Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Poglej ključavnico, kontakte, lahko se je katera od žic razdvojila.

vse sm preledu samo kjučavnico ne znam rastavit da bi pogledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko daš kontakt mora obratomer malo "trznit" pa temperaturni kazalec se malo premakne.Če ni nič :jezen Voltmeter v roke pa merit,kaj naj drugega rečem.Od Akumuatorja naprej.

vse sm preledu samo kjučavnico ne znam rastavit da bi pogledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko daš kontakt mora obratomer malo "trznit" pa temperaturni kazalec se malo premakne.Če ni nič :jezen Voltmeter v roke pa merit,kaj naj drugega rečem.Od Akumuatorja naprej.

temperaturni kazalec se premakne potem pa hitro spet pade nekje je premal napetosti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si zrihtal in če si napiši malo kaj je bilo narobe?

ja sm včeraj od akumolatorja + žica med varovalko slab kontakt,slab + kabel na novo sm napeljav plus in varovalko zalotal in dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam da ti je ratal :OK:

ja sm včeraj od akumolatorja + žica med varovalko slab kontakt,slab + kabel na novo sm napeljav plus in varovalko zalotal in dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, evo, novo leto je tu... mislim nova sezona... danes sem po oktobru spet kresnil motor. in pazi: sem mislil, da bo vrtel v prazno, da bo krehal ipd...ampak je bilo kot da bi se včeraj vozil... no nekaj sekund je laufal samo po enem cilindru, kar pa je normalno...

nato sem naklepal 35 km... asfaltnih pa kakšne dva makedama... upam, da se letos kaj srečamo in da mi zdravje bolje služi... :) lp in srečno moto sezono vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, evo, novo leto je tu... mislim nova sezona... danes sem po oktobru spet kresnil motor. in pazi: sem mislil, da bo vrtel v prazno, da bo krehal ipd...ampak je bilo kot da bi se včeraj vozil... no nekaj sekund je laufal samo po enem cilindru, kar pa je normalno...

nato sem naklepal 35 km... asfaltnih pa kakšne dva makedama... upam, da se letos kaj srečamo in da mi zdravje bolje služi... :) lp in srečno moto sezono vsem

Jaz tudi danes pržgal po  šestih in več mesecev, začuda od druge :mellow:. A je bil danes kakšen posebni dan al pa so hlapi bencina v zrak :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem končno menjal verižni set.Sramota koliko km je ST morala čakat na ta dogodek!

Ampak danes je za marsikoga že  umetnost preživeti pri dveh mopedih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem končno menjal verižni set.Sramota koliko km je ST morala čakat na ta dogodek!

Ampak danes je za marsikoga že  umetnost preživeti pri dveh mopedih.

 

Kje si ga kupil in kolko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si ga kupil in kolko?

V Italiji in Nemčiji se dobi po netu  za 100eur,s poštnino kakih 110-120.

Pri nas hočejo 160! ker sem rabil nujno sem se scenkal za 150.Predvidevam da dobi naš trgovec robo za kakih 60-70 eur,tako da kar lepo služijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop ne obupat,to se lepo povari in ojača in bo teklo še 10 let.Gre za eno od tipičnih bolezni tega mopeda,običajno pride do izraza prej če voziš sopotnico in prtjago in/ali  pri terenskem mučenju.Zadevo se da enostavno rešit.

Tudi jaz sem občasno v dilemi ali vzeti kak nov moped namesto ST.

In kakšne so opcije če se ne valjaš v denarju?Načeloma noben enocilindraš ni za (dolga) potovanja,pri večini trpi voznik in moped.Izjema je  kak BMW ali XT 660Z,rabiš kake tri- štiri jurje in nikoli se ne boš peljal kot z tvojo STjko.

In potem imaš dvocilindraše:cukček 800 GS,1200 GS,XT 1200 Z,KTM ADV.....cena pa se hitro podvoji-potroji.

Povej če sem spregledal kako ugodno in poceni resno zadevo?

Lahko si frustriran zaradi teh razpok na starini,ampak kako se počutijo šele lastniki  modernih in dragih mopedov ko jim grejo kolesni ležaji ali ležaji krmila pri 30KKm !?Misliš da je lažje popravljat senzorje in elektroniko?

Hudič je danes biti motorist..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozzie maš prav sem vas sam mal "našponal" :grim  .Je ne dam.To je moja ljubezen iz najstniških let.Sem gledal vsako etapo ko je bil Paris Dakar.

 

 

Je že v kup.več slik sledi kasneje

 

 

Lp Hop :OK: 

post-16721-0-27027600-1366029907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop ne obupat,to se lepo povari in ojača in bo teklo še 10 let.Gre za eno od tipičnih bolezni tega mopeda,običajno pride do izraza prej če voziš sopotnico in prtjago in/ali  pri terenskem mučenju.Zadevo se da enostavno rešit.

Tudi jaz sem občasno v dilemi ali vzeti kak nov moped namesto ST.

In kakšne so opcije če se ne valjaš v denarju?Načeloma noben enocilindraš ni za (dolga) potovanja,pri večini trpi voznik in moped.Izjema je  kak BMW ali XT 660Z,rabiš kake tri- štiri jurje in nikoli se ne boš peljal kot z tvojo STjko.

In potem imaš dvocilindraše:cukček 800 GS,1200 GS,XT 1200 Z,KTM ADV.....cena pa se hitro podvoji-potroji.

Povej če sem spregledal kako ugodno in poceni resno zadevo?

Lahko si frustriran zaradi teh razpok na starini,ampak kako se počutijo šele lastniki  modernih in dragih mopedov ko jim grejo kolesni ležaji ali ležaji krmila pri 30KKm !?Misliš da je lažje popravljat senzorje in elektroniko?

Hudič je danes biti motorist..

To maš prav Fly jo ni čez Superco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ga v soboto po nekaj mesecih kresnil in je vžgal v drugo. Skratka, bil sem tako presenečen, kot da bi se dan prej vozil. Motor teče v 0. Imam nove Iridium svečke in mislim da je tudi zaradi njih vžgal BP. V soboto še nove jeklene zavorne cevi gor in električno vtičnico, potem pa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako vsa zahvala gre Vegi-ju ki mi je tole zadevico rešil :notworthy: .

 

Pa še par fotk (se ne vidi bog ve kaj!!)

 

 

Danes po 120-ih km

 

 

Lp Hop

post-16721-0-85761800-1366048874_thumb.jpg

post-16721-0-29277800-1366048889_thumb.jpg

post-16721-0-08863800-1366048904_thumb.jpg

post-16721-0-45986500-1366048914_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pa res prodal ST in sem vzel od sodelovca 1200 bandita razlika je ........ velika

No to pa bodo dirke. :OK: Sam ne po makadamu :blush:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pa res prodal ST in sem vzel od sodelovca 1200 bandita razlika je ........ velika

A je bila tvoja tista bela na Avto netu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!