Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Prodam vse tri kufre z nosilci, koliko je to vredno? Malo butasto, ampak vsaj 4 leta se že nisem zanimal za cene Alposa in nosilcev.

st4.png

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš hudiča. Ko sem mel dnar in sem tole nucal te pa ni bilo nikjer :wallbash:

A to si mislo ( beri spodaj drobni tisk he, he)

post-9108-0-15106100-1352755507_thumb.jpg

post-9108-0-73852100-1352755586_thumb.jpg

pertocanec sem se moral mal pohvalit

Drugače si to sam narediš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje maš pa crash bare ?

lp A

Ah te slike so nastale pred montažo crash bar-ov, tako da ne se bat jih še imam samo kaj ko sedaj vse skupaj " čaka na naslednjo sezono" :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si mislil, da je self made. Obstaja kak načrt al pa kaj? Kako so stranski kufri pritrjeni na nosilec?

Evo ,upam, da slika vse pove

post-9108-0-26483600-1352833414_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile ploščati kosi (predvidevam) aluminija so pa pršraufani, netani ali lepljeni? Kolko bi bila nosilnost takegale kufra, glede na to, da je kufer narejen iz dokaj tankega aluminija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile ploščati kosi (predvidevam) aluminija so pa pršraufani, netani ali lepljeni? Kolko bi bila nosilnost takegale kufra, glede na to, da je kufer narejen iz dokaj tankega aluminija.

Ja ti kosi so zanetani. Ravno zaradi tega ker so kuferji narejeni iz tankega aluminija sem naredil dva prečna alu nosilca ( gresta po celi dožini kovčka isto zanetana ), kakšna nosilnost je sedaj pa ti ne bi znal povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje, po nekaj časa spet na netu,... . Zdajle sem šele videl tiste majice od saladina. zgleda ok. A ste že naročili in zrihtali a je še to v špilu? Jaz vzamem 2 komada M size različnih barv (nima velike veze barva) če je po cca. 5€.

No, če še nisem prepozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je malce zapletla, ker Butnglavc zaradi službenih obveznosti ne more zadeve zrihtati. Ker sam osebno ne poznam nikogar, ki se ukvarja s tiskanjem majic, sem danes poiskal nekaj podjetij na internetu in jim poslal povpraševanje. Predvidevam da bom jutri dobil ponudbe in tiste najbolj ugodne bom posredoval tukaj na forumu. Vsekakor je bila moja zahteva kvalitetna majica, barve ( temno modra, črna in bela ) ter z rumenim, oranžnim in črnim tiskom.

Povprašal sem tudi za ceno, če bi bil napis obrobljen z drugo barvo, tako da pride bolj poudarjen. Skratka, če bodo ponudbe normalne in ne predrage, se bomo lahko začeli pogovarjati glede naročila. Moje povpraševanje sem poslal za količino od 100-120 kom., saj je za večje kolilčine boljša cena. Če vsak kupi nekaj majic, bomo hitro pri 100 kom.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sami nosilci so pa v principu dost enostavni a ne? Mislim - če zna človek švasat se jih da nardit

Ja pa rezat pa kriviti tudi he,he

Glede majce je meni tudi všeč, kaj če bi naredili še našitke oz našitek za na jakno za na hrbet

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede našitkov sem ravno včeraj razmišljal, ker sem našel podjetje ki jih izdeluje. Verjetno ni tako drago kot kakšne majice. Glede majic pa sem dobil 2,3 ponudbe ki so kar spodobne, vendar sem povpraševal za 100-120 kom. Glede na slab odziv forumskih kolegov bomo težko prišli do številke 30, kaj šele več...

Verjetno so našitki res boljša ideja in tudi bolj univerzalni. Našitkov z lahkoto naročimo recimo 100 kom, saj jih lahko našiješ praktično povsod, cena pa ne sme biti pre visoka. Lahko napišete kakšne predloge za našitke, pa bomo povprašali za ponudbo!

Eden od predlogov je lahko samo SUPER TENERE, mogoče še SLOVENIA spodaj!? Recimo tole kar imajo Švicarji mi je zelo všeč, samo da bi namesto švicarske zastave lahko dodali našo!? Skratka napišite vaše predloge, pa bomo zrihtali nekaj...

Lep pozdrav

post-31318-0-21629900-1353177197_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sem našel na netu in on bi nam lahko naredil našitke.

http://www.modrinjak.com/

Ja samo sedaj spet ideja za našitek, spet ideja... oz. vse iz začetka

Pa si ga vprašal za majce (modrinjak-a) ta jih tudi dela http://www.sitotisk....logi/jakne.html

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem dobil dve bolj ugodni ponudbi. Ostale ki so dražje ne bom objavljal:

Pozdravljeni,

glede izbire majic vam svetujemo majice Gildan GI4100 Premium cotton, gre za 185g majico, ki je odlično obdelana.

Cena majice pri naročilu 100-120 kom. je 2,1 EUR+DDV za barvno in 1,9 EUR+DDV za belo majico

V primeru, da se na majice tiska ena grafika, je cena A3 enobarvnega tiska 0,9 EUR+DDV/kom. pri količini 100-120 kom.

V kolikor se tiskajo različne grafike se cena tiska spremeni.

Strošek vsake menjave barve tiska je 10 EUR+DDV.

Cena dvobarvnega tiska A3 je 1,6 EUR+DDV/kom.

Cena morebitne dostave po Sloveniji je 15 EUR+DDV.

Za morebitna vprašanja in informacije smo vam na voljo na elektronski pošti in na spodnji tel. št.

Pozdravljen !

Glede na vaše povpraševanje vam priporočam zelo kvalitetne majice Sols Imperial, 180 g, bela majica stane 2,40 €, barvne pa 3,20 €. Te so glede na kvaliteto cenovno najbolj ugodne. Prav tako so zanimive majice B&C,Exact, 190 g, cena je 2,84 €. Če želite oprijete majice mi sporočite, vendar so dražje.

Tisk na majice v eni barvi, do višine 30 cm, stane 1.25 €, v dveh barvah pa 1.55 €.

DDV ni vračunan.

Za vse ostale informacije sem vam na voljo.

Za našitke za enkrat še nisem spraševal!

Popravljeno . Popravil Saladin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraševal sem za količino od 100 -120 kosov, zato bi bila cena pri manjših količinah večja. Koliko bo interesentov pa bomo videli kmalu.

Torej, od danes naprej bi lahko začeli izbirati informativna naročila za T-shirt, tako da bomo vsaj okvirno videli koliko je zanimanja. Naj vsak, ki ga majice zanimajo vpišejo v spisek, kakšne barve in koliko kosov. Za začetek bi tiskali na dve barvi ( blue royal - modra in črna ) z rumenim tiskom!

Saladin

Črna 2 x

Modra 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil še ponudbo za našitek SUPER TENERE ( rumene barve )

našitek cca. 10 cm:

1 kos: ......................... 5,00 EUR / kos

5 kosov: ..................... 4,00 EUR / kos

10 kosov: .................. 3,00 EUR / kos

50 kosov: .................. 2,00 EUR / kos

100 kosov: ................ 1,50 EUR / kos

500 ali več: ................ 1,00 EUR / kos

cene ne vsebujejo DDV.

Popravljeno . Popravil Saladin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!