Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Jaz pa tudi...tak da če vidite srebrno škodo octavio s sg tablicami lahko pridete pozdravit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk kdo tele http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=525&wgr=221&list_total=34&anzeige=0&page=3&artnr_gr=10025363 torbe prnese, placam, pa se kako pivo viska pustim :) sam ce kdo zalozi ?

Vidim, da si blizu mene. Lahko se jutri (v soboto) do desetih ali enajstih oglasiš v Ljubljani, daš denar pa jih dobiš v nedeljo. Grem tako ali tako v Domžale. Moj telefon na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk kdo tele http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=525&wgr=221&list_total=34&anzeige=0&page=3&artnr_gr=10025363 torbe prnese, placam, pa se kako pivo viska pustim :) sam ce kdo zalozi ?

Si upam rect da jih ne bos dobil, do sedaj se vsako stvar ki je mela oznako

Restposten niso mel u stacun. Ampak upanje umre zadnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si upam rect da jih ne bos dobil, do sedaj se vsako stvar ki je mela oznako

Restposten niso mel u stacun. Ampak upanje umre zadnje ;)

Jaz bi reko da skoraj 100% nimajo tam, ker pod artiklom piše...citiram

Hinweis

Bitte bedenken Sie, daß Restposten schnell ausverkauft sein können, insbesondere dann, wenn es sich um eine extreme Preissenkung und dazu noch um gängige Konfektionsgrößen handelt. Die Bestände werden im Internet werktags von 7.00 bis 20.00 Uhr stündlich aktualisiert, das gibt Ihnen eine hohe Sicherheit bei der Verfügbarkeit der Produkte.

Restposten sind nicht in den Filialen erhältlich!

Tak da te stvari je potrebno preko neta naročit :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma to drži, ampak določene artikle se da včasih še vedno dobit tudi v trgovinah, kljub oznaki restposten.. Le izbira številk ponavadi ni ravno najboljša. Če imaš srečo, se lahko zgodi, da bodo še kakšne torbe, drugače bo treba pa prek neta naročil. Po novem je menda poštnina samo 10€, tako da se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Louisu, kupil nove škorenjčke :yea2: . Sem vzel še dva kataloga, tako da, če še kdo rabi naj pove. Sem videl tudi srebrno octavio s SG registracijo, voznika pa ne tako, da :beer1: drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dobil na dom po pošti louis katalog 2011 priložen je bon za 10 eur in pa posvetilo vsee lepo napisano v slovenščini :worship:

zgleda da so v loisu spregledali da smo slovenci dobri kupcis

kaj si ta katalog naročil na uradni strani LOUISa ali se ga da tudi preko TRGa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročiš v Predstavnik Louis v SLO in ni nič poštnine ;-)

Mal te moram popravit. citat trgovca "Stroški poštnine so minimalni, glede na naročilo znašajo od 0 do 4.95 EUR, največ pa do 9.95 EUR."

tko, da .....:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal te moram popravit. citat trgovca "Stroški poštnine so minimalni, glede na naročilo znašajo od 0 do 4.95 EUR, največ pa do 9.95 EUR."

tko, da .....:unsure:

V Ljubljani dvigneš osebno in je ista cena kot v Lujzu ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi natančen. Tudi davek se razlikuje za en procent, pa še točke dobiš na kartico.

Za mene osebno je boljše, da stvar primem v roke tako, da čez obisk ga ni.

ps Drwo ju3 greva??????

Popravljeno . Popravil blackaces
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj veš da ne morem :headbang: ker grem smučat (ju3 bo cca 14stopinj ampak moja je trmasta kot :devil:)

Mare mi je pravkar poslal sms da je šlo čez dučeja danes 25l ?!? Jaz pa zaprt na Bledu!!!!!!:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal te moram popravit. citat trgovca "Stroški poštnine so minimalni, glede na naročilo znašajo od 0 do 4.95 EUR, največ pa do 9.95 EUR."

tko, da .....:unsure:

Glede Trg d.o.o. je zgoraj navedeno glede poštnine držalo samo na začetku. Sedaj že precej dolgo ne zaračunajo nič poštnine, ne glede na to kaj naročiš. Vsaj po mojih izkušnjah ne, pa sem že kar par stvari naročil preko njih, tudi za druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani nabavo prit TRG-u LOUIS prevleko za motor in si mi normalno kasirali PTT priblizno 5€. Se ne spomnim točnega zneska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani nabavo prit TRG-u LOUIS prevleko za motor in si mi normalno kasirali PTT priblizno 5€. Se ne spomnim točnega zneska.

Pa saj to objavljajo na svoji spletni strani. Če nekomu ne računajo ma pač srečo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!