Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Tole RES zgleda dober sam kje je še MAJ.Veš kak smo se mi letos napravlal pa nič ni blo.( BOMO VIDL KAJ BO)

Drgač pa jaz sem za.

L.P ZUPI

Jaz sem sam malo priskočil iz teme Grand Enduro. Če hoče kdo pridet je dobrodošel, zdaj samo zbiramo interesente, če kdo pol ne pride ne bo nič hudega, saj ne bomo pogodbe podpisali :)

Aja, pa čestitam za trud ki ga kažete pri poskusih uničenja motorja, ampak se bojim da vam ne bo ratal hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole RES zgleda dober sam kje je še MAJ.Veš kak smo se mi letos napravlal pa nič ni blo.( BOMO VIDL KAJ BO)

Drgač pa jaz sem za.

L.P ZUPI

Jaz sem za Zupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sam malo priskočil iz teme Grand Enduro. Če hoče kdo pridet je dobrodošel, zdaj samo zbiramo interesente, če kdo pol ne pride ne bo nič hudega, saj ne bomo pogodbe podpisali smile.gif

Aja, pa čestitam za trud ki ga kažete pri poskusih uničenja motorja, ampak se bojim da vam ne bo ratal hehe

Ne vem kaj misliš s tem uničenjem motorja?Kakor jaz vem od nas nima noben takega namena.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pojasni v čemu je štos, ker jaz svojega motorja še nisemtolko slekel da bi se vse to videlo

Pertocanc samo za info gor je 850 agregat.trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole RES zgleda dober sam kje je še MAJ.Veš kak smo se mi letos napravlal pa nič ni blo.( BOMO VIDL KAJ BO)

Drgač pa jaz sem za.

L.P ZUPI

Kaj je zdej a se jim pridružimo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info Hop. Kot sem rekel - jaz sem še mlečen za ušesi kar se motorjev tiče. Trebutno se ukvarjam s tem kje bi dobil čimbolj poceni nov auspuh, sprednje diske in ploščice, če mi bo ratalo bom pa še razšraufal vse skupaj in prefarbal motor, da ne bom v sramoto, če se kje pojavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo zainteresirani za Elefantentreffen (Wir laden ein zum 54. BVDM Elefantentreffen 2010 vom 29.01. - 31.01.2010.) ?

http://www.bvdm.de/et.html

Ali pa vsaj na malo slovensko različico:

12.,13. in 14. februarja 2010

bomo v

Kamniški Bistrici

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=31612&st=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HEJ!!!!!

Srečno, zdravo in kilometrov polno novo leto. Zdaj pa že res dolgo nisem bil nič tule.:headbang::headbang::headbang: Kot vse kaže, mi bo le uspelo zrihtat motor. Pri KEDO-tu sem naročil komplet auspuh (z rostfraj cevmi), dva diska in ploščice za sprednjo bremzo,:worship: tako da bo spomlad po servisu moped U NULO. Potem bomo pa vidli kako bo kaj, ker sem z novim letom prestopil med brezposelne. Če ma kdo kako službo zame (v pomurju jasno) se toplo priporočam. Mu ne bom nikol pozabil - še z groba mu bom rože kradel:kva2:.:lol1:

Brez zamere. res sem vesel da bom mel motor končno tip top. Upam da se letos vidimo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo vsem.

Moja roba je prispela, zdaj me pa samo zanima, če moram kaj posebnega vedet pri menjavi diskov, ploščic in auspuha preden se zadeve lotim sam. So kake finte ali kaj podobnega. Ne bi rad kaj zabrljal. Se vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem.

Moja roba je prispela, zdaj me pa samo zanima, če moram kaj posebnega vedet pri menjavi diskov, ploščic in auspuha preden se zadeve lotim sam. So kake finte ali kaj podobnega. Ne bi rad kaj zabrljal. Se vnaprej zahvaljujem.

Oj!

Ni noben finte samo premenjaj pa gasworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Z gasom nimam namena pretiravat, dokler ne bo vsaj par stopinj nad nulo. Moj emšo me malo opozarja na take stvari. Upam samo da ne bo treba predolgo čakat.

Mimogrede - Ve kdo kje mi lahko naredijo nalepke za na motor (mislim na nalepke s kakršnimi je v originalu polepljena stjka)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Z gasom nimam namena pretiravat, dokler ne bo vsaj par stopinj nad nulo. Moj emšo me malo opozarja na take stvari. Upam samo da ne bo treba predolgo čakat.

Mimogrede - Ve kdo kje mi lahko naredijo nalepke za na motor (mislim na nalepke s kakršnimi je v originalu polepljena stjka)?

Vidim da ste me narobe razumel.Gas sem mislil da boš slišal kako poje ta tvoj nov izpuhworship.gif .Glede nalepk bi mogoče Zupi lahko kaj zrihtal,najbolje da njega vprašaš.trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Hop prov smo te razumel ti bi rad da kdo zmrzne :lol1::lol1:

Za nalepke pa ne vem ker so večbarvne.

L.P ZUPI :yea1:

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da so večbarvme. Lani sem srečal enega tipa s tenerko ki jo je prefarbal na zelo temno plavo, nalepke je mel pa zlato-belo-vijolično kombinacijo in je zgledalo zelo nobl. nekaj takega sem imel v mislih. Poleg tega pa bi se baje naj dalo na spletu najt šablone za te zadeve, samo jaz sem, logično, preneroden za kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da so večbarvme. Lani sem srečal enega tipa s tenerko ki jo je prefarbal na zelo temno plavo, nalepke je mel pa zlato-belo-vijolično kombinacijo in je zgledalo zelo nobl. nekaj takega sem imel v mislih. Poleg tega pa bi se baje naj dalo na spletu najt šablone za te zadeve, samo jaz sem, logično, preneroden za kaj takega.

Zdravo

mogoče je tole dobro zate: Nalepke :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Zupi ti dobr veš da nočem da zmrznete, s kom se bom pa dobil letos če boste vsi trditrance_21_laughing1.gif .

No pa mi naj še kdo reče da ni dobrih ljudi tle gor.Pertocanc veliko sreče ob barvanju tvoje Superceworship.gif

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo vsem.

Moja roba je prispela, zdaj me pa samo zanima, če moram kaj posebnega vedet pri menjavi diskov, ploščic in auspuha preden se zadeve lotim sam. So kake finte ali kaj podobnega. Ne bi rad kaj zabrljal. Se vnaprej zahvaljujem.

Ja ko bom jaz menjal svoje diske bom tiste šravfe kateri držijo diske na feltno namazal z tisto pasto za preprečevanje odvijanja šravfov, tko da ...

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da se radi odšraufajo. Imam pa en pomislek - če jih "zapopaš" s tisto pasto imaš potem pri naslednji menjavi diskov težave ne? Nebi rad bil kot en moj kolega, ki vozi custom harleja in ma kot obesek za ključe šestko imbus, da sproti zateguje diske ampak...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!