Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Če boš kaj naročeval, sporoči, bi mogoče jaz tudi kaj.

lp A

Čakam na odgovor iz Romunije! Ko ga dobim, sporočim BP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidim da tale st forum še dela. Po dobrih 2 letih sem spet malce mojo oživil. Samo aku je zanič, drugače pa dela kot urca.

No, ko bo kaj info o poštnini za nosilce za kovčke, pa se kaj beremo... Bi rad vsaj topcase namontiral, če ga že imam... :)

lp vsem, pa dobre furce. mogoče se kje kaj srečamo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidim da tale st forum še dela. Po dobrih 2 letih sem spet malce mojo oživil. Samo aku je zanič, drugače pa dela kot urca.

No, ko bo kaj info o poštnini za nosilce za kovčke, pa se kaj beremo... Bi rad vsaj topcase namontiral, če ga že imam... :)

lp vsem, pa dobre furce. mogoče se kje kaj srečamo :rolleyes:

Vidim, da si iz Gorenjske!? Tudi jaz, tako da sploh ni problema za karkoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod krvavcem... bom naredil enkrat kakšno furco proti kremšnitam...

Ni problema! Mi boš lahko malo razložil kako in kaj vzdrževati ST!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za lepe besede! Trenutno prebiram razne debate po Googlu in našel sem firmo iz Romunije, ki dela Crash bare in nosilce za kovčke! Sam sem jim že poslal mail, saj me zanimajo stroški poštnine do SLO!

Če še koga zanima: http://www.heavyduties.ro/indexe.html

Vsaka čast da si to našel, dej če boš kaj naročaj sem zraven za Crash bare :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast da si to našel, dej če boš kaj naročaj sem zraven za Crash bare :rolleyes:

Danes sem govoril po telefonu z lastnikom firme! Na živce mi gre kadar moram čakati odgovor po mailu, zato sem ga poklical. Tip mi je rekel, da sta bila z bratom čez vikend na furi in da ni bral mailov. Takoj ko jih pregleda, mi bo odgovoril. Povedal mi je, da vse pošiljajo preko pošte in da je poštnina odvisna od teže pošiljke! Nič novega...Je prijazen tip in angleško govori zelo dobro, tako da ni problema s komunikacijo. Na zemljevidu sem malo gledal, kje v Romuniji se firma nahaja in videl sem, da je blizu Madžarske meje. Zato sem malo začel razmišljati, da ko bom v prihodnosti kupoval kovčke in nosilce, bi se kar zapeljal do njih ( cca. 900 km ), kupil in kar pri njih zmontiral. Crash bari niso težki in zato verjetno tudi poštnina ne bo pretirano visoka. Pri kovčkih in nosilcih pa bo zadeva verjetno precej bolj boleča! Ko mi bo tip poslal mail, bom zadevo poročal. V primeru da se ne bo odzval do srede, ga spet pokličem in mu povem nekaj od mame po srbohrvaško! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru da se ne bo odzval do srede, ga spet pokličem in mu povem nekaj od mame po srbohrvaško! :closedeyes:

To bo sigurno razumel he, he :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je Romun odgovoril! Mail in slike njihovih izdelkov si lahko ogledate tukaj:

I am sending you photos with our accessories for XTZ750.

Prices are

70 euro Panniers Rack,

40 euro Top Case Rack

45 euro Crash Bar model Soft

60 euro Crash Bar model Enduro

80 euro Crash Bar model Adventure.

50 euro Center Stander.

Shipping to Slovenia would cost 4,5 euro per kg plus 13 euro tax., so for a crash bar adventure the shipment would cost 44.5 euro.

Our racks are dimensioned and designed for our panniers or soft luggage, you have attached a short movie so that you can see how you can attach and take off the panniers.

We can also provide the pannier mounting system.

Best wishes, Alex

post-31318-0-94492200-1306867881_thumb.jpg

post-31318-0-75706100-1306867887_thumb.jpg

post-31318-0-27272400-1306867893_thumb.jpg

post-31318-0-19660600-1306867899_thumb.jpg

post-31318-0-51451000-1306867905_thumb.jpg

post-31318-0-09246600-1306867911_thumb.jpg

post-31318-0-05194900-1306867917_thumb.jpg

post-31318-0-76047900-1306867925_thumb.jpg

post-31318-0-21407200-1306867931_thumb.jpg

post-31318-0-63734400-1306867938_thumb.jpg

post-31318-0-08909900-1306867944_thumb.jpg

post-31318-0-99011000-1306867950_thumb.jpg

post-31318-0-33395100-1306867968_thumb.jpg

post-31318-0-24115900-1306867974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi mu lahko na mail pošljem tudi posnetek ( film ) kako se kovčki lepo montirajo na nosilce!? Tukaj na forumu ga ne znam prilimati...

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo želi mu lahko na mail pošljem tudi posnetek ( film ) kako se kovčki lepo montirajo na nosilce!? Tukaj na forumu ga ne znam prilimati...

Lep pozdrav

To si pa dober našel, pa še všeč mi je še posebaj Crash Bar model Adventure, to je ta velik če se ne motim. A je Center Stander centralno stojalo za motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saladin tole si pa res dober našel :notworthy:.

Tist taveliki chrash bar se tud men dopade, si bo treba manda kar umislit tole da se ne bom pol :headbang: k bo plastika drobna

Popravljeno . Popravil tucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa dober našel, pa še všeč mi je še posebaj Crash Bar model Adventure, to je ta velik če se ne motim. A je Center Stander centralno stojalo za motor ?

Mislim da je Center Stander centralno stojalo, vsaj tako bi si človek prevedel! Res pa je, da ga na fotografijah nikjer nisem videl! Adventure je verjetno namenjen bolj za Offroad, saj je tam večja verjetnost padca. Sam Offroad ne mislim voziti, zato mi je bolj všeč Crash Bar Enduro!

Se bom pozanimal še za centralno stojalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ST:

Zelo lepo si dubu :OK:.

Zdaj se samo še smej in vozi, vozi.

Jaz moje :wub: ne prodam za noben dnar, pa proti tvoji zgleda kot kup umazanega železa :P.

Am, a ve kdo za kakšno predernjo luč za ST?, ker pri meni se je tisti mehanizam za nastavljanje višine svetlobnega snopa nakako pokvaril (se ne da nič naštimat), ali pa bi prosil za kak nasvet, hvala

Popravljeno . Popravil tucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ST bo ostala pri hiši za vedno! Tudi jaz jo ne prodam za noben denar! Dolgo časa sem iskal primeren motor zase, na koncu pa sem dobil še boljšega in za manj denarja, kot sem računal! Zelo sem zadovoljen!

Kar se pa tiče luči, pa poglej na Ebay-u! Nemškem ali angleškem, je precej robe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil še odgovor za Center Stander ( centralno stojalo :

We have the crash bars on stock and we can send them in a short time the stander will take some time, we have to many orders.

Maybe we will also change a little the design of the stander.

Thank you for advertising us.

Še slike stojala:

post-31318-0-47536300-1307033456_thumb.jpg

post-31318-0-01264300-1307033464_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar mi je odgovoril Romun in:

Shipping to Slovenia will cost 21 euro for a Crash Bar Enduro.

We usually use paypal.

Best regards, Alex

To,da kot način plačila uporabljajo Pay Pal je odlično, saj je to najbolj varen način nakupovanja po internetu! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo izkušnje z Lowering Kit-om?

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330504017652&category=10490&_trksid=p5197.c0.m619

Včeraj v največjem nalivu sem hotel premakniti motor, da naredim v garaži prostor še za avto ( zaradi toče )! Ker teren ni raven, sem stopil v luknjo in motor mi je padel :headbang: . Na srečo brez praske, vendar sem bil moker in jezen kot hudič. Če bi bil motor malenkost nižji, se mi to ne bi zgodilo. Danes sem na Ebayu našel Lowering kit, s katerim lahko motor znižaš za 25mm, ali celo 40mm! Zanima me, če ima kdo izkušnje s to zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali veš, katera slika je za enduro model?

lp A

Pravkar mi je odgovoril Romun in:

Shipping to Slovenia will cost 21 euro for a Crash Bar Enduro.

We usually use paypal.

Best regards, Alex

To,da kot način plačila uporabljajo Pay Pal je odlično, saj je to najbolj varen način nakupovanja po internetu! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje imam za vse lastnike starejših ST! Včeraj sem malo bral garancijski list moje ST in opazilda piše med rubriko koristni nasveti ( KONTROLIRAJTE OLJE NA VSAKIH 250 KM )! WTF!!! To se mi zdi malo too much... Kdaj vi kontrolirate olje, oziroma na koliko kilometrov? Vsakih 250km odstranjevati zaščito, pa šipko ven, pa... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!