Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Nisem vedel, da se radi odšraufajo. Imam pa en pomislek - če jih "zapopaš" s tisto pasto imaš potem pri naslednji menjavi diskov težave ne? Nebi rad bil kot en moj kolega, ki vozi custom harleja in ma kot obesek za ključe šestko imbus, da sproti zateguje diske ampak...:blush:

Sej daš tega sam mal gor, da ne boš ti tudi tak, samo z gedoro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

lotil sem se montaže auspuha in se mi je pojavil en problem: Stari auspuh je bil gor brez dihtung in je pač malo bolj ropotal, ko sem pa novega hotel gor zmontirat, pa ne morem šraufov ujet, če dam dihtunge not. dIHTUNGE MI ZGLEDAJO PRECEJ DEBELE (dobrih 5 mm). Torej - kaj mi je storiti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

2 Pertocanec: kaj je s starim auspufom narobe? Bi me mogoče zanimal, tudi če ima kako luknjo. Moj je tak, da nimam več kam švasat. Novega se mi pa nekak ne kupuje trenutno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi da bi ti rad pomagal ampak ko sem ga dol jemal se je koleno zlomilo, lonec ma pa luknje vsepovsod tako da se ga ne da več švasat. (sem probal). še za staro železo ga nočejo vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je lep design sam ko bodo pa ceno povedal nas bo pa sezul govori se okrog 15T €+.Tako da kar začnite šparat.

Letos če se dobimo vsak dobi od mene darilce.Kakšno bo se pa pustite presenetitworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ogledal novo st-jko. 1200 ccm se mi zdi rahlo preveč - očitno hočejo konkurirat BMWju. Ampak ostalo kar je videti na slikah je pa kar lepo. (pogonski sklop recimo, pa tudi dizajn). Vseeno je zaenkratše ne bom kupil. (hehehehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop kaj boš nam nove superce raztalal. tongue.gif

Hehehe nebi blo sabo trance_21_laughing1.gif Sam sem bolj old scool tako da ne bo nič z novim supercam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi jo pa imel takoj in to takole opremljeno no navigacija še manjka :D

post-9108-126730234832_thumb.jpg

Evo cene, aja pa primte se za stol, da ne boste dol padl :surrender: Cena v avstriji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da se vam bo zdelo smešno ampak - mi lahko nekdo pošlje sliko v kakem položaju mora bit pipica za bencin, da je odprta? Sumum namreč, da mam problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da se vam bo zdelo smešno ampak - mi lahko nekdo pošlje sliko v kakem položaju mora bit pipica za bencin, da je odprta? Sumum namreč, da mam problem

Oj!

Pipca mora bit obrnjena na dol za normalno in na gor za rezervo.Vodoravno pa je zaprto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da se vam bo zdelo smešno ampak - mi lahko nekdo pošlje sliko v kakem položaju mora bit pipica za bencin, da je odprta? Sumum namreč, da mam problem

Saj piše na pipici.

NAPREJ - ZAPRTO

NAVZDOL - ODPRTO

NAVZGOR - REZERVA

Če motor dalj časa stoji, izhlapi bencin iz vplinjača, zato motor težko vže. Posebno če je malo bencina v rezervoarju, ker mora vakum črpalka napolniti vplinjač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk sem govorila, da si jo bom kupila, a za 15000 € dobim že kaj boljšega... :wallbash: :wallbash:

Boljšga definitivno ne dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za miljon : Lahko dobiš kaj boljšega za ta dnar? Če naj sodim po mojem motorčku - Težka bo. Ampak odvisno je od posameznika. Lani sem sprobal par motorjev ampak je superca še vedno na vrhu. Malo zato, ker je trpežna in poceni za vzdrževanje, malo pa najbrž tudi zato ker sem se je navadil. Nima veze. Vsake oči imajo svojega malarja. Mimogrede - pipica je bila hin. Zaštekala mi je na zaprto, čeprav se jo je še vadno dalo obračat. Kako je to možno nimam pojma. Zdaj ko sem pipico zamenjal, je kresnila po dvajsetih sekundah verglanja. Končno bom lahko otvoril s sezono:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk sem govorila, da si jo bom kupila, a za 15000 € dobim že kaj boljšega... wallbash.gifwallbash.gif

No ja kaj druzga bi se že dalo dobit za ta denar novega.Samo vse ostalo nima toliko elektronike serijsko,moraš vse doplačat.Imaš BMW 1200 GS ki je še za kake 2 jurčka dražji.Nov seveda

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še dodatni problemček je pri BMWju - namreč vsi serviserji kar jih poznam jamrajo, da rabiš za vsak šrauf posebno orodje, kar servise precej podraži. Kolega ima 1200 GS. Čist fajn motor samo malce dražji za vzdrževanje.

Osebno sem pristaš manjših motorjev (po kubikaži) ker so čisto ok za tak namen kot ga jaz rabim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem 15k za motor, za avto sem dal malo čez 20k. No če bi na lotu zadel nebi sploh razmišljal, še celo poceni bi se mi zdela he he Gled kvalitete pa ni dvoma se ve ST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!