Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Danes bil v Loisu, imel pač srečo :D dobil kar sem hotel in to še z dodatnim popustom, gužva pa taka, da je bilo treba pol ure čakat v vrsti do blagajne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kaj vsi rinete v Avstrijo. Jaz raje naročim pri nas in dobim - podpiram lokalno gospodarstvo he he.

Je mogoče kdo ugotovil da je že večina stvari cenejša v Slo kot v Au? :grim

Na zalost ne - res pa je, da je treba lovit akcije, sejme in pa tudi seveda odvisno tudi od tega kaj sploh kupujes...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI !

Jaz sem tudi bil v Grazu dobil kar sem iskal.

Zanimivo;

-dva trgovca znata hrvaško.

-zraven sem imel otroke ,ki so potrpežljivo čakal in jim je trgovka podarila pobarvanko in barvice.(pri nas ni glih takih navad) :OK:

Napačno je mišljenje,da je gor vse ceneje.nap.čelada Nolan je bila v Mariboru v akciji 150eurov ceneje. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nemškem forumu sem prebral,da ima Louis od 03.03.07 naprej 25% popusta,baje je potrebno iz interneta nekakšno kartico dol potegnit in imaš do konca marca ta popust naj nekdo preveri,mogoče ICE če bo to prebral. :OK:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo super ja.. Če bi se dalo dobit nekako 25% popusta, jaz imam kar ene par stvari v planu nabavit gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor v soboto in je bla gužva, da ne morš verjet. Za blagajno si čakal v vsti najmanj 45 minut, raje več... :headbang:

Mi smo uleteli gor, ne vedoč, da so se začeli popusti, kar mi sicer ni jasno, saj sem si pri njih uredil, da naj bi pošiljali obvestila/letake o popustih/akcijah, pa nisem bil obveščen. :angry: Tako, da nismo imeli letakov s sabo.

3.marec je v Louisu tradicionalni popust oznanitve začetka sezone, samo mislim da pa je popust 20 %.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud midva s punco sva bla gor v soboto in nabavla par stvari, včeri je blo pa treba pol stestirat na vožnji, če je v redu kupleno. :OK: Zanima me še če ste tisti, ki imate kartico louis, že dobil na to kak skonto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne poklical v Louis Graz,in se pozanimal za čelado Shuberth,sevada so mi zatrdili da imajo mojo št. in barvo! :headbang: Popoldan se odpeljem v Graz in mi lepo povedo, da je nimajo in jo lahko naročijo :headbang: Vprašam za svečke,gre iskat,je dolgo ni,in spet lahko naročite :headbang: :headbang:Ja, gdo bo se bo pa vozil vsak dan v Graz,pa sploh ni sigurno da boš dobil kar iščeš :nono: Tile se obnašajo kot,da ni drugih trgovin! :devil: Naj se j......! :BUA:

takoj za prvim vogalom ljubljanske obvoznice se najde trgovinica TC Motoshop...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne poklical v Louis Graz,in se pozanimal za čelado Shuberth,sevada so mi zatrdili da imajo mojo št. in barvo! :headbang: Popoldan se odpeljem v Graz in mi lepo povedo, da je nimajo in jo lahko naročijo :headbang: Vprašam za svečke,gre iskat,je dolgo ni,in spet lahko naročite :headbang: :headbang:Ja, gdo bo se bo pa vozil vsak dan v Graz,pa sploh ni sigurno da boš dobil kar iščeš :nono: Tile se obnašajo kot,da ni drugih trgovin! :devil: Naj se j......! :BUA:

bil v soboto gor :headbang: :headbang: isto sranje vse kar nucaš moraš naročit :slap: naj se grejo solit .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud midva s punco sva bla gor v soboto in nabavla par stvari, včeri je blo pa treba pol stestirat na vožnji, če je v redu kupleno. :OK: Zanima me še če ste tisti, ki imate kartico louis, že dobil na to kak skonto?

Meni na sobotnem računu piše neki tazga (moja nemščina zelo šepa) "ab sparen sie 6.95" zdej pa ne vem al so mi tolko odbili al kaj?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

louis ima vsake toliko te "akcije". ce imas njihovo funcard (al kaj ze) ti posljejo flyer in imas na dolocen datum (zadnji je bil 03.03.2007, sobota) do 20% popusta na _neznizano_ robo.

naslednji tak datum bo najbrz spet cez kak mesec.

sem pa ze 3 taksne flyerje stran zmetal; nisem rabil ali nisem bil v aut v soboto. ce kdo rabi kdaj kaj naj javi, samo flyer moa priti iskati v graz (vecinoma; najbrz; mogoce; vsekakor; seveda; itaq :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa neke pike zbiraš na tej Fun kartici, vsaka pika pomeni 1 cent, ko jih zbereš določeno število (nimam pojma koliko), imaš na njej dobropis.Kartico lahko dobi vsak in je brezplačna, samo izpolniš obrazec, oddaš pri blagajni in čez kakšen teden ti pošljejo kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v soboto gor :headbang: :headbang: isto sranje vse kar nucaš moraš naročit :slap: naj se grejo solit .

Če se ne motim gre za JIT organizacijsko doktrino - oziroma nabavo po sistemu Just In Time. S tem vso jebo prevalijo na kupca in na dobavitelje (prihranijo: skladiščni prostor, denar ki bi bil v blagu na skladišču, povečana hitrost obračanja sredstev), oni pa predvsem kasirajo. Robo imajo samo v enem centralnem skladišču ali pa kar pri dobaviteljih.

Če bi torej poslušal predavanja o tem na faksu, se nebi jezil ampak bi bil vzhičen nad tem kako so Avstrijci napredni, naši kmetje pa imajo še vse na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim gre za JIT organizacijsko doktrino - oziroma nabavo po sistemu Just In Time. S tem vso jebo prevalijo na kupca in na dobavitelje (prihranijo: skladiščni prostor, denar ki bi bil v blagu na skladišču, povečana hitrost obračanja sredstev), oni pa predvsem kasirajo. Robo imajo samo v enem centralnem skladišču ali pa kar pri dobaviteljih.

Če bi torej poslušal predavanja o tem na faksu, se nebi jezil ampak bi bil vzhičen nad tem kako so Avstrijci napredni, naši kmetje pa imajo še vse na zalogi.

ja zgleda ,da se bo treba res na naše kmete obrnt... :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj za prvim vogalom ljubljanske obvoznice se najde trgovinica TC Motoshop...

Ja,danes sem pa obiskal TC,super ZADOVOLJEN ,adijo Lous ,me ne vidiš več!!!!!! :grim

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule si pa lahko sprintate tale bon za 20 % popust

Kako se uveljavlja pa gor piše - 1 artikel 1 nakup na osebo ne velja pa za navigacijo in nekaj drugih naštetih artiklov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta bon si lahko miljonkrat sprintas, ne pomaga 0%.

veljal je samo 03.03.2007 (baje je to ze mimo :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta bon si lahko miljonkrat sprintas, ne pomaga 0%.

veljal je samo 03.03.2007 (baje je to ze mimo :devil: ).

:slap: :slap: :slap:

Ja vidim :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sam v info, 23.feb narocil stojalo v "LjuLouisu", danes so ga dobili.

Cena s postnino 33 eur ( v Louisu akcijska cena 29 eur).

Hitro ali pa tudi ne, ce se ti mudi-meni se ni, tko da sem zadovoljen. :grim

LP!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!