priporočene objave

hehe sm hotu dat zanimiv naslov sam kako da še nobena druga firma poleg mzja pa honde , aja honda obstaja varadero , lahko bi še kaka firma oz honda nrdila kakega super moto z vodnim hlajenjem pa 4t...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebenti jst sem si predstavlov da bojo v tej temi slike tomosovih 4k, k so v vodi :D

Cena Tomosa SM 125 pa CBRke 125 je prbližn enaka, tko d č bi izberov bi pomoje zborv CBRko, vseeno nobedn od teh motorjev ni vreden polovice svojega denarja :zzz: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena Tomosa SM 125 pa CBRke 125 je prbližn enaka, tko d č bi izberov bi pomoje zborv CBRko, vseeno nobedn od teh motorjev ni vreden polovice svojega denarja  :zzz:  B)

a si tomosa že pelu? če ga nisi, pol ne morš kr neki nabijat! Jst sm se pelu s tomosom SM, pa je men prov zakon mašina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa tomosov SM sploh ni tko slab.

sem bil v kamiku, videl tomosa sicer res da je tisti tekmovalni vendar ima mislim da predelan samo izpuh (akrapovič - kar fajno poje) moti me pa fergazar ki ga ima mislim da 24 (naj popravi če se motim). da bi zamenjov fergazar pa bi dal mikuni 35 če seveda gre na cilinder poj bi bla pa res fajna igračka pa še šel bi kar dobro.

Lp Jan

Ejga selotejp a dons gremo km se pelat? maš cajt? mi2 z denzijm greva sigurn km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo rečeno da bo v prodaji 350cc kit za vodno hlajene 4t (MZ) :? kako je s tem a že obstaja a še ne :? :)

jezo je treba izkoristt lepe dneve tko da če se bo km šlo sm jest tud zraven :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mi gre na živce zračno, greš kam u koper al ne vem po mestu in pol da se mi poleti pregreje... sej vem da se ne tako hitro, sam vseeno vodno rulz... js zdej razmišljam la bi kupu mzja al varo... vara mi je ful lepša, sam mzja se da vizualno dosti boljše predelat... ne vem kje bi se dalo videt oba skupaj? da bi jih malo primerjal...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, nevem, tudi zračno je pomoje dost vredu pogruntano!

Kaj mislš da vodno se ne segreje al kaj?

Lih tko, dej

Recimo ko delaš burnout pride če je normalno 1/10 na ene 7/10, če po mestu drkljaš, počasi in semaforji in sranje pride na ene 5/10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če je vodno se na mestu nikakor ne more pregret razen če ni kej pokvarjeno, zračno pa če laufa na mestu se lahko hitro skuri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ima zračno hlajenje in nič ne jebe .....res pa da ko stojiš une 2 min pred semaforjem sigurno ti se ne bo pregrel lol to je recimo če stojiš kkaih 5 min + ...btw v gužvi kaj rabiš čakat ??? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ti zgleda ne veš kako je tle po centru kopra... greš okoli pa vidiš enag frenda pa s eustaviš, vidiš drugega... in poleti ko je vroče to ni lhi za mašino, pa da bi jo užigu pa ugašu, pa na semaforjih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je ka fino grel ko sem se pelau na morje...no, ko sem ze biu tam....cakas na semaforjih, butasti piksnarji (avtomobilisti) se urivajo, pa mors ful po gasu...pa takle....se kar fino pogreje ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hočmo ti sam povedat da neke bistvene razlike ni, mogoče se malenkost pozna, sicer majo pa verjetno ostali ne vodno hlajeni zračno-oljno hlajenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAh sploh ne veš kaj govorim, cilinder ima rebra->da ga zrak hladi, obenem ima pa še hladilniček po katerem se pretaka olje in to še zraven hladi(princip vodnega) poglej si slike Daelima Daystar 125 ali Hyosunga GT 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno vem kaj misliš, sam kje ma ta hladilniček yamaha yt125x? če mi poveš ti priznam da sm se zmotu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem k si tko čudno napisu-zračno hlajeno olje, bl prou bi blo zračno-oljno hlajenje cilindra, je pa res tudi olje zračno hlajeno.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!