Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Hmmm nekaj se mi zdi čudno whistle.gif .Zupija že dolgo nismo nič slišali.Upam da nam ne pripravlja kakšno presenečenjewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nekaj se mi zdi čudno whistle.gif .Zupija že dolgo nismo nič slišali.Upam da nam ne pripravlja kakšno presenečenjewhistle.gif

Ja HOP te bom presenetu pa bom letos mogoče 1000km naredu :wallbash: ,in NE nove si ne bom kupu ker nimam € pa tudi če bi jih mel bi jih pomojem mel tud kam drugam dat.Drgač pa nič bat vas skoz berem da mi ne uidete na kako turo. :evilgrin:

L.P ZUPI

P.S(sam mi gre pa ful dobr sem letos že 120 km naredu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja HOP te bom presenetu pa bom letos mogoče 1000km naredu wallbash.gif ,in NE nove si ne bom kupu ker nimam € pa tudi če bi jih mel bi jih pomojem mel tud kam drugam dat.Drgač pa nič bat vas skoz berem da mi ne uidete na kako turo. evilgrin.gif

L.P ZUPI

P.S(sam mi gre pa ful dobr sem letos že 120 km naredu)

No no saj sem te samo mal "podregal" da ne boš sam braltrance_21_laughing1.gif .Ja lepo že 120.eek.gif Jaz sem jih komaj 40 skupi spravu headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Vidim da se tu kar dogaja, jaz sem pa mislil, da imam samo še jaz Superco :slap:

No moja je trenutno v kosih. Mašina pri Juretu na servisu, vilce in zadnji feder v

kopru pri Mladenu, ...

Mimogrede, ve morda kdo za kak geštel od ST-ejke, po možnosti z dokumenti. Po Libiji,

kjer sem zlomil moj geštel sem pripeljal iz Italije drugo ST-ejko, samo me je

Italjan nategnil z dokumenti, kasneje pa sem ugotovil tudi, da je prav tako zlomljena

in pokrivljena. Sicer sem jo že nekaj povaril in ojačal, če pa bi za normalen denar našel

kak drug geštel, pa bi bil še bolj vesel. Jeseni letos nameravam namreč na turco dol

po Aziji in bi rad da zadeva zdrži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljšga definitivno ne dobiš.

vem ja, mislim, da je prav, da bo ene 2 leti na tržišču, da odpravijo napake, ki sigurno bodo, potem bomo pa razmišlali, aja pa še videti jo je treba v živo, da ne bom preveč razočarana.... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber tukaj imaš en ega v D :

http://cgi.ebay.de/Super-Tenere-3LD-XTZ-750-3WM-Rahmen-mit-Papieren-EU_W0QQitemZ200274082444QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item2ea143fa8c

Midva sva že govorila po tel.za enega sam mislim da možakar ne dobi papirjev al nekaj takega.

P.S. Upam da nisi ti tisti ki rabi zobnike za menjalnik.Ko praviš da imaš mašino na servisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ja, mislim, da je prav, da bo ene 2 leti na tržišču, da odpravijo napake, ki sigurno bodo, potem bomo pa razmišlali, aja pa še videti jo je treba v živo, da ne bom preveč razočarana.... :naughty: :naughty:

Ja, pa vmes lahko še cena pade upam O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Vidim da se tu kar dogaja, jaz sem pa mislil, da imam samo še jaz Superco :slap:

No moja je trenutno v kosih. Mašina pri Juretu na servisu, vilce in zadnji feder v

kopru pri Mladenu, ...

Mimogrede, ve morda kdo za kak geštel od ST-ejke, po možnosti z dokumenti. Po Libiji,

kjer sem zlomil moj geštel sem pripeljal iz Italije drugo ST-ejko, samo me je

Italjan nategnil z dokumenti, kasneje pa sem ugotovil tudi, da je prav tako zlomljena

in pokrivljena. Sicer sem jo že nekaj povaril in ojačal, če pa bi za normalen denar našel

kak drug geštel, pa bi bil še bolj vesel. Jeseni letos nameravam namreč na turco dol

po Aziji in bi rad da zadeva zdrži.

Climber dej še za nas reveže pusti kakšen geštel, boš vse ponucal he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber tukaj imaš en ega v D :

Midva sva že govorila po tel.za enega sam mislim da možakar ne dobi papirjev al nekaj takega.

P.S. Upam da nisi ti tisti ki rabi zobnike za menjalnik.Ko praviš da imaš mašino na servisu

Popravici povedano se mi ga ne da uvažat, če ga bom v kratkem izbrskal tu pri nas prav, drugače pa bo dovolj dober ta. Pa še nočem ravno vse geštele po evropi polomit :lol1:

Pa še ravni mora imet kak geštel na rezervi!!

Sva govorila in možakar ni našel papirjev. Se mi tudi ne javi več. Očitno jih pač ne najde.

Ne moja mašina je le na rednem servisu in pregledu.

Popravljeno . Popravil Climber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vČERAJ SEM OTVORIL SEZONO!!!!!!!!!!!!

Končno sem uspel zrihtat moped: Nov auspuh, nove bremze, veriga lani nova, namazana, včeraj pa še menjava olja in filtra, potem pa dobrih 100 km probne fure. motorček gre ko dež, pa še zveni malo lepše.

Imam samo eno vprašanje: je imel kdo kdaj težave zaradi sesalne cevi za olje(od rezervarja za olje do mašine)? Serviser me je namreč opozoril, da je to bolezen teh motorjev in da jo bom moral zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vČERAJ SEM OTVORIL SEZONO!!!!!!!!!!!!

Končno sem uspel zrihtat moped: Nov auspuh, nove bremze, veriga lani nova, namazana, včeraj pa še menjava olja in filtra, potem pa dobrih 100 km probne fure. motorček gre ko dež, pa še zveni malo lepše.

Imam samo eno vprašanje: je imel kdo kdaj težave zaradi sesalne cevi za olje(od rezervarja za olje do mašine)? Serviser me je namreč opozoril, da je to bolezen teh motorjev in da jo bom moral zamenjat.

Ja jaz ko sem menjal verigo sem jo predrl, in nisem takoj opazil, šele naslednji dan ko sem se hotel iti peljat je bla STJ-ka polulana. Prvo sem jo štukal, pa je držala brez problemov potem sem si kupil novo- zelo draga tako da mi je kasneje bilo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam samo eno vprašanje: je imel kdo kdaj težave zaradi sesalne cevi za olje(od rezervarja za olje do mašine)? Serviser me je namreč opozoril, da je to bolezen teh motorjev in da jo bom moral zamenjat.

Nisem še slišal za ta problem? No jaz takšne probleme ponavadi rešim v firmi prit v jakšič centru. Verjetno pa lahko tudi pri kakem drugem mojstru, ki dela hidravlične cevi. Če maš krizo, jaz imam eno rezervno, pa ti jo posodim, med tem ko daš svojo zrihtat (vsaj upam, moram mal po škatlah pogledat čeje še?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne - saj ni taka kriza. zaenkrat še vse drži kot se šika samo mehanik mi je predlagal, da bi jo zamenjal pri naslednji menjavi olja tam poleti enkrat. Mi je pa razložil, da je ta ror nekako ojačan in ko je on na svoji hotel bit pameten pa je dal gor neko navadno cev, jo je skup potegnilo in mu je kvalitetno zaribala mašina. Pri naslednji menjavi olja jo bom tako al tako zamenjal pa ne bo problema (upam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Kako je kaj z žegnanjem v mirni peči? Gre kdo? Jaz bom šel, če bo vreme ok.

Aja pa še to: lani sem na sprednje kolo namontiral Avonovo gumo. Na asfaltu je sicer res super, ampak za moj okus se prehitro obrabi, tako da bom v sredo dal gor Metzeler Tourance pol bomo pa spet 100 procentni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Kako je kaj z žegnanjem v mirni peči? Gre kdo? Jaz bom šel, če bo vreme ok.

Če bo vreme grem jaz tud v Mirno peč.

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme grem jaz tudi v mirno peč. Pertočanec mislim da bo iz Ljutomera organizirani odhod z spremstvom policije do mirne peči. Za točne informacije še ti javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej dečki!!!!!!!!!!!!!!!

Vremenska napoved je sicer zanič ampak me vseeno zanima če bo kdo čel v Mirno Peč. Jaz se še nisem čisto odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej dečki!!!!!!!!!!!!!!!

Vremenska napoved je sicer zanič ampak me vseeno zanima če bo kdo čel v Mirno Peč. Jaz se še nisem čisto odločil.

headbang.gif Preklet dež.Jaz bi že šel pa tud nimam tako daleč kot ti,sam res slabo kaže headbang.gif upam da nebo celo sneg tle pri naswallbash.gif

Pa sej se bomo že dobil ga ni vrag.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!