Skoči na vsebino

Mejkap 2 - Ženski rock bend


Priporočene objave

pirko - ma ne ti meni, če ptujske veselice preživiš, bi kaj takega tudi  :devil:

:grrr Za ptujske veselice grem jaz na hitro v omiljen lokal na 8-10 expresnih :beer1:, da lahko potem v miru zaspim. :grim Ker mi skoraj direkt pod bajto hozntregarji špilajo, pa pijani kmeti se tepejo pa z ravno tako pijanimi babami se kregajo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slabše smo fukali in še bolj grozno muziko poslušali. sicer me ne bo, ampak z pravo količino piva in družbo motoristov se bo ziher dalo preživet.  :P

pirko - ma ne ti meni, če ptujske veselice preživiš, bi kaj takega tudi  :devil:

Sam pervy teb je pa vsak žur isti........deset pirov v riti.......družba motoristov.......zakon :D

No sej pr men je dokaj podobn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa puznam enga k je z eno hodu :yea1:

:D

:zzz:

Jest poznam enga k je poznal enga k je rekel da pozna enga k je z eno hodu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so slike?

:)

Nič slikic... nism mel fotke s sabo.. je blo pa fajn.. če povzamem me je še najbolj spominjalo na kak študentski žur (če odvzamemo "zvezdnike med občinstvom").

Blo je ene 20 "slavnih" iz "estrade" in ostali - predvidevam - bolj kot ne lokalci. lokal natrpan, deklce pa so večiiiiinoma razne priredbe igrale (od Mansona do Madone - Material girl) - seveda samo rock priredbe. :yea2:

so me prijetno presenetile.. (samo kitarist ni bil ravno po mojem okusu. mislim da bi morale najt kako kitaristko - sej se je vživel, sam je na trenutke deloval, kot da je prepričan, da je SteveVai in Hendrix v enem) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pri seksu ne uporabljate čepkov za ušesa? Tadej lahko tu bogato svetuje :P

V nekem določenem topicu smo pač podali svoja mnenja glede zaščite pred hrupom v čeladi. Vsak je pač po svojih najboljših "močeh" in znanju prispeval k rešitvi problema.... Za razliko od drugih topicov, ki so večinoma brez repa in glave, smo prišli do določenih zaključkov oz. rešitev. Nekomu se zdi to uporaben nasvet, nekomu pa je to smešno, tretji spet to poveže s svojimi spolnimi fantazijami....

Prišla bo zima, potem bo spet prišla pomlad, spet bo potrebno pisati in svetovati o pripravi motocikla na sezono - tako kot vsako leto. Upam, da ne bo spomladi kak wanna be "motoristični" novinar mogoče prav v topicu o protihrupnih čepkih dobil kake inspiracije in gradivo za preplonkat za "svoj" članek.

In tole ne govorim kar tako na pamet, ker to se je že dogajalo, pol smo pa brali opravičila po revijah.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest poznam enga k je poznal enga k je rekel da pozna enga k je z eno hodu :grim

sam sm jst hudejši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla bo zima, potem bo spet prišla pomlad, spet bo potrebno pisati in svetovati o pripravi motocikla na sezono - tako kot vsako leto. Upam, da ne bo spomladi kak wanna be "motoristični" novinar mogoče prav v topicu o protihrupnih čepkih dobil kake inspiracije in gradivo za preplonkat za "svoj" članek.

In tole ne govorim kar tako na pamet, ker to se je že dogajalo, pol smo pa brali opravičila po revijah.

Če bom jaz kaj o tem pisal, bom napisal "Tadej pa svetuje topato..." ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!