Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Meni niso računali poštnine ne za Touratech ne za Louis-a (sem pa robo prevzel v trgovini). Ko sem preverjal po telefonu ni bilo nikoli govora o kakšnih dodatnih stroških (cena iz kataloga je končna, + - kakšen cent na račun razlike v davku) .

lp

Franc

Popravljeno . Popravil franc
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni niso računali poštnine ne za Touratech ne za Louis-a (sem pa robo prevzel v trgovini). Ko sem preverjal po telefonu ni bilo nikoli govora o kakšnih dodatnih stroških (cena iz kataloga je končna, + - kakšen cent na račun razlike v davku) .

lp

Franc

Verjetno govoris o štacuni v Sloveniji. Vcasih so ble cene kakih 10% višje kot v Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno govoris o štacuni v Sloveniji. Vcasih so ble cene kakih 10% višje kot v Avstriji.

Moja praksa:

Naročim robo iz Louisa preko TRG. d.o.o.

Ko roba pride, me obvestijo preko SMS...enkrat tedensko grem itak v Ljubljano in jo osebno dvignem. Cena...ista kot v katalogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno govoris o štacuni v Sloveniji. Vcasih so ble cene kakih 10% višje kot v Avstriji.

Ne vem katero trgovino imaš v mislih, ker je bilo kar ene par takih, ki so kao neposredno posredovali iz Louisa (ta uradne trgovine v Slo nima), vendar če je govora o Trg d.o.o. so cene že od samega začetka iste kot v katalogu. Razlike so lahko le pri nekaterih artiklih, ki jih ne naročiš preko kataloga, ampak greš k njim v trgovino in jih kupiš s police. Tam je lahko cena nekoliko višja, pa še to navadno ne višja od redne kataloške cene, mogoče le od trenutne mesečnih akcij, ki sicer veljajo v Louisu. Prav tako je lahko na začetku k ceni nekaj dodala poštnina (do 10€), ampak kot sem že zgoraj omenil, po mojih izkušnjah poštnine ne zaračunavajo več.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj to objavljajo na svoji spletni strani. Če nekomu ne računajo ma pač srečo.

lp

Da nebo kdo mislil, da PTT iz avstrije. Jaz sem si zadevo naročil na dom. Cena je bla iz kataloga + PTT po Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tako ali tako zdi brez veze naročat po netu, saj moraš opremo itak probat preden jo kupiš. Če jo pa probaš v njihovi trgovini, ja tam tudi kupi. Zakaj bi si delal 2x strošek

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo kdo mislil, da PTT iz avstrije. Jaz sem si zadevo naročil na dom. Cena je bla iz kataloga + PTT po Sloveniji.

Aaa, to je pa druga pesem, poštnino iz Lj do kupca je pa normalno treba plačat, če se odločiš da ti pošljejo na dom, namesto prevzema pri njih :)

Meni se tako ali tako zdi brez veze naročat po netu, saj moraš opremo itak probat preden jo kupiš. Če jo pa probaš v njihovi trgovini, ja tam tudi kupi. Zakaj bi si delal 2x strošek

Zaščitna oblačila, obutev, itd že.. Vendar to niti približno ne zajame vse Louisove ponudbe. Od vsega kar sem kupil pri njih, je bilo stvari, ki jih je bilo treba prej probat mogoče 10% :) Tako, da ti nakupi preko interneta so zakon.. Torbe, aftermarket deli, potrošni material, orodje, itd, itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj smo torej ugotovili? Če sam prevzameš, a je poštnina ali je ni? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sam prevzameš poštnine ni :)

Aha, hvala. Vidim, da nisem edini ponočnjak :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj smo torej ugotovili? Če sam prevzameš, a je poštnina ali je ni? :unsure:

Pa malo so me v Trg d.o.o. razočarali ...

Izgleda, d a so me nategnili ali pa spremenili cenovno politiko ...

Preverite vsako ceno pred nakupom.

Osebno sem dvignil set za krpanje pnevmatik, ki stane v Louisu 14,95 €,

v Trg d.o.o. sem opravil osebni prevzem in plačal 18 € ( 15 € + DDV ).

Kit za krpanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa malo so me v Trg d.o.o. razočarali ...

Izgleda, d a so me nategnili ali pa spremenili cenovno politiko ...

Preverite vsako ceno pred nakupom.

Osebno sem dvignil set za krpanje pnevmatik, ki stane v Louisu 14,95 €,

v Trg d.o.o. sem opravil osebni prevzem in plačal 18 € ( 15 € + DDV ).

Kit za krpanje

A pa jih nisi vprašal zakaj je drugačna cena kot v katalogu?? Lahko, da so se enostavno zmotili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naročil nekaj stvari iz Loisa po pošti in me pride ceneje kot da grem sam v Avstrijo ali v Ljubljano do TRG d.o.o.PTT iz Nemčije 9,59 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj so tudi v MB

maš prav nisem se spomnil, samo je poštnina enako, čakalna doba pa 7 do 10 dni jaz pa sem dobil v slabih dveh dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi nopovedat,če ima kdo izkušnje z Daytona ročkami. Do sedaj sem imel Saito in bil kar zadovoljen. Ampak Daytona je le Daytona. Kupil bi jih ta vikend, saj imajo spet znižanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte mi nopovedat,če ima kdo izkušnje z Daytona ročkami. Do sedaj sem imel Saito in bil kar zadovoljen. Ampak Daytona je le Daytona. Kupil bi jih ta vikend, saj imajo spet znižanje.

daytona ima samo dve stopnji, nekatere saito imajo tri stopnje - zato je problem, da včasih niso dovolj tople, ko je res mraz, saj je druga stopnja namenjena samo začetnemu ogrevanju.

Daytona so tudi 1 cm krajše kot originalne (na TDM) in Saito ročke (vsaj moje so bile - preveri, če se je kaj spremenilo).

Po nekako štirih letih in 40.000 km so že kar obrabljene, vendar kar je pomembno je, da še vedno delajo.

Izkušnje imam samo z Daytono, tako da ne vem koliko zdržijo konkurenčne ročke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

uporabljam Dayona ročke(za moje potrebe je dovolj segrejejo)

-daytona

start 48w

gretje(1) 15w

-saito

start 40w

gretje(1) 10w

gretje(2) 20w

bolj pomembna je kvaliteta ročk(gume).

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav nisem se spomnil, samo je poštnina enako, čakalna doba pa 7 do 10 dni jaz pa sem dobil v slabih dveh dneh.

Če osebno prevzameš tam (Trg d.o.o. -Ljubljana ali Maribor) ni poštnine. Vsaj tako je do sedaj bilo. Edino tisti procent je višja cena, kolikor je višji davek pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno v gumi je stvar, da sem s Saitovimi ročkami zelo zadovoljen, ker je guma zelo dobra. Ravno prav mehka. Sem že naročil Saitove. Hvala vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tu mogoče kdo, ki ni izkoristil voucherja za 15% popustaj? Jaz sem svojega že, saj velja popust samo za en artikel. Bi imel pa še nekaj, in če je lahko s popustom, toliko bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tu mogoče kdo, ki ni izkoristil voucherja za 15% popustaj? Jaz sem svojega že, saj velja popust samo za en artikel. Bi imel pa še nekaj, in če je lahko s popustom, toliko bolje.

Jaz. Kontaktiraj me na PM.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!