Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Opa, tudi k menji je prišel katalog in seveda bon za 10 eurov.

No pa gremo zapravlat v Graz.

Je pa Luis firma 1A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast iščem KNOX Handroid Rokavice pa nevem kam sem opazil da jih imajo takoj tja.... :)

knox handroid imajo tudi v zagrebu moto-oprema.hr, trenutno na zalogi črne in črno-bele, bele dobijo spomladi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje, kako je z menjavo opreme v lojzetu? Septembra ali oktobra mi je punca tam kupila samonapihljivo blazino, ki sem jo dobil za božič, pa sem ugotovil, da ne dela. Poleg tega je tudi premajhna. Jo bodo še zamenjali? Nikoli uporabljena, račun spravljen. V torek ali sredo grem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje, kako je z menjavo opreme v lojzetu? Septembra ali oktobra mi je punca tam kupila samonapihljivo blazino, ki sem jo dobil za božič, pa sem ugotovil, da ne dela. Poleg tega je tudi premajhna. Jo bodo še zamenjali? Nikoli uporabljena, račun spravljen. V torek ali sredo grem gor.

Zamenjajo brez problema, naredijo pa tudi dobropis, če ni mogoča zamenjava oz. nimaš kaj za kupit.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje, kako je z menjavo opreme v lojzetu? Septembra ali oktobra mi je punca tam kupila samonapihljivo blazino, ki sem jo dobil za božič, pa sem ugotovil, da ne dela. Poleg tega je tudi premajhna. Jo bodo še zamenjali? Nikoli uporabljena, račun spravljen. V torek ali sredo grem gor.

kako ne dela? ventil ne tesni ali se "prepocasi" napihuje? ali je predrta?

drugace zamenjava kot zamenjava - roba in racun. ce je nerabljena zadeva ne bi smel biti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se ne zgodi! Ostane prazna, ne glede na položaj ventila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se ne zgodi! Ostane prazna, ne glede na položaj ventila

jst sem eno kupil in v navodilih piše da če v prvo ne gre sama, da jo morš napihnit. in sem jo.

od takrat dela kot mora

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je, da, če piham vanjo, gre ves zrak ven. Razen, če bi jo moral na kompresor priklopit, da bi bil hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz dobil...bon je pa treba ponucat do 13. februarja :notworthy:

Jaz pa nisem dobo kataloga :( Pa mam louis kartico pa sem naročen na to čudo. Jutri grem pa vseeno gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem eno kupil in v navodilih piše da če v prvo ne gre sama, da jo morš napihnit. in sem jo.

od takrat dela kot mora

lpm

Sem šel v Louisa in so mi brez problema zamenjali blazino. Mi je pa prodajalec rekel, da je on zase ne bi kupil. Sem jo doma sprobal in je vse šlo OK, samo na koncu jo je bilo treba dopihnit, da je bila res trda. Zjutraj sem jo pogledal in se je spraznila skoraj do meje kot se sama napihne. Pa ni nihče ležal na njej. Očitno res velja, malo denarja malo muzike.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V soboto in nedeljo imajo 'ogrevalni' popust do -20%. A kdo ve, bodo imeli tudi v začetku marca podobno akcijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo imajo 'ogrevalni' popust do -20%. A kdo ve, bodo imeli tudi v začetku marca podobno akcijo?

Lani sem dobil bon za 15% tudi v začetku Marca (Začetek sezone). Pa 10% za konec marca, Pa 15% sredi maja. 10% v začetku julija. Pa spet 15% za indijansko poletje v začetku septembra.

Pa še kaj proti koncu leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, tudi k menji je prišel katalog in seveda bon za 10 eurov.

No pa gremo zapravlat v Graz.

Je pa Luis firma 1A.

Bon se lahko vnovči samo ob nakupu nad 50 EUR (če slučajno kdo ni opazil... .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo iz LJ ali okolice do Luisa, se priporočam za katalog.

Že vnaprej hvala in :beer1: pri Vaških ali kje drugje sledi :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ga lahko dam. Imam enega viška

Najlepša hvala za katalog in prijetno družbo.

Lep pozdrav !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!