Skoči na vsebino

Vam najljubši blogi?


SiR

Priporočene objave

Kaj so "blogi"?? :whistle: :?

tut na motosvetu jih najdeš, če klikneš na pomenljivo besedo "Blogi" v čist zgornji vrstici te strani (poleg je "Galerija").

Rat

/sej s kratko pavzo za reklame nisem šla čez mejo dobrega okusa, ne?/ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/sej s kratko pavzo za reklame nisem šla čez mejo dobrega okusa, ne?/ :hmm:

Motosvetovo storitev pa ja lahk reklamiraš na motosvetu ... lahk tut napišeš "Ljudje, klikajte oglasne pasice :-)" :)

PS: Dober okus, kaj je to? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovo storitev pa ja lahk reklamiraš na motosvetu ... lahk tut napišeš "Ljudje, klikajte oglasne pasice :-)" :)

khm, sm misnla, da se bi se to lahko bralo, kot da oglašujem svoj blog, heh, heh. pa sej veš, sebe ne smem preveč hvalit, da si ne bodo drugi misnli, da sem prepotentna.

PS: Dober okus, kaj je to? ;)

mnogo (mojih) zapisanih besed je precej ohlapnih, da puščajo prostor za to, da si mislite/mo, da me/se razumete/memo. zavoljo miru pač. in dober okus je nekaj, kar mam jaz, ti pa ne. in obratno. dokler pa dopuščava možnost, da ga imava oba, je vse OK, ne res? ah, jaz grem rajš na en kuhan vin, ko jebe bloge. al pa tut kej čist druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Blog katerega link sem dobil tu nekje na motosvetovem forumu, obvezno ga začnite brat na začetku. Tistim, ki jim ne gre naš bivši jezik ne gre najbolje bo malo teško, mislim pa, da prevodi v druge jezike že delujejo !

Toplo priporočam, ker je v njem v vsej realnosti opisano vojno brezumje vseh strani !

http://boreokoociju.blogger.ba/

Srčno upam, da se kaj takega pri nas nikdar ne zgodi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!