Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Še vprašanje. Metzlerke so bolj cestna varianta. Se bo dalo z njimi to sfurat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jaz bi bil samo za soboto ,če je opcija sem za. :worship:

(Pertočanec kar se pa gum tiče je pa tak, tam ko ne gre se pa poriva)

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še mene zraven prištejte za Soboto.trance_27_notworthy.giftrance_43_wavetowel2.gif

Pertočanec če so šle meni Anakee pred lani po Počku ga ni vrag da ti nebi mogu it z Tuarance

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec samo pogumno. Jaz nisem zaradi te ture nabavil novih gum. Mogoče še bom imel gor napol zrabljene Dunlopke (Trailmax) če se mi ne bo dalo menjati.

Prijavte se Ni3ous- u za turo.

Stenere ti boš tudi že pobegnil v soboto zvečer? :nono:

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče originalno šipco, pa je ne rabi?

Na furco pa mogoče tudi pridem, samo soboto, nisem pa še siguren kako bo s časom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Prosim tu prisotne stučkote za karburatorski nasvet.Problem je sledeč: zadeva je lepo tekla edino poraba je bila ob lagodni vožnji skoraj 8l.Sigurno prebogata mešanca saj je vžigal brez čoka in nad 1500m crkaval.Vem da je potreben prenove sam ne vem ali kak kedo švajc ali kaj drugega(cevke..)memrane so ok.Hotel sem sinhronizirat (ko je spodobno tekel je bila velika razlika!)in ko sem izenačil je bilo šele hudo.Zdaj ga ne spravim več na staro pozicijo,kar nemirno teče.Za povrh kot da ne bi reagiral na št.obratov vijakov mešance!?Sej mogoče se sliši zmedeno samo me zanima če je kdo imel podobne težave.Hvala lepa v naprej

Mito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Prosim tu prisotne stučkote za karburatorski nasvet.Problem je sledeč: zadeva je lepo tekla edino poraba je bila ob lagodni vožnji skoraj 8l.Sigurno prebogata mešanca saj je vžigal brez čoka in nad 1500m crkaval.Vem da je potreben prenove sam ne vem ali kak kedo švajc ali kaj drugega(cevke..)memrane so ok.Hotel sem sinhronizirat (ko je spodobno tekel je bila velika razlika!)in ko sem izenačil je bilo šele hudo.Zdaj ga ne spravim več na staro pozicijo,kar nemirno teče.Za povrh kot da ne bi reagiral na št.obratov vijakov mešance!?Sej mogoče se sliši zmedeno samo me zanima če je kdo imel podobne težave.Hvala lepa v naprej

Mito

Ja kaj naj ti rečemNevem koliko si se igral z "vijaki za zrak"da bi men pila 8l bi me kapheadbang.gif .Moje mnenje je da narediš tako kot jaz pred 2 leti naročiš švicarski set "najcenejša varianta" in od njega uporabiš samo igle tako kot sem storil jaz. Seveda pa rabiš tudi nove tako imenovane"emulsion tubes" v kedotu je komad okrog 12 € ti rabiš 2kom.Če ti pa še vedno nebo šlo me pa kontaktiraj pa ko bom imel čes se pripeljem do tebe da pogledamo zadevico.Jaz trenutno uporabljem igle od Švicarskega seta pa cevke od Factory pro.Poraba je od 4,5 pa tja do 5,5 l/100km mislim da bi mi marsikateri enocilindraš zavidal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop hvala za brzinski odgovor.8l je bilo sploh vzrok da sem se zadeve lotil.No sej mi je jasno da bo treba kak komplet nabavit,direktno Kedo,kak Lojz..pri nas verjetno ni nič razen originala.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se prijavil.

Rok: ne vem še, če bom fejst tečen, bom šel domov v soboto zvečer. Če se bomo pa še za kako pametno furo zmenli, bom pa ostal še v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo brskal po internetu pa sem našel sledeče:

Takole se sliši TDM 850 4tx agregat z laserpro duro izpuhom na ST-jkitrance_25_naughty.giftrance_42_walkman.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko slučajno kdo pomaga najt pokrovček za prtljažni prostor? Zapiralo je crknlo, pa je odletel pod kamion.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hohoho no pol bomo pa vsaj za atrakcijo 5 kom. če se ne motimtrance_27_notworthy.gif

Kje se je treba prijavit :unsure: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da je na tako stvar pametno prit s polnim keslom đusa, šentjanž pa nima pumpe. Najbližja je v tržišču (približno 10 km) ali pa Radeče, Boštanj ... V kantah ga najbrž ne bodo meli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnji strani maš vse, link in vse opisano.

rokrs8

Hvala!

Kaj a bi se še tle gor prešteli? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da je na tako stvar pametno prit s polnim keslom đusa, šentjanž pa nima pumpe. Najbližja je v tržišču (približno 10 km) ali pa Radeče, Boštanj ... V kantah ga najbrž ne bodo meli.

Poln kesl?

A da bom še 30 litrov bencina pobiral? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!