Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Misliš zelo poka al sam malo.Ker če sam malo ni problema drugače pa so mogoče zamazane ali preparele Membrane Air-Cut-Valve

Ja Hop tebe pa dolgo nismo slišali. Poka tako srednje pa a so to tiste membrane z unimi batki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Butnglavc

2. Ravni

3. Rokrs8

4. Stenere

5. Tucko

6. Saladin

7. Pertocanec

8. Polow

9. Ozzie

10. FLY

11. Kodrow

12. Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdej prijavljeni Super tenere-jevci

1. Butnglavc

2. Ravni

3. Rokrs8

4. Stenere

5. Tucko

6. Saladin

7. Pertocanec

8. Polow

9. Ozzie

10. FLY

11. Kodrow

12. Hop

Leta 2005

1 Ozzie

2 climber

3 polž

4 simonsi

5 dravni

6 darel

7&8 bisson & son

Nas je pa več, a so spet začeli delat prve Super Tenere 750?? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Hop tebe pa dolgo nismo slišali. Poka tako srednje pa a so to tiste membrane z unimi batki?

Ni Časa Dravni sem pa tja malo pokikam na forum.Ja to so te z batki mogoče so samo za očistit.Na batkih se naberejo saje.Jaz sem jih letos pozimi očistil so bili črni ko vrag membrane pa so OK.

Lp Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O , HOP IS BACK!!!!!!!!!!!

Imam še jaz eno vprašanje: A se da na stjko namontirat kaka naprava, ki bi kazala količino benza v keslu. Sem pozabil, kdaj sem tankal, pa sem včeraj ostal na cesti s suhim keslom :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še jaz eno vprašanje: A se da na stjko namontirat kaka naprava, ki bi kazala količino benza v keslu. Sem pozabil, kdaj sem tankal, pa sem včeraj ostal na cesti s suhim keslom :wallbash:

Najbolj ziher je da ko se kilometraža bliža 300, da poiščeš kakšno pumpo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O , HOP IS BACK!!!!!!!!!!!

Imam še jaz eno vprašanje: A se da na stjko namontirat kaka naprava, ki bi kazala količino benza v keslu. Sem pozabil, kdaj sem tankal, pa sem včeraj ostal na cesti s suhim keslom :wallbash:

;-) Mislis tole zadevico: http://www.supertenere.sk/f/viewtopic.php?f=4&t=47&sid=5d0469608d666d972cbe2e85a89b95d3

Težko jo bo dobit ne znam Češko

http://www.supertenere.sk/index_regromankulisekcidlorezfuelstr1.htm

Lp Hop

Imam še jaz eno vprašanje: A se da na stjko namontirat kaka naprava, ki bi kazala količino benza v keslu. Sem pozabil, kdaj sem tankal, pa sem včeraj ostal na cesti s suhim keslom :wallbash:

Najbolj ziher je da ko se kilometraža bliža 300, da poiščeš kakšno pumpo :smoke:

Jaz začnem iskat pumpo pri 420km :004:OK:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če bi pa radi še kaj več izvedeli se pa moramo dobit na kakšnem"Kufetu".Pa to čim prej preden stisne mraz.

Lp Hop

Pod to se tudi jaz podpišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še jaz eno vprašanje: A se da na stjko namontirat kaka naprava, ki bi kazala količino benza v keslu. Sem pozabil, kdaj sem tankal, pa sem včeraj ostal na cesti s suhim keslom :wallbash:

Najbolj ziher je da ko se kilometraža bliža 300, da poiščeš kakšno pumpo :smoke:

Za prikaz količine bi bil kar podvig dobit ustrezno pipico z reostatom, sicer pa tega nima veliko bolj modernih in bolj dragih mopedov (Varadero itd)

Se pa dobi pipica z stikalom za vžig lučke rezerve kar je tudi koristno.Sem videl pri Italijanih,bi pa bilo za ugotovit od katerega motorja je oblika pipice enaka.

http://www.clubtenereitalia.it/documenti_club/manuali/montaggio_rubinetto_2.0.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala za info. Ne vem če je glih vredno. Bom najbrž raje dal liter benza v kufer -za vsak slučaj. Je pa zanimivo da tega ne delajo. To, pa avtomatski izklop blinkerja. Zadnjič sem se peljal od Ljutomera do Gornje radgone za nekim tipom, ki je ves čas trdil, da bo zdaj zdaj zavil levo. No ja kakorkoli že izkušnje kažejo da s polnim keslom prevozim 400 km brez problema, če se normalno vozim, torej.... Še en litrček v kufer pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve zakaj xtz neki trokera obrti grejo do 9000 oz do konca crkne ni kontakta nobenga mal akomulator porukaš žice pol pa spet dela neki cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve zakaj xtz neki trokera obrti grejo do 9000 oz do konca crkne ni kontakta nobenga mal akomulator porukaš žice pol pa spet dela neki cajta

Če pride do spremembe z rukanjem žic,potem moraš najprej poštimat te žice.Očisti,pocini,čolnički,termo bužirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Car

  • photo-thumb-1406.gif?_r=0

Objavljeno Včeraj, 07:47

to soboto je na Nanosu pri kmetiji Abram tak mini srečanje "dakarskih legend", velikih endur, če bo kdo kaj mim hodu slučajno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tole smo zgleda... 12 komadov... pred zimo bi blo fino, u soboto pa že (90%) imam piknik...

evo, tkole smo pa raztreseni, vsi razen Xov, ki nimajo lokacije na ms.

st750k.jpg

javite se x-i da vas postavim v prostor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tole smo zgleda... 12 komadov... pred zimo bi blo fino, u soboto pa že (90%) imam piknik...

evo, tkole smo pa raztreseni, vsi razen Xov, ki nimajo lokacije na ms.

st750k.jpg

javite se x-i da vas postavim v prostor :)

A smo razmetani, kot da bi balinal z nami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa naravnost do zahodne meje prestavi.

Sem malo nerodno kopiral obvestilo od Cagive,skratka v temi "grand enduro slovenija" omenjajo to soboto mini srečanje endur na Nanosu (pri Abramu).Če bo vreme in nimate piknikov se lahko zapeljete gor na en kufe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa naravnost do zahodne meje prestavi.

Sem malo nerodno kopiral obvestilo od Cagive,skratka v temi "grand enduro slovenija" omenjajo to soboto mini srečanje endur na Nanosu (pri Abramu).Če bo vreme in nimate piknikov se lahko zapeljete gor na en kufe.

To je pa kar zanimiv predlog :hmm:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

st750k.jpg

posodobil... smo kar lepo reprezentativni po sloveniji.... največ nas je še gorenjcev...

na obali in v spodnjem posavju ni pa nobenega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zemljevid se sprašujem kako je moj moped sploh v prekmurje zalutal. Malce je res hudič se vozit na srečanje čez celo slovenijo skoraj :hmm: . Ampak zgleda pa kar fajn :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!