Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

To je najmanj kar rabiš za obnovo:

2x Chokekolben N198021 4,73€ (9,46€)

2x Düsennadel J8-5c20 (wenn abgenutzt) 13,63€ (27,26€)

2x Nadeldüse-611 784-232301-Y-4 13,04€ (26,08€)

2x O-Ring Gasschieberführung N138198 1,44€ (2,88€)

2xO-Ring/Gasschieberdeckel 616-03001 2,27€ (4,54€)

2xSegering /Düsennadel TM32/90 1,39€ (2,78€)

69,34€

Plus poštnina 4€.

www.mikuni-topham.de

Celotni cenik če te zanima:

post-19616-127620051765_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ

Moje navdušenje še veddno ni popustilo. Sem bil včeraj malo naokrog, in sem ugotovil, da bi tako bolj izi enduro furico lahko tudi v prekmurju organiziral. Drug teden začnem trasirat (hehehe). Sem imel ženo sabo in je bila hudo navdušena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec ti kar potrasiraj sestavi nekaj zahtevnega skup, da bo mal adrenalin pumpal in bo mal izzviva na določenih delih.

Upam da boš stvar organiziral šele v septembru, takrat je več časa in manj vročine.

Upam, da ti uspe.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm priznat, da jaz tud že imam neke prebliske v glavi. :-)

Bo treba it mal na teren trasirat in vse skupaj pametno povezat. Za kampiranje pa imam načeloma zmenjeno.

aja, @VEGI: auspuff je super. Tih, kot nov. Hvala še enkrat!

HOP: od obiska pri tebi še nisem imel problemov z vžiganjem mrzlega motorja. Ga ni hujšega, kot če moraš v komplet opremi tišat v hrib po makadamu motor ven iz garaže.

Tud teb hvala! Cd je pa tud vredu. Fajni motorji. Edino avti na posnetkih mi nekak stari delujejo :D Sem rabil nekaj časa, da sem dojel, pred koliko leti je bilo to snemano.

ROKRS8: Menjal sem levo žarnico v zadnji luči, tako da sem pripravljen za 20.8. :-)

lp, gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za kampiranje nimam problema. Mam hektarski travnik zraven hiše. Kar se tiče trase je pa tko: goričko ni tako hribovito kot dolenjska ampak se bom res potrudil. Sin mi je predlagal dober kriterij: tam kjer bom jaz čist usran bo za vas glih mogoče majcen izziv. Definitivno pa če mi uspe organizirat bo to čimmanj po cestah, kolikor se da po gmajni, poleg bo pa še ogled kulturnih znamenitosti. Tam kjer sva se z ženo vozila je bolj povezovalna varianta( če sva bla dva na motorju pa sva se skoz peljala je jasno da tu ni govora o ekstremih) ampak po eni uri nonstop sem bil že kar fajn zmatran in blaten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goričko res ni tako razgibano kot dolenjska ampak z ženo sva bla kar lepo blatna in zmatrana po eni uri vožnje. Sin mi je predlagal da naj se furam in tam kjer bom čist pos.... bo glih tapravo. Ko bom mel malo več terena ogledanega bom pa vzel onbord kamero in vam bom dal semle na oceno, če se strinjate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polow naročiti moraš sam ker moraš tudi nakazati denar naprej. Moraš pa še preveriti membrane če so cele. +50€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ

Moje navdušenje še veddno ni popustilo. Sem bil včeraj malo naokrog, in sem ugotovil, da bi tako bolj izi enduro furico lahko tudi v prekmurju organiziral. Drug teden začnem trasirat (hehehe). Sem imel ženo sabo in je bila hudo navdušena

Hej mojster!

Pred GES nisem niti vedel kje je Pertoča, nisem si pa mislil, da me bo pot tko kmalu popeljala čez vaše kraje.

Zelo lepo je pri vas, lepe vasice, grički so ravno prav razgibani, narava je drugačna kot bi mislil in je je človek vajen v prekmurski ravnici.

Sedaj si navdušil še mene in upam da boš zadevo speljal, da si podrobneje ogladamo in raziščemo vaše lepe skrite kotičke!

Še dokaz da sem bil tam:D

post-9811-127669988385_thumb.jpg

PS:vsa čast kako deleč si se ti še peljal tisti večer iz GES, ko smo bli že tko čist zmatrani.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za en projekt rabim raztezno posodo za hladilno tekočino od super teneretke.

Ima kdo kaj viška?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ

Ni3ous Pa si bil res v prekmurju.

Škoda, da nisi poklical, bi šla vsaj na eno pjačo. Ljudje si predstavljajo prekmurje kot pink ponk mizo, ampak goričko je kar razgibano. Zanima me samo, če si moral kje prijavit srečanje in če si se moral kaj s kom dogovarjat glede trase. Jaz zaenkrat še nimam težav, malo me samo čudno gledajo, ko uletim z motorjem iz hoste v kako blatno lužo ampak ni problema. Bi pa blo verjetno pametno zvedet če se slučajno kak lastnik hoste ne strinja z uporabo vlake v enduro namene, da ne bi blo kakih presenečenj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi te poklical, vendar nisem imal cifre.

Glede vožnje je zakon jasen.

Lahko se prosto voziš po vseh cestah, tudi po gozdnih, vendar se naj ne bi oddaljeval od ceste več kot 50 metrov.

Za gozdne vlake to ne velja. Zna zatežit kak jagr, kaj več pa ponavadi ne, razen če maš modele s kako glasno krosko ko ga večkat nažigajo in gre sosedom ali lastnikom počasi že na živce.

Mi smo napako naredili v nedeljo, ko smo dopoldne raziskovali eno vlako. Je prišel lovc, pa mu ni blo kul, ker smo mu splašli živali, sicer pa ni še nikdar nihče rekel.

Hja smo pozabli, da je v nedeljo dopoldne hosta od jagrov, a bomo vedli za drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte, enim supercam se števec med vožnjo nazaj vrti.

Na avtonetu ima danes 48.000 km in nove gume.

Pred dobrimi tremi leti ko mi jo je šel kolega pogledat in poslikat, je imela pa 61.000 km in tudi nove gume-vendar dunlopke.

Torej je nekdo vmes zbil ca 20.000 km. Verjetno preprodajalec, ki jo je kupil od takratnega lastnika in jo potem že takoj naprej prodajal.

post-50-127693439169_thumb.jpg

post-50-127693440909_thumb.jpg

post-50-127693486639_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil stenere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja številka je v profilu, ni3ous, tolko da boš vedel za drugič. Upam da mi ne bo kdo kaj težil kar se tiče vožnje offroad. Moram pogledat eno fino vlako, ki se pelje skoraj po meji z avstrijo, konča se pa menda na Kugli - najvišjem vrhu goričkega. (da ne bo pomote - zadevščina je enih 400 m nadmorske višine)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Hop rabim tvojo pomoč.

Razloži mi kako se štelajo luči na stjki. Moje so previsoke, pa dolga mi sveti preveč v levo. Moram poštimat, pa nimam pojma kako. Lepo prosim, če se da čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za gor dol za levo in desno luč. Rabiš pa dolg šravfnciger. Za levo in desno pa greš pod masko kjer so luči in jih štelaš s spodnje strani od vilc navzgor, vglavnem dijagonalno od teh šravfov na sliki

post-9108-127823582397_thumb.jpg

post-9108-127823583567_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse nasvete. mi je ratalo, čeprav je bil šrauf za štelanje levo desno čisto stisnjen. sem moral vse razdret, potem je pa šlo. zdaj svetijo tako kot je treba. Imam pa še eno vprašanje. slišal sem, da se da zamenjat žaromete, tako da sta na obeh straneh h4 žarnice. če to drži - kaki žarometi so to in kje bi se jih dalo dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse nasvete. mi je ratalo, čeprav je bil šrauf za štelanje levo desno čisto stisnjen. sem moral vse razdret, potem je pa šlo. zdaj svetijo tako kot je treba. Imam pa še eno vprašanje. slišal sem, da se da zamenjat žaromete, tako da sta na obeh straneh h4 žarnice. če to drži - kaki žarometi so to in kje bi se jih dalo dobit.

Raje si kupi plastične "reducirke" za žarnico H4 je mnogo ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!