Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Pri nas pada DEŽ. Poleg tega pa imam insajderske informacije, da na dolenjskem lije, torej - Več sreče prihodnjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop in jaz danes mal kofetkanja (zdaj vsaj vem kje so Dražgoše)250km z moje strani.

L.P ZUPI

P.S (HOPpa še kdaj) :worship:

post-13440-127266203517_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop in jaz danes mal kofetkanja (zdaj vsaj vem kje so Dražgoše)250km z moje strani.

L.P ZUPI

P.S (HOPpa še kdaj) worship.gif

Zupi any time.

Mi je bilo v veliko veselje.worship.giftrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vsi že pridno nabiramo kondicijo. Se planire kako srečanje stjašev slučajno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop in jaz danes mal kofetkanja (zdaj vsaj vem kje so Dražgoše)250km z moje strani.

L.P ZUPI

P.S (HOPpa še kdaj) :worship:

Hej kje je pa moj motor O:-)

Vidim, da vsi že pridno nabiramo kondicijo. Se planire kako srečanje stjašev slučajno?

Jaaaaaa jaz ne vem kaj se čaka?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sorry Ravni nisva vedela ali si doma ali mogoče v tujini.Pertočanc in Ravni dobili se bomo, z Zupijem sva razpravljala vsaj en viken proti koncu Maja seveda za 2 dni tako da šotor pa spalka obvezno in v čim večjem številu.pa kaj hitro se odločite ker moram najavit dopust wallbash.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sorry Ravni nisva vedela ali si doma ali mogoče v tujini.Pertočanc in Ravni dobili se bomo, z Zupijem sva razpravljala vsaj en viken proti koncu Maja seveda za 2 dni tako da šotor pa spalka obvezno in v čim večjem številu.pa kaj hitro se odločite ker moram najavit dopust wallbash.gif .

Ne sej takrat tudi ne bi mogel, sem delal tko da je blo to bolj za šalo, mal pa tut za res in kdaj in kam že gremo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jasno!!!!!!!!!!!!! Zdaj bo pa konec maja! Zmenimo se za prvi vikend v juniju, pa pridem. V maju mam že vse zabezecano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jasno!!!!!!!!!!!!! Zdaj bo pa konec maja! Zmenimo se za prvi vikend v juniju, pa pridem. V maju mam že vse zabezecano

Zaradi mene :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo enduraši!

Ker je prva opcija opravičljivo, toda žal zaradi višje sile odpadla, bom zadevo poenostavil, da ne bomo ostali samo pri besedah...

Torej predlog je bil, da se zadeve lotimo regijsko, nekdo povabi, zorganizira na simpl vikend vožnjo, nočitev in nekaj za pojest...

Seveda pa je potem dobrodošlo, da tudi ostali iz drugih regij pripravite enduro vožnjo v svoji regiji in pripadajočo organizacijo.

Jaz sem željan raziskovanja in dvomim, da sem edini :)

Tokrat jaz vabim vas na raziskovanje zgornje dolenjske!

-Dogodek bo potekal 5-6 Junija 2010.

-Zbor v Šentjanžu ob 11 ih dopoldne

-Potem gremo do zidance odložit kramo, (šotor, spalko) da bomo lahko šli na teren "light weight" (drugačne nočitve, kot šotor niso možne)

-Sledi popoldanska vožnja po okoliških gričih (Leskovec, Jatna, Dule, Skubčeva dolina, Pekel...vam sicer neznani lokalni kraji, vendar vsak po svoje skriva veliko lepot in obilico stranskih poti za enduro vožnjo in uživanje.

-Vožnja bo potekala cca 5-6 ur, makadam, nekaj bo tudi manj urejenih gozdnih poti, asfalta skoraj nič.

-Dinamika vožnje športno turistična, malo razgledovanja, postanki, kak hiter odsek, če bo kdo želel se poženemo čez kako vlako... za vsakega bo nekaj.

-Zvečer se vrnemo do zidance in pojemo kak golaž, zakurimo taborni ogenj in se podružimo in zadebatiramo ob cvičku

-drugo jutro lahko še naredimo kak krog če bo volja, stvar dogovora...

Seveda vabljeni vsi lastniki velikih endur, ki imate nekaj enduro žilice v sebi in vam tak slog organizacije odgovarja.

Dobrodošla je zelo dobra enduro guma na motorju. (če bo mel kdo "štoflace" bo užival še bolj)

Vsak udeleženec dobi v sklopu organizacije:

Hrano (golaž, žar) in pijačo (cviček in žganje) zvečer in zjutraj (juhca, jajca...) ter plac za postavitev šotora za nočitev.

Cena je le za kritje stroškov, predvidevam, da bomo s največ 15€/osebo pokrili stroške.

Predlagam, da ima vsak udeleženec v nahrbtniku pijačo in sendvič za čas sobotne popoldanske vožnje.

Uživanje zagarantirano.

Prijave tule ali na PM.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=31735&st=165 :)

Mislim da nas bo kar nekaj tak da velja ta datum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo enduraši!

Ker je prva opcija opravičljivo, toda žal zaradi višje sile odpadla, bom zadevo poenostavil, da ne bomo ostali samo pri besedah...

Torej predlog je bil, da se zadeve lotimo regijsko, nekdo povabi, zorganizira na simpl vikend vožnjo, nočitev in nekaj za pojest...

Seveda pa je potem dobrodošlo, da tudi ostali iz drugih regij pripravite enduro vožnjo v svoji regiji in pripadajočo organizacijo.

Jaz sem željan raziskovanja in dvomim, da sem edini :)

Tokrat jaz vabim vas na raziskovanje zgornje dolenjske!

-Dogodek bo potekal 5-6 Junija 2010.

-Zbor v Šentjanžu ob 11 ih dopoldne

-Potem gremo do zidance odložit kramo, (šotor, spalko) da bomo lahko šli na teren "light weight" (drugačne nočitve, kot šotor niso možne)

-Sledi popoldanska vožnja po okoliških gričih (Leskovec, Jatna, Dule, Skubčeva dolina, Pekel...vam sicer neznani lokalni kraji, vendar vsak po svoje skriva veliko lepot in obilico stranskih poti za enduro vožnjo in uživanje.

-Vožnja bo potekala cca 5-6 ur, makadam, nekaj bo tudi manj urejenih gozdnih poti, asfalta skoraj nič.

-Dinamika vožnje športno turistična, malo razgledovanja, postanki, kak hiter odsek, če bo kdo želel se poženemo čez kako vlako... za vsakega bo nekaj.

-Zvečer se vrnemo do zidance in pojemo kak golaž, zakurimo taborni ogenj in se podružimo in zadebatiramo ob cvičku

-drugo jutro lahko še naredimo kak krog če bo volja, stvar dogovora...

Seveda vabljeni vsi lastniki velikih endur, ki imate nekaj enduro žilice v sebi in vam tak slog organizacije odgovarja.

Dobrodošla je zelo dobra enduro guma na motorju. (če bo mel kdo "štoflace" bo užival še bolj)

Vsak udeleženec dobi v sklopu organizacije:

Hrano (golaž, žar) in pijačo (cviček in žganje) zvečer in zjutraj (juhca, jajca...) ter plac za postavitev šotora za nočitev.

Cena je le za kritje stroškov, predvidevam, da bomo s največ 15€/osebo pokrili stroške.

Predlagam, da ima vsak udeleženec v nahrbtniku pijačo in sendvič za čas sobotne popoldanske vožnje.

Uživanje zagarantirano.

Prijave tule ali na PM.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=31735&st=165 :)

Mislim da nas bo kar nekaj tak da velja ta datum.

Krasno ! če bo imel kdo voljo naj pride k meni na enduro turo ali pa samo na golaž.Spoštujem S.T.odličen motor .V afriki 50*brez problema.LPDare :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Rokrs8 od kdaj pa ti poznaš tiste kraje??????????? Pred davnimi časi je namreč moja družina z mano vred živela na Kalu, to je vasica 7 km od šentjanža. Jaz imam sicer na motorju Metzler tourance ampak se bom potrudil, za kak resen ofroading pa to ni, to je tak al tak jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tole nebi blo slabo.Se bomo moral kar hitro prijavit.Razen če imate kaj drugega v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec ne poznam jaz teh krajev to sem kopiral iz sosednjega foruma (glej link). Jaz sem danes glih naročil Mitas 140/80-17 69T E-09 TT vse skupaj z poštnino 60€.

post-19616-127377792204_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo morda za prodat fergazer za XTZ?

Imam razstavljene. Verjetno bi se dalo tudi sestavit en komplet celih, ker so deli od dveh.

Če pa rabiš kakšen del pa ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takole stvari stojijo: v nedeljo sem zaseden, bi pa z veseljem prišel v soboto, potem pa zvečer po večerji odrinem domov. (Plačal bom polno ceno jasno) Upam, da si vreme tudi naročil, ker če je dež, so tisti kraji malo nerodni. Makadam in asfalt jasno, gre, samo kjer je zemlja je pa kot da bi se po zaseki vozil. Malo poznam kraje, ker smo včasih živeli na kalu, vasici, ki je 7 km od šentjanža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!