Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Tako se dela: točno 19 ur je minilo od mojega telefonskega klica do prihoda poštarja in brezplačne dostave brezplačnega kataloga na moj naslov :OK: :OK: :OK:

Naj živi slovensko zastopstvo Louisa :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je v Louisu v Beljaku možno plačati z Eurocard ali American expres kartico?

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj pri nas, ker te bo koštalo 50% več + veliko slabša izbira je.

Pri nas ti ponujajo 10 artiklov, v Louisu jih je 100. Meni je še vedno žal ,ker sem pri nas kupil hlače za 150 EUR, v Louisu pa sem iste našel za 80.

In glej akcije. Dobil sem tank torbo z magneti, nidani za 30 EUR. Stojala za motor so 19.90 EUR, pri nas so bila pa ista za 30.000 SIT= 125 EUR prbl

moreš mislit? :eek: :hmm: :BUA: :nono:

Pa če bi jih plavolase device v naročjih, peš prinesle z Avstrije do Lj, ne bi dal toliko za njih!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je v Louisu v Beljaku možno plačati z Eurocard ali American expres kartico?

Gre tudi z navadno BA kartico, ampak samo do določenega zneska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je v Louisu v Beljaku možno plačati z Eurocard ali American expres kartico?

Da. Sprejemajo skoraj vse kartice (Eurocard, Visa in Diners osebno preverjeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav za vse, sem nov na forumu... V kratkem bi se zapeljal v Graz-Louis po opremo (za dva komplet) pa me zanima točna lokacija ali kakšen nasvet,kako bi bilo lažje pridit do trgovine,da ne zapravim dneva takole :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav za vse, sem nov na forumu... V kratkem bi se zapeljal v Graz-Louis po opremo (za dva komplet) pa me zanima točna lokacija ali kakšen nasvet,kako bi bilo lažje pridit do trgovine,da ne zapravim dneva takole :headbang:

Takolele je pred dobrim letom opisal pot cenjeni gospon Pirrulz. Koordinate so še vedno prave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če pa vam je predaleč v Avstrijo, je pa sedaj pisarna tudi v LJ. in lahko naročiš po katalogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa vam je predaleč v Avstrijo, je pa sedaj pisarna tudi v LJ. in lahko naročiš po katalogu.

in kje naj bi bila ta pisarna :?

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje naj bi bila ta pisarna :?

janih

V Ljubljani na Celovški cesti 150 . Podjetje TRG d.o.o. .Trgovina je v 2 nadstropju nekdanjega Slovenija Avta .

tel. : 01/500 14 40

kontakt : g.Novak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje naj bi bila ta pisarna :?

janih

par strani nazaj se je o tem dosti govorilo. a je tako težko pogledat mal za nazaj? sej pa ni 200 strani napisanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par strani nazaj se je o tem dosti govorilo. a je tako težko pogledat mal za nazaj? sej pa ni 200 strani napisanih.

se opravičujem, sem prepozno opazil :blush: ,

12beni, hvala za naslov

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da podam izkušnje iz prve roke s slovenskim zastopstvom Louisa :)

Danes sem končno prevzel jakno in dve tank torbi, ki sem jih naročil 2. februarja. Dobravni rok je bil točno tri tedne, roba je prišla namreč v petek popoldne 23. februarja. Poštnina je bila 9.95eur. Če priznam, sem glede na napisano v tej temi vseeno pričakoval, da bo dobavni rok malce krajši. Imam pa v teku še eno naročilo, od katerega je trenutno minilo cca 10 dni. Mogoče bo ta runda kaj hitrejša, pa bom potem sodil.

Je pa g. Novak s katerim sem kontaktiral zelo prijazen in ustrežljiv, tako da tu lahko dam pa samo pohvale.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da podam izkušnje iz prve roke s slovenskim zastopstvom Louisa :)

Danes sem končno prevzel jakno in dve tank torbi, ki sem jih naročil 2. februarja. Dobravni rok je bil točno tri tedne, roba je prišla namreč v petek popoldne 23. februarja. Poštnina je bila 9.95eur. Če priznam, sem glede na napisano v tej temi vseeno pričakoval, da bo dobavni rok malce krajši. Imam pa v teku še eno naročilo, od katerega je trenutno minilo cca 10 dni. Mogoče bo ta runda kaj hitrejša, pa bom potem sodil.

Je pa g. Novak s katerim sem kontaktiral zelo prijazen in ustrežljiv, tako da tu lahko dam pa samo pohvale.

LP, DeX

Poštnina? Iz AVS do trgovine al so ti na dom poslali? Ker se mi zdi da je nekdo napisal da so cene enake kot v Louisu... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnina iz Louisa do trgovine. Robo sem prevzel v trgovini v LJ.

Zanimivo, ker jaz sem se prejšnji teden oglasil tam, pa mi je en gospod rekel, da ni nič poštnine!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, če bi naročil 5 vijakov, je res ne bi bilo.. Drugače pa tudi v tej temi piše, da je se poštnina obračuna, naj bi se pa obračunala minimalno in največ v znesku do 9.95 eur . Jaz sem Sicer mislil, da je treba za 9.95 res naročit veliko, ampak nima veze. Tistih par eur se že potrpi.. Upam le, da je tudi pri večjem naročilu samo 9.95, ker jaz sem naročil samo dve torbi in jakno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno, če bi naročil 5 vijakov, je res ne bi bilo.. Drugače pa tudi v tej temi piše, da je se poštnina obračuna, naj bi se pa obračunala minimalno in največ v znesku do 9.95 eur . Jaz sem Sicer mislil, da je treba za 9.95 res naročit veliko, ampak nima veze. Tistih par eur se že potrpi.. Upam le, da je tudi pri večjem naročilu samo 9.95, ker jaz sem naročil samo dve torbi in jakno. :)

Kake tank orbe pa ti lahko dobijo? jaz sem slišal sam za poceni ,ampak jim ne zaupam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri njih dobiš vse tisto kar ima Louis v svoji ponudbi.

Če pa nimaš Louisovega kataloga, najdeš pa vse na www.louis.de Tank torb je malo morje, od tahih za 10eur pa do takih za 150eur.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne poklical v Louis Graz,in se pozanimal za čelado Shuberth,sevada so mi zatrdili da imajo mojo št. in barvo! :headbang: Popoldan se odpeljem v Graz in mi lepo povedo, da je nimajo in jo lahko naročijo :headbang: Vprašam za svečke,gre iskat,je dolgo ni,in spet lahko naročite :headbang: :headbang:Ja, gdo bo se bo pa vozil vsak dan v Graz,pa sploh ni sigurno da boš dobil kar iščeš :nono: Tile se obnašajo kot,da ni drugih trgovin! :devil: Naj se j......! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne poklical v Louis Graz,in se pozanimal za čelado Shuberth,sevada so mi zatrdili da imajo mojo št. in barvo! :headbang: Popoldan se odpeljem v Graz in mi lepo povedo, da je nimajo in jo lahko naročijo :headbang: Vprašam za svečke,gre iskat,je dolgo ni,in spet lahko naročite :headbang: :headbang:Ja, gdo bo se bo pa vozil vsak dan v Graz,pa sploh ni sigurno da boš dobil kar iščeš :nono: Tile se obnašajo kot,da ni drugih trgovin! :devil: Naj se j......! :BUA:

Ja ne vem kaj vsi rinete v Avstrijo. Jaz raje naročim pri nas in dobim - podpiram lokalno gospodarstvo he he.

Je mogoče kdo ugotovil da je že večina stvari cenejša v Slo kot v Au? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!