Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Desno steklo (ali levo??) je narejeno drugače, samo za dolgo luč. svetlobo drugače lomi.

Od yamahe TDR 125 pašejo gor. ampak jih je treba po normalni ceni najti. Hop je imel srečo in jih je dobil skoraj zastonj :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanimajo deli za xtz 750 super tenere jest mojo po delih prodam motor ma 70tkm feltne z gumam metzeler did ketna + zobniki cca 1500 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanimajo deli za xtz 750 super tenere jest mojo po delih prodam motor ma 70tkm feltne z gumam metzeler did ketna + zobniki cca 1500 km

Hmm pa ne mi reč da si vrgu puško v koruzo.Jaz sem pa mislil da jo boš porihtal. :eek:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če paše levi žaromet na desno in obratno, bi se dal to skombinirat?

V tem primeru bi se pri POLOWu prijavil za žaromete (hehehe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Hoj garda, končno našel čas in pogledal CD.

Hop hvala za prispevek, zanimiv DVD. Te kar vleče da bi mahnil eno od omenjenih tur.

Me pa zanima kakih predelav so bili deležni nastopajoči motocikli. Jasno maska in nekaj zunanjih sprememb. Kaj pa vzmetenje, prenosi, višina motociklov, povišanje krmila itd?

Če kdo ima kaj takih podatkov bi bil vesel.

Ampak ne štekam kaj so gruntal po tistem blatu. Takoj bi moral stran pobrat prednje blatnike, pa kake gume za blato jim tut ne bi škodle. :slap:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Hoj garda, končno našel čas in pogledal CD.

Hop hvala za prispevek, zanimiv DVD. Te kar vleče da bi mahnil eno od omenjenih tur.

Me pa zanima kakih predelav so bili deležni nastopajoči motocikli. Jasno maska in nekaj zunanjih sprememb. Kaj pa vzmetenje, prenosi, višina motociklov, povišanje krmila itd?

Če kdo ima kaj takih podatkov bi bil vesel.

Ampak ne štekam kaj so gruntal po tistem blatu. Takoj bi moral stran pobrat prednje blatnike, pa kake gume za blato jim tut ne bi škodle. :slap:

No kaj naj rečem ni bilo nobenih predelav vsi serijski motorji razen dveh prispevkov kjer je dirka Pariz-Kape town in Pariz-Moskva-Peking kjer so rally varijante Tenere 660 in Super Tenere 850.

Tukaj imate še en link od Tenere motorjev od vsega začetka:

http://www.rallye-tenere.net/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vulkanizerju v Bakovcih pri MS mi je bilo rečeno, da nabavijo kakršnekoli gume. za ceno se je treba pa zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kdo ve če gre na S10 razen pumpe spr. zavor od TDM 850 tudi od TDM 900 ?

Hvala in LP

No ko že sprašuješ od 900-tke ne gre ker je malo širši zaradi 6 prestave lahko pa daš od 900-tke cilinder in bate na 850-tko samo na 4TX motor za ojnico pa ne vem točno bi moral na Angleškem forumu vprašat.

Pridni bote. Grem nas jutri zastopat v Švico na Tenere srečanje.

Roks srečno pa čim manj problemov na cesti:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop hvala za trud ampak se bojim da ti govoriš bolj o agregatih in ne o zavorah ?!Ene STenerce imajo na balanci pumpo od TDM 850 ,ne vem pa če paše tudi od 900.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop hvala za trud ampak se bojim da ti govoriš bolj o agregatih in ne o zavorah ?!Ene STenerce imajo na balanci pumpo od TDM 850 ,ne vem pa če paše tudi od 900.

LP

:headbang: :headbang: :headbang: Sem pa res eno mim "ustelu" :headbang: :headbang: :headbang: .

Mogoče bi ti lahko Stenere pomagal!?On ima če se prav spomnim od 850 gor.Moje mnenje je da probat ni greh saj če ima isti FI balanca bi moralo pasat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malo pozno. bolj slabo spremljam motosvet.

Jaz imam gor od 4TX. Torej druge generacije TDMke 850.

Kable za stikalo za štopluč sem direktno nalotal, ker je drugačen konektor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

hoj!

Koncno mi je ratalo: po vseh predpisih sem pogrnil, tako da sem za letos zaključil sezono, pa še nekaj delov bom nucal. Če ma kdo čist slučajno plastiko za levi bok sprednji in zadnji del in za desni samo sprednji del, potem bi pa nucal še tisto plastiko, ki pride čez armaturko. Lepo prosim, da se mi javi kdor mi lahko pomaga. Mobi je v profilu. Že v naprej se najlepše zahvaljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pertocanec

Samo da si ti OK. In, si že našel kaj delov?

Jaz iščem auspuh pa nič :surrender: bo treba tega poštimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj!

Koncno mi je ratalo: po vseh predpisih sem pogrnil, tako da sem za letos zaključil sezono, pa še nekaj delov bom nucal. Če ma kdo čist slučajno plastiko za levi bok sprednji in zadnji del in za desni samo sprednji del, potem bi pa nucal še tisto plastiko, ki pride čez armaturko.  Lepo prosim, da se mi javi kdor mi lahko pomaga. Mobi je v profilu. Že v naprej se najlepše zahvaljujem

Plastika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!