Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Kupil sem jih v Radovljici, vendar mislim, da so gume prišle od Jureta Primca. To je tebi bližje...

Ja poznam, bom šel do njega, sem pa bil na njihovi strani, pa jih ponujajo.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop v kateri dimenziji jih imaš ti, ker takih izgleda več ne delajo :closedeyes:

originalne dimenzije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi je ratal.

Kombinacija tehnike in sile ;)

post-9108-0-56215600-1331659820_thumb.jpg

Lahko pa brez problema zamenjaš prvo ali zadnjo gumo

post-9108-0-22522600-1331659877_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te f******. Js svojo brez velikih težav spravim gor. Z nogo se postavim na kratko tačko na štenderju, z levo roko držim belanco v skrajnem levem položaju, z desno pa primem za ročaj prtljažnika. Dvakrat zaniham in hop, je že na mestu. Ti ko si ornk ded sploh ne bi smel imeti težav.

lp A
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te f******. Js svojo brez velikih težav spravim gor. Z nogo se postavim na kratko tačko na štenderju, z levo roko držim belanco v skrajnem levem položaju, z desno pa primem za ročaj prtljažnika. Dvakrat zaniham in hop, je že na mestu. Ti ko si ornk ded sploh ne bi smel imeti težav.

lp A

Kaj pa vem, bom še to probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, bom še to probal

Sem probal od Butnglavca metodo pa mi ne gre, bom obdržal kar mojo metode.

Butnglavc, tebe pa na doping test :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!!!!!!!!!!

Skoraj celo leto me ni bilo nikjer. Zapleti z vozniškim. Sem moral ponavljat vajo, na vsaki strani pa še zima, potem pa ....

Trenutno mam en problemček: ko hladen motor zaštartam potegnem čok - to je jasno ampak ko knof not porinem se pa nič ne zgodi. Obrati grejo u tri fine, potem pa se kar spomne pa sam stopi na mesto. Se ta zadeva da popravit brez silnega razstavljanja motorja, pa v čem je v bistvu sploh problem?

Za odgovor/navodila bom zelo hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal od Butnglavca metodo pa mi ne gre, bom obdržal kar mojo metode.

Butnglavc, tebe pa na doping test :OK:

Strup je v malih flaškah :)

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!!!!!!!!!!

Skoraj celo leto me ni bilo nikjer. Zapleti z vozniškim. Sem moral ponavljat vajo, na vsaki strani pa še zima, potem pa ....

Trenutno mam en problemček: ko hladen motor zaštartam potegnem čok - to je jasno ampak ko knof not porinem se pa nič ne zgodi. Obrati grejo u tri fine, potem pa se kar spomne pa sam stopi na mesto. Se ta zadeva da popravit brez silnega razstavljanja motorja, pa v čem je v bistvu sploh problem?

Za odgovor/navodila bom zelo hvaležen.

Takega problema še nisem imel. Po moje brez razdiranja frgazerjev ne bo šlo.

Strup je v malih flaškah :)

lp A

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!!!!!!!!!!

Skoraj celo leto me ni bilo nikjer. Zapleti z vozniškim. Sem moral ponavljat vajo, na vsaki strani pa še zima, potem pa ....

Trenutno mam en problemček: ko hladen motor zaštartam potegnem čok - to je jasno ampak ko knof not porinem se pa nič ne zgodi. Obrati grejo u tri fine, potem pa se kar spomne pa sam stopi na mesto. Se ta zadeva da popravit brez silnega razstavljanja motorja, pa v čem je v bistvu sploh problem?

Za odgovor/navodila bom zelo hvaležen.

Izgleda ta se ti zaskoči čok.Odstraniti bi bilo treba tank i zračni filter. To je to. Pa malo namazati vodilo od čoka.

Lp Hop

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo Hop!

Kot je razvidno iz priloženega, nisem prodal motorja. Javil se je samo en bebec, ki je ponujal 500 eur, ker on bi ga nucal samo za malo se vozit po hosti, pa ga kao niti registriral ne bi. Bedak. Če bi samo verižmi set prodal pa auspuh, bi več dobil.

Glede čoka - sem se bal da bo kaj takega. Pomeni da bom spet cel dan šraufal. Nima veze. Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo , tudi jaz sem mojo zrihtal in zalaufal.. .ter šel napumpat gume na pumpo... še tankat moram :), preden podražijo benz. In seveda naklepal ene 15 km... Glede gum... pred dvema letoma menjal in ostal na Mitas-kah, in so mi do sedaj bile vedno ok. Razmerje cena in performance je zelo dobro. So pa itak licenca dunlopa, Dunlop Trailmax, kar sem imel prej in praktično razlike nisem opazil (razen pri ceni).... saladin: kava bo... upam da res... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si faca! Oglasiš se vsake pol leta... :D Povej kdaj greva na drink, saj si blizu!? Po prebranem sta z Ravni-jem kar legende glede ST, saj jih vozita že ohoho let! Vsem za zgled! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo Hop!

Kot je razvidno iz priloženega, nisem prodal motorja. Javil se je samo en bebec, ki je ponujal 500 eur, ker on bi ga nucal samo za malo se vozit po hosti, pa ga kao niti registriral ne bi. Bedak. Če bi samo verižmi set prodal pa auspuh, bi več dobil.

Glede čoka - sem se bal da bo kaj takega. Pomeni da bom spet cel dan šraufal. Nima veze. Hvala za info.

Ne sekiraj se preveč vozi jo pa uživaj.Če bo pa kaj večjega za "pošravfat" ti bomo pa že pomagal.Tisti naj si pa raje ATX-a kupi za v "gmajno" hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POŠLIHTAL!!!

Temeljito spihal in namazal vodilo čoka, dol vzel zajlo, jo utopil v olju in zdaj dela ko s puŠke.

Kar se tiče onega bedaka, ta z atx ti je dobra Hop. Pa Še dejansko ga bo dobil za 500 eur (hehehe). Kar se pa prodaje tiče, mora bit že dober razlog za prodajo, pa poŠtena cena pa Še vseen bi mi blo žal tako da sem kar zadovoljen da mi ni ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne prodajat superc men je še danes žal :wallbash: :wallbash: :headbang: :headbang: .L.P ZUPI

Zupi, glih med malco sem se menil s sodelavcem, da bom raje dal oglas dol, da se mi slučajno ne zgodi tako kot tebi. Da slučajno kdo pride in brez glihanja našteje denar. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stenere bolš da ga zbrišeš ker superc za kupit ni več

Zakaj si jo pa prodal? Nuja?

Fora je glih ta da ni blo dobene nuje bolj fora dal sem jo na net pa je šla brez glihanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stenere briši oglas če ne jo boš mogu men prodat :D:010

Zupi hitro po Steneretovo.Al pa kero drugo jo bomo že porihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stenere bolš da ga zbrišeš ker superc za kupit ni več

Fora je glih ta da ni blo dobene nuje bolj fora dal sem jo na net pa je šla brez glihanja

Opla vidim da so se začeli zbujat še dinozavri he, he

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he... ja, superc se ne splača prodajat. Boljš da jo goniš dokler ne počaka... sam je problem, da ne počaka... :naughty:

ja, saladin, res sem na ene pol leta tukaj .. hehe... predvsem zarad familjarnih ipd. obveznosti mam trenutno "precej mal cajta"... ampak se najde kake 2-3 ure za vikend... se bomo zmenil... upam, da enkrat... zdej sem si namontiral še kufer, tko, da ne bi smel bit večjih ovir (kufer sem imel že vsa leta doma, samo nisem imel "paktregarja"... pa sem si zdaj omislil na cnc izrezat en alu nosilec in je ok... stroška vse skupaj 25 €...)...

v glavnem, ta vikend sobota kaže bolje kot nedelja - vremensko, časovno pa imam luknjo takrat ko mularija spi :pos: - to je med 12-15 uro... :) - pa ne se smejat! Bi pa naredu eno rundico na zgornjo gorenjsko - begunje, tržič,... se beremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!