Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

A je bil kdo gor na Nanosu?

Nekaj nas je bilo.Ob 10h mi Tucko pove za uro in sem se odločil it v hribe.Sprva ni bilo žive duše potem so se pa kar usuli.Par slik je na "grand enduro"

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tako je tole s superteneraši ja. Najprej mora kdo kaj zinit, da potem kdo dva tri dni kaj piše, potem pa spet mesec dni nič. Kaj se nič ne vozite? Moram pošteno povedat : jaz se vozim v službo pa domov pa še po kakih opravkih ampak to je vse po takih poteh, ki jih drugi motoristi očitno ne uporabljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem se na zadnje v soboto peljal 15 km... pa mal po travniku. .hehe..

sem pa v nedeljo 23/9 na AC Ljubljana-Kranj pri Gameljnah videl enega z xtz 750... je fino letel... registracija kot se spomnim kr-n5 in še nekaj,,, kdo je bil? ha!

vozimse pa sam itak premalo - letos sem naredil 1000 km...

Popravljeno . Popravil Ozzie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl si mene, samo mislim, da je bila sobota in ne nedelja. Po kosilu sem se zapeljal do Kopra. Sam sem zaenkrat naredil malenkost manj kot 6000km, pa se tudi sam vozim bolj malo, ker mi čas ne dopušča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem opazil na Super Tenere forumu, pa me zanima, če bi bil kdo za to, da tudi sami damo izdelati Super Tenere majice ( t-shirt )!? Kaj podobnega temu mogoče?

http://www.super-tenere.net/forum/for-sale/51793-super-tenere-ride-for-life-t-shirts

Tip za tole majico hoče 12€ + 7€ poštnine. Pa še to nisem 100%, če ni teh 7€ samo za UK. Tako da če bi bil interes, se lahko dogovorimo in damo izdelat. Več majic je sigurno ceneje. Nisem pa v SLO videl še nikogar, da bi to nosil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok - jaz nisem prijavljen na tem forumu ampak bom zaupal da je v redu. Pa se uniformirajmo.

Kar se vožnje tiče sem pa letos videl samo dve nove tenerejke pa eno superco1200 če ne štejem tistega, kar je bilo na Mirni peči, pa sem nabrenkal že skoraj 11000 letos :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sicer ne vem kako poteka tole tiskanje na majice, vendar mislim, da je tiskarju potrebno prinesti sliko v ne vem kakšnem formatu in nato naprej ni problem. Če bi bila slika problem, bi se osebno zadovoljil tudi samo z napisom Super Tenere itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tiskar rabi vektorsko obliko, nekateri pa to naredijo tudi kar iz slike.

Ko bom imel čas, lahko vprašam na HTZ- ju v velenju. Nekje sem videl reklamo, da imajo potisk na majice za 5 €. Verjetno odvisno tudi od količine.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super izgledajo kakšne dobre barvne kombinacije. Naprimer črna, ali temno modra majica in rumen napis, ali slika... Če bo interes, se lahko dogovorimo. Trenutno smo samo štirje:

1. Polow

2. Butnglavc

3. Pertočanec

4. Saladin

Verjetno bi vsak kupil vsaj 2 različne barve majice, tako da se kar hitro nabere število kosov!?

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Saladin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne vidim majice, sem pa tudi za. če se zmenimo lahko prašam tukaj enega kolega. vektor naredim jaz, potem pa on stiska. kot se spomnim je skupaj z majico enobarvni tisk okoli 8€...Bi bilo fino če kdo prilepi majico s foruma...

lp p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda sa so umaknili tisto spletno stran. Pisalo je Yamaha Super Tenere Ride for Life in tisti beduinski znak... Ga iščem na googlu, pa trenutno še brez uspeha. Kot sem že predhodno napisal, bi meni zadostoval napis, recimo ( Super Tenere - Ride for Life ), lahko spodaj še Slovenia, ali kaj podobnega... Bom še malce pobrskal po netu, če najdem kakšno dobro idejo. V bistvu so važne kombinacije barv ( napis in majica ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena stvar me zanima. Vedno kadar tankam svoj motor, sem živčen, ker traja in traja, da napolnim tisto veliko kahlo. Ker vedno tankam do čepa traja skoraj 5 minut da ga napolnim. Verjetno zaradi prekatov v tanku. Obstaja kakšna finta, da bi lahko natankal hitreje? Vem za tisto luknjico na vratu tanka, vendar baje da s tistim lahko tank samo še bolj napolniš, ne vem pa če kaj hitreje. Posebej zoprno je, če je na bencinski črpalki gužva in ljudje čakajo, jaz se pa jebem... Kakšen nasvet, prdlog...?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena stvar me zanima. Vedno kadar tankam svoj motor, sem živčen, ker traja in traja, da napolnim tisto veliko kahlo. Ker vedno tankam do čepa traja skoraj 5 minut da ga napolnim. Verjetno zaradi prekatov v tanku. Obstaja kakšna finta, da bi lahko natankal hitreje? Vem za tisto luknjico na vratu tanka, vendar baje da s tistim lahko tank samo še bolj napolniš, ne vem pa če kaj hitreje. Posebej zoprno je, če je na bencinski črpalki gužva in ljudje čakajo, jaz se pa jebem... Kakšen nasvet, prdlog...?

Lep pozdrav

1. Tisto luknjico lahko malo povečaš, ampak meni se zdi to brezveze - japonsi so ze vedeli zakaj so zvrtali tolk majhno :grim .

Drugače se pa jaz prav nič ne sekiram ko tankam, bo že potrpel un k je za menoj drugače naj bi se postavil pa v drugo vrsto. Je pa pri šoferjih v glavi, da če se postaviš za motorista boš pa prej na vrsti,

2. Za majico sem tudi jaz interesent.

Popravljeno . Popravil tucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliko beduina imam jaz doma že v vektorski obliki, tk da....

lp A

Če se lahko pozanimaš za izvedbo in ceno bi bilo dobrodošlo. Mislim, da se izplača kupiti majice najboljše kvalitete, pa mogoče kakšne 3,4 različne barve. Moj predlog bi bil recimo črna, temno modra... Napis na temnejši majici, se mi zdi da bi bil živo rumen zelo primeren!? Predlogi, ideje, želje...?

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tankanja tudi meni gre malo na živce, pa ga potem v prvo prestavim pa ga gonim naprej pa nazaj... se mi zdi da se mal pospeši zadeva.... sicer pa jo fino nazaj ven pošprica če narobe pištolo noter nastaviš... :) hehe

Glede majic pride enobarvni tisk na 1 strani majice vse skupaj cca. 6€ na komad barvne majice, če je pa bela majica pa je 1€ ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tankanja tudi meni gre malo na živce, pa ga potem v prvo prestavim pa ga gonim naprej pa nazaj... se mi zdi da se mal pospeši zadeva.... sicer pa jo fino nazaj ven pošprica če narobe pištolo noter nastaviš... :) hehe

Glede majic pride enobarvni tisk na 1 strani majice vse skupaj cca. 6€ na komad barvne majice, če je pa bela majica pa je 1€ ceneje.

To se mi zdi zelo poceni. Odvisno pa je koliko gramska je majica. Predlogi glede vsega so zaželjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tankanjem imamo torej vsi enake težave, tako da zgleda še nobeden ni pogruntal kake dobre finte. Edino kar sem videl je bil nekakšen plastičen čep, ki ga je možakar nataknil na odprtino za točenje (ko plastični pokrov za kozarec za vlaganje) ki je mel na sredi luknjo v velikosti pištole, pol je pa na pumpi nabil pištolo not pa gas. je bil precej hitrejši od mene, ampak žal francoz, tako da se nisva mogla nič zmenit.

Za majce bi bil jaz takoj za. Samo povejte mi kam naj jih pošljem da jih potiskate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kontakt človeka, ki ima majice (160 gr) po 3,25 € +ddv. K temu je treba dodati tisk, za kar pa se je treba prej dogovorit, kaj bi želeli imeti na majici. Enostaven tisk- tekst je bil okoli 0,7 € po majici, ne vem pa koliko je minimalna količina za naročilo.

Če je kdo malo oblikovalca bi bilo fino če bi nekako oblikoval oziroma postavil sliko beduina (imam jaz) in napis na majico. Potem bi lahko šel z željami do človeka, da izdela ponudbo.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO aktualnih cen: Majica bela 2,5 €; barvna 3,3 do 3,5 € (to so približne cene , ker ni imel cenika pri roki.

Tisk: priprava za tisk 25€, tisk na majico 1 €.

Se pravi če vzamemo 50 barvnih majic znese 1 majica 5 €.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!