Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

lepo pozdravljeni vsi lastniki xtz 750 ST, tudi jaz sem jo nabavil pred kratkim in sedaj prebiram vaše teme ker me zanima precej stvari, veliko sem jih že rešil samo rabil pa bi desni pokrov od sklopke najraje od tdm 850

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale prodaja Yamaho XTZ750 Super Tenere 1991 po delih:

NIKO JAKELJ

Tel.: 04 / 580 - 12 90

Mob.: 041 / 888 - 302

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM GA POKLICAL VEWNDAR PRETIRAVA Z CENO ZA DELE

Odvisno kaj si hotel met od njega, ker kakor sem se jaz z njim menil in mi bo tudi dal ni pretirano.

Pokrov slopke boš pa težko dobil za malo €, ker kakor sem malo gledal po netu sploh nisem nikjer zasledil delov bloka motorja ;)

Popravljeno . Popravil tucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoce kdo viska ali pa ne rabi stranski scitnik?

Potrebujem model od rickycrossa ali pa imitacijo tega,vazno je da ima ojacitev nad hladilnikom,ker morem pritrditi sprednji nosilec za prtljago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoce kdo viska ali pa ne rabi stranski scitnik?

Potrebujem model od rickycrossa ali pa imitacijo tega,vazno je da ima ojacitev nad hladilnikom,ker morem pritrditi sprednji nosilec za prtljago...

-Dobit iz druge roke je "mišn imposibl"

-narediti spodobno zadevo sam = živčni zlom

-kupit od znanih firm:Rickycross,Hepco&Backer..

-kupit od Noname garažnih firm za pol ceneje,pa še vedno lične in kvalitetne izdelke: srbska "Laboratorija"in romunska konkurenca (poglej malo nazaj)...LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Dobit iz druge roke je "mišn imposibl"

-narediti spodobno zadevo sam = živčni zlom

-kupit od znanih firm:Rickycross,Hepco&Backer..

-kupit od Noname garažnih firm za pol ceneje,pa še vedno lične in kvalitetne izdelke: srbska "Laboratorija"in romunska konkurenca (poglej malo nazaj)...LP

Ma tudi rabljeno se da dobit (sem komaj kupu ta sprednji nosilec)

bom pogledal pri Laboratoriji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

danes zjutraj okoli 645 sem (iz avta) srečal nekoga z xtz-jko v Vodicah... No, ni jih ravno veliko, zato sem kar malo :eek: .

A je bil kdo od tuki? Z mojim strojem letos "šparam"... šele cca. 200 km... (ja, dvesto, :whistle: )

saladin: enkrat letos ko bo vreme pa pridem do bleda al pa na zgornje gorenjsko, da pogledava stroje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

danes zjutraj okoli 645 sem (iz avta) srečal nekoga z xtz-jko v Vodicah... No, ni jih ravno veliko, zato sem kar malo :eek: .

A je bil kdo od tuki? Z mojim strojem letos "šparam"... šele cca. 200 km... (ja, dvesto, :whistle: )

saladin: enkrat letos ko bo vreme pa pridem do bleda al pa na zgornje gorenjsko, da pogledava stroje...

lp

To si srečal mene, ko sem šel v službo! Oglasi se, bova kakšno rekla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Je kdo od vas zamenjal žarnice za kaj močnejšega? H4, Xenon itd...? Na Ebayu vidim, da prodajajo Xenon za XTZ750 ST, vendar so baje da prepovedane! Danes sem se pogovarjal z znancem in povedal mi je da je ta stare žarnice kar problem dobiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo od vas zamenjal žarnice za kaj močnejšega? H4, Xenon itd...? Na Ebayu vidim, da prodajajo Xenon za XTZ750 ST, vendar so baje da prepovedane! Danes sem se pogovarjal z znancem in povedal mi je da je ta stare žarnice kar problem dobiti...

Oj!

Kupi od TDR 125 rabljene luči obe sta H4.Iman tako narejeno več ne rabiš je pa ogromna razlika ponoči.

LP Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Kupi od TDR 125 rabljene luči obe sta H4.Iman tako narejeno več ne rabiš je pa ogromna razlika ponoči.

LP Hop

Nimam pojma kaj je to TDR 125!? Kakšen moped? Koliko € pa pridejo te luči?

Popravljeno . Popravil Saladin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma kaj je to TDR 125!? Kakšen moped? Koliko € pa pridejo te luči?

To je tamala Yamaha 2taktna ima pa iste luči kot ST-jka malo na ebay poglej al pa na avtonetu po rezervnih delih ali če kdo prodaja po delih. Jaz sem imel srečo sem jih dobil za 30€ .

post-16721-0-29683600-1314185654_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tamala Yamaha 2taktna ima pa iste luči kot ST-jka malo na ebay poglej al pa na avtonetu po rezervnih delih ali če kdo prodaja po delih. Jaz sem imel srečo sem jih dobil za 30€ .

Oj lej no glej kdo se je zbudil iz "poletnega" sna. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si včeraj malo bolj podrobno ogledal luči na moji ST in vidim, da so H4 že notri. Še na steklu piše Halogen, tako da je izgleda nekdo pred mano že zamenjal luči! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobu stranski scitnik in sprednji nosilec za kufre...

rabljeno oz.novo ampak 2 roke!

Pri Bep'su sem dobil ene zarnice ki so delale res dosti luci,

zal pa so se prezgale zaradi KO reglerja,

tako da sem moral uzet ene druge,ki ne delajo niti 1/2 luci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobu stranski scitnik in sprednji nosilec za kufre...

rabljeno oz.novo ampak 2 roke!

Pri Bep'su sem dobil ene zarnice ki so delale res dosti luci,

zal pa so se prezgale zaradi KO reglerja,

tako da sem moral uzet ene druge,ki ne delajo niti 1/2 luci...

Ali imajo v Bep,su v Udinah kakšne motoristične jakne, hlače in čelade! Mogoče dobre cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imajo v Bep,su v Udinah kakšne motoristične jakne, hlače in čelade! Mogoče dobre cene?

Jaz sem sel u Bep's u Trstu,samo jakne se mi niso zdele kdovekaj...

mislim da je boljsa ponudba pri Louisu

ali pa druge trgovine ki so specializirane za motorje.

Beps ima bolj za avtopremo in cheapautotuning.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje za lastnike Super Tenere 750! Koliko " pumpate " gume na svojih motorjih?

Jaz mam prvo gumo napumpano 2,2 - 2,3 bar, zadnjo pa 2,5 bar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem enkrat zasledil, da ste pisali o porabi in kaj je za zamenjat, da jo znižaš. Moja ST-ka mi pri normalni vožnji kuri več kot 8 litrov in se mi zdi malo preveč.

Hvala za odgovor.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem ogromno o tem problemu na tujih forumih in vsi govorijo, da je potrebno zamenjati EMULSION TUBES v vplinjaču ( fergazerju ). Niso drage, nekaj 10€! nekateri pa spuščajo igle v " Fergazerju ". sam se na to ne spoznam, vendar ko sem potem bral, so bili vsi zadovoljni in jim motor porabi cca. 5-6l/100km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem enkrat zasledil, da ste pisali o porabi in kaj je za zamenjat, da jo znižaš. Moja ST-ka mi pri normalni vožnji kuri več kot 8 litrov in se mi zdi malo preveč.

Hvala za odgovor.

lp A

Se boš moral poigrat z karburotom.

-preveri če so membrane cele,pokukaj proti svetlobi-ne sme biti nobenih luknjic.Če so OK jih samo rahlo namaži z vazelinsko mastjo.Če so KO nabavi nove.Od mame Yame so verjetno 120 eur/kom,od Suzy DR 650(13507-07D01) so pri Kedotu (41454 code nr.)22 eur/kom.

-najverjetneje imaš zlizane "emulzijske cevke".

mama yama 3GM 14141-94 00

najboljše so baje od Factory pro (CRZ EMU 100120K) $56/2kom.So nikljane in bi morale zdržati veliko.

običajno se to nabavi pri Kedotu (28768) 25 eur,skupaj z iglami (33072)pa 57 eur.

Sicer je še boljše igle nabavit kot švicarski kit-Schweizer Abstimmung 60 eur.

Samo nove cevke in igle so mi vrgle porabo iz 8 na 6L.

Pa na koncu obvezno sinhronizirat karburote.

Pa v arhive poglej kdaj so bili ventili štelani..kaj pa verižica?

Pridržujem si pravico do sprememb cen brez predhodne najave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!