Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

1. Butnglavc

2. Ravni

3. Rokrs8

4. Stenere

5. Tucko

6. Saladin

7. Pertocanec

8. Polow

9. Ozzie

10. FLY

11. Kodrow

12. Hop

13. Robo

Evo me! :)

xtz 750 1991 z raznimi priboljski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lih narocil na italjanskem forumu distancnike za dvignit ta zadnjo na s.tenerejki...

pa se podaljsano stransko tacko z rostfreja so dali zraven.

upam da pride do konec tedna tako da bomo probali kako gre masinca...

zaradi scitnika motorja mi tika sprednja guma na precko teka.

imam spuscene vilice za 15mm kar se fanj pozna v voznji po cesti, ce pa so luknje mi pa buta v precko...kar ni fanj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO aktualnih cen: Majica bela 2,5 €; barvna 3,3 do 3,5 € (to so približne cene , ker ni imel cenika pri roki.

Tisk: priprava za tisk 25€, tisk na majico 1 €.

Se pravi če vzamemo 50 barvnih majic znese 1 majica 5 €.

lp A

Torej, kar se mene tiče takoj vzamem od vsake barve po 1 ali 2 kosa. Glede napisa, lahko koristimo idejo Angleža, ki je na majice natisnil Super Tenere - Ride for Life. Mogoče bi lahko dodali še ime Yamaha, ali pa Slovenia!? Torej beduin + napis... Vsi ki ste zainteresirani za majice, napišite, ali se strinjate s predlogom, oziroma podajte vašo idejo. Vsak naj napiše tudi koliko majic bi vzel in seveda kakšne barve sploh predlagate ( barva majice in barva napisa ).

Butnglavc, ko se uskladimo glede vsega, se pogovorimo kako in koliko naročiti!

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lih narocil na italjanskem forumu distancnike za dvignit ta zadnjo na s.tenerejki...

pa se podaljsano stransko tacko z rostfreja so dali zraven.

upam da pride do konec tedna tako da bomo probali kako gre masinca...

zaradi scitnika motorja mi tika sprednja guma na precko teka.

imam spuscene vilice za 15mm kar se fanj pozna v voznji po cesti, ce pa so luknje mi pa buta v precko...kar ni fanj!

In kje so slike?? da jo vidmo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike pridejo...upam cimprej!

zdej pocasi bomo dali zimsko vprego, lepo sz plahtico in scitniki za roke od Tucanourbano...

grdo za videt,ampak zelo zelo zelo udobno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkusnje z aftermarket amortizerjem za xtz 750?

je vredno investicije ali naj pustim original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi izgubljam voljo, ker vidim da ni nobenega pravega interesa. Tudi kakšnega predloga, barve, ni nihče napisal. Ne bom več spraševal, ker verjamem, da do kakšnega skupinskega naročila ne bo prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem interesent za nekaj majic, če bodo po taki ceni (okvirnih 5eur).

Tankanje...

S povečano luknjico ni treba tako dolgo čakat, da uspeš tank do konca nafilat, ker mora zrak, ki ga bencin izpodriva, ve čez to majhno luknjico. To je vsa razlika.

Seveda je treba potem ko čisto polno natankaš takoj speljat z bencinske in naredit nekaj kilometrov pred postankom za pir. Drugače začne ven tečt na pokrovu, sploh če je to sredi poletja ali na soncu.

Pa ni treba vrtat, je čisto tanek pleh, s šilom ali kakim izvijačem gre brez problema.

Pištolo jaz med tankanjem držim čisto pokonci tako da pridem čimglobje v tank. Se mi zdi da tako manj šprica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi izgubljam voljo, ker vidim da ni nobenega pravega interesa. Tudi kakšnega predloga, barve, ni nihče napisal. Ne bom več spraševal, ker verjamem, da do kakšnega skupinskega naročila ne bo prišlo.

A mojega PM- ja nisi dobil???

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom rekel takole: jaz bi bil interesent za eno plavo in eno črno z, recimo, rumenim tiskom, Pa če računam še mojo ženo, bi naročil najmanj štiri, če ne še kaj več. (Mam pet otrok, pa se lahko zgodi, da bo kateri hotel met tako majco ko ati pa mama)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom rekel takole: jaz bi bil interesent za eno plavo in eno črno z, recimo, rumenim tiskom, Pa če računam še mojo ženo, bi naročil najmanj štiri, če ne še kaj več. (Mam pet otrok, pa se lahko zgodi, da bo kateri hotel met tako majco ko ati pa mama)

Danes sem govoril z Butnglavcem, tako da lahko povem da se pripravlja osnutek majice, kako naj bi izgledal. Ko bo osnutek izdelan ga bo Butnglavc objavil tukaj, tako da se bo točno vedelo o čem teče debata. Takrat se bodo tudi pobirala naročila. Jasno pa je, da več interesentov nas bo, cenejše bodo majice.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo družba. Kaj je sedaj s tistimi majicami? Butnglavc, če ni kakšen velik problem, mi prosim pošlji vektor grafiko, pa da vidim kaj se da narest. lp.

sicer pa , od srede naprej pa do nasl. vikenda vreme: otoplitev, brez padavin, tako da bo kar za kaokšno furico :)

Popravljeno . Popravil Ozzie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majice:

Oblikovanje končano, dal sem povpraševanje še na eno stran(v soboto). Odgovor pričakujem. Ko bom vedel kaj več, povem cene in prilepim dizajn majice, potem pa lahko iščemo "ugodnejše" variante.

Zaenkrat imam samo .pdf format, vektorski pri oblikovalcu.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majice:

Oblikovanje končano, dal sem povpraševanje še na eno stran(v soboto). Odgovor pričakujem. Ko bom vedel kaj več, povem cene in prilepim dizajn majice, potem pa lahko iščemo "ugodnejše" variante.

Zaenkrat imam samo .pdf format, vektorski pri oblikovalcu.

lp A

prilimaj en preview,...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozzie je tudi še živ!!!

Sem glih planiral kako bom za vikend odkruzal do velenja, kjer imam seminar. Upam da bo vreme res zdržalo. V zvezi z majicami - preview bi bil res ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!